Strata Erekcie

Naučiť, Ako Sa Lepšie Starať O Vaše Vlasy

Môžete mať hľadal zaujímavé, poradenstvo ohľadom starostlivosti o vlasy, a určite ste prišli na správne miesto. Vaše vlasy je návod na celú osobnosť, a vždy budete chcieť, aby vás zastupoval, rovnako ako je to možné. Použite úžasné tipy tu v tomto článku za niektoré z najväčších poradenstvo, ktoré môžete nájsť.

To je v poriadku používať stylingové prípravky na vlasy, ako dlho, ako ste skoncovali s nimi každý deň v týždni. Potom každý tak často, a uistite sa, že neobsahujú alkohol, ktorý bude slúžiť len na poškodenie vlasov a aby to suché a krehké.

Zabezpečiť, že máte dostatok spánku a odpočinku, každú noc. Zdravé množstvo spánku v noci je okolo 6-8 hodín za noc, v závislosti od vášho tela fyziológie. Ak si dostatok odpočinku budete mať zdravšie telo, že zase bude vaše vlasy lesklejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým.

Nedávajte copu v presne rovnakom mieste po celú dobu. Bez ohľadu na vlasy kravatu používate, opakovaný stres bude vždy za následok rozbitie. Dokonca aj vtedy, ak vaša práca vyžaduje špecifický štýl vlasov, môžete ho zmeniť vo vašom mimo hodín, aby vaše vlasy čas na uzdravenie.

Zároveň by ste mali umývať vlasy často, nemusíte preháňať. Umývanie si vlasy príliš často, pásy ju z jej prírodných olejov, ktorý dáva lesk a objem. Pre väčšinu ľudí, umývanie vlasov na ich niekoľko krát za týždeň je dosť, pokiaľ ich vlasy sú najmä tučné. Umývanie príliš často sa zase vlasy suché a krehké.

Jeden z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre vašu pokožku a celkové zdravie vašich vlasov je použitie leave-in conditioner. To môže pomôcť zlepšiť štruktúru vašich vlasov a umožňuje zapojiť sa do každodenného životného štýlu, bez obáv o kvalitu vašej pokožky.

Vlasy by sa nemali umývať denne. Ak nie ste mali deň, kde sa vaše vlasy dostal nadmerne znečistený, potom nie umyť. Harmonogram bielizne každé 2-3 dni bude brániť vaše vlasy od vysychaniu. Budete tráviť menej času sa snaží oživiť vaše vlasy, a viac času so zameraním na radosť.

Jesť vyváženú stravu, a uistite sa, že dostanete dostatok pohybu. Žiť zdravý životný štýl má čo do činenia s zdravia vašich vlasov. Fajčenie, nie je dostatok spánku, a iné nezdravé návyky sú škodlivé pre zdravie vašich vlasov. Postarať sa o seba, a vaše vlasy budú nasledovať.

Neustále používanie, fénom na vlasy, alebo kulma môžu ľahko poškodiť vaše vlasy. Byť istý, na ochranu vlasových folikulov pomocou stylingové sérum alebo krém pred použitím kúrenie nástroje. Tieto produkty pomáhajú zabrániť, aby vaše vlasy od získania poškodený z tepla.

Buďte opatrní s použitím predlžovanie vlasov. Zatiaľ čo predlžovanie vlasov sú rýchly spôsob, ako dostať dlhšie vlasy, môžu tiež spôsobiť vážne poškodiť vaše prírodné vlasy a vlasovú pokožku. Ťažký hmotnosť rozšírenia môžu vytiahnuť prirodzené vlasy a lepenie riešenie môže suché ju.

Zameranie na vlasy farba produkty, ktoré obsahujú kondicionéry a spôsobí malú škodu. Hoci môžete nájsť lacné riešenia na farbenie vlasov, nedostatok kondicionéry by mohli zanechať vaše vlasy napätý a bez života. Zberu úsilie, ktoré vložíte do vašich vlasov po farbení sa zníži, keď kondicionéry sú začlenené.

Pozrite sa na vonkajšie vplyvy, ak zistíte, že vaše vlasy sú pri pohľade matný alebo ploché. Faktory, ako nikotín, nezdravá strava, nedostatok fyzického pohybu a príliš veľa stresu alebo úzkosti môžu vplyv na spôsob, že vaše vlasy vyzerajú. Zmeny v týchto oblastiach, kde je to potrebné.

Použite uterák na suché vlasy, rovnako ako je to možné, pred sušenia fénom. Pri sušení fénom vaše vlasy, použite najlepšie možné nastavenie, aby sa zabránilo poškodeniu. Nenechávajte fénom na vlasy v jednom mieste dlhšie ako pár sekúnd a udržiavať ho niekoľko centimetrov od hlavy.

Mnoho ľudí verí, že orezávanie vaše vlasy pravidelne spôsobí, že vlasy rastú rýchlejšie, ale to nie je nevyhnutne pravda. Hlavný dôvod, ktorý by ste mali udržiavať vaše vlasy zastrihnuté je, aby sa zabránilo sami z rozvojových štiepeniu, ktoré vyzerajú veľmi nevzhľadné a môže spôsobiť ďalšie vlasy poškodiť.

Prírodné zvierat kefy na vlasy sú najlepší výber, keď príde na kefy na vlasy. Štetiny sú mäkšie a bude flex viac. Flexibilné kefy spôsobí menšie škody ako pomocou štetca, ktorý má tuhý, plastové štetiny na to. Uistite sa, že vybrať ten, ktorý má tiež hladké tipy na to.

Keď sa budeš v noci spať, sa žiadne klipy alebo kapiel, ktoré máte vo vlasoch. Keď sú vaše vlasy stiahla v spánku, a budete pohybovať, mohli by ste si spôsobiť, že vlasy prerušiť. Tiež, používať satin obliečka na vankúš, ak je to možné, tak, že vaše vlasy kĺže, keď spí.

Nemusíte nosiť vaše vlasy v krátkom ponytails alebo buchty. Napätie na vaše vlasy budú nakoniec ho poškodiť a aby to slabšie. Nie štýl vaše vlasy príliš pevne a nech je voľné pred spaním, tak, že vaše vlasy môžete oddýchnuť po napätie chvost alebo podobný štýl.

Aby som to zhrnul, ste dorazili na veľké bohatstvo tipy v zreteľom na starostlivosť o vlasy. Použiť informácie uvedené v tomto článku, ak chcete vyzerať čo najlepšie. V ideálnom prípade, zistíte, že nielen vaše vlasy vyzerá skvelo, ale budete sa cítiť oveľa lepšie o sebe rovnako.