Souloz

Rozšíriť Váš Mobilný Telefón skúsenosti S Týmito radami

Mobilné telefóny boli musí mať na chvíľu, a oni nič nenaznačuje, že ide preč kedykoľvek čoskoro. Oni sú tak pohodlné, a väčšina ľudí by sa odvážil časť s ich. Tento článok má tipov, ktoré vám pomôžu s pomocou mobilného telefónu.

Snažte sa pozerať príliš veľa videa na vašom mobilnom telefóne. Ste pravdepodobne dostali spp na údaje môžete použiť každý mesiac. Môžete spustiť cez svoj limit a rack až značné poplatky aj bez toho si to uvedomila. Ak máte pravidelne prekročiť svoje limity, začať skúmať rôzne plány.

Nemusíte najnovšie telefónne dňa narazí na trhu. Niekedy to nie je stojí za to. Hoci mnoho poskytovateľov urobiť dôsledné zmeny, ktoré väčšinou nie sú veľkým. Pozrieť na recenzie on-line predtým, než sa rozhodne, že aktualizácia na najnovší telefón je niečo, čo musíte urobiť. Pomerne často sa stáva, naozaj nie.

Ak máte slabý signál, snažte sa používať váš telefón. To sa vybiť batériu veľmi rýchlo. Tiež, ak máte v telefóne na vašej osobe, nie strčiť ho do hlbín vašej kabelke alebo aktovky, ako to je nepravdepodobné, že si dobrý signál tam dole. Ak sa obávate, že signál je slabý, je najlepšie sa obrátiť na telefón vypnúť úplne.

Keď si kupujete mobilný telefón v obchode, uistite sa, že môžete dostať svoje peniaze to stojí za tým, dohadovanie s predajcom. Nefunguje to všetko čas, ale často dostanete zľavy, ktoré môžete použiť v telefóne alebo pre aplikácie, ktoré sa vzťahujú na váš telefón.

Skontrolujte on-line recenzie, pred nákupom váš mobilný telefón. Existuje veľa nových telefónov prichádza na trh po celú dobu, a niekedy je ťažké vedieť, čo je pre vás najlepšie. Kontrolou on-line recenzie, môžete vidieť, čo ponúka rôzne telefóny ponúkajú, ako aj veľa iných ľudí, ako ich. Pomôže vám to urobiť kvalifikované rozhodnutie.

Predĺžené záruky nie sú vždy dobrou voľbou. Sú nákladné a často nemajú ponúknuť toľko vrátiť. Mobilné telefóny zvyčajne prestať fungovať v prvom roku si vlastné nich, ak sa budeme k poruche na všetkých. To sa zvyčajne vzťahuje váš telefón je základná záruka. K dispozícii je tiež dobrá šanca sa prepnúť do nového telefónu do doby rozšírenej záruky by byť akékoľvek použitie.

Zvážiť nákup poistenie na váš mobilný telefón. To môže uložiť si peniaze v dlhodobom horizonte. Ak váš telefón je zničený, odcudzený alebo akýmkoľvek spôsobom poškodený, už nebudete môcť použiť vo väčšine prípadov. To bude vyžadovať, aby ste kúpiť nový telefón, a to môže stáť stovky. Poistenie umožňuje kúpiť nový telefón za zvýhodnenú cenu, a že môže byť aj to stojí za mesačný investície.

Použitie Talkster ak chcete mať bezplatné medzinárodné hovory počas dňa a noci. Táto služba vám viac reklamy, než ste zvyknutí, ale bude znížiť vysoké náklady, ktoré budete musieť zaplatiť za hovory mimo krajiny. To vám ušetrí veľa peňazí v dlhodobom horizonte.

Uistite sa, že budete potrebovať smartphone pred išli sme tam a nákupom. Smartphony sú dosť drahé, ale ich ponúka dosť pre peniaze. Jediný problém je, že existuje veľa ľudí, ktorí by mohli robiť s oveľa menej. Pri kúpe smartphone, ktorý bude znamenať vyššiu kúpnu cenu a vyšší mesačný poplatok, ako dobre. Tak, to nemusí preukázať svoje prinášajú najrozumnejšie priebeh akcie, ak používate len telefóny hovoriť.

Môžete byť prekvapení tým, že mnohé funkcie vášho mobilného telefónu. To môže dokonca majú schopnosti, ktoré nemusíte ani vedieť. V tomto článku vás učili tony dnes. Pritom je dôležité, pretože bezdrôtových telefónov často nie sú lacné, ktorý chcete nahradiť.