Tabletky Na Dlhsiu Vydrz Sexu

Útok Plán: Poradenstvo v oblasti Boja proti Rakovine

Pre niektorých ľudí, keď sa dostanú diagnóza rakoviny, sa stanú úplne beznádejné. Avšak, ak ste získali viac informácií a naučiť sa viac o chorobu, nebudete mať pocit, tento nedostatok nádeje, ako budete vedieť, že existujú spôsoby, ako podporovať lepšie výsledky, liečba, vrátane zdravší životný štýl. Poradenstvo o rakovine v tomto článku vám veľké množstvo informácií, mohli by ste sa opýtať, o.

Chemoterapia môže poškodiť organizmus mnohými spôsobmi. Jeden kľúč k zostávajúce zdravé celej vašej liečby je udržať svoju váhu stabilné a váš imunitný systém silné. Ak ste sa schudnúť, jedzte kalórií-je bohatý, bez cukru potraviny. Tiež používať potraviny a vitamíny na posilnenie imunitného systému, ako je vitamín C, cesnak a paradajky.

Pri prvom prijímať diagnóza rakoviny, získať čo najviac faktov, ako môžete sa o to. Pokúsiť sa zhromaždiť čo oveľa užitočné, základné informácie, ako môžete o aký druh rakoviny, ktorý máte. Aký druh rakoviny je to? Kde je to? Má ho šíriť? Ako sa to lieči?

Pri vyrovnávaní sa s rakovinou, budete musieť hľadať podporu od svojich priateľov a rodinu. Mnoho ľudí si neuvedomuje, že ich blízkych tam chcem byť na ich podporu prostredníctvom drsné cesty a že urobia čokoľvek, aby pomohli rakovinu cítiť uvoľnenejšie, pohodlné, a miloval.

Keď sa liečia na rakovinu mnoho ľudí cíti slabý a nesmú riadiť auto v tom čase. Tam sú časy, keď pacienti s rakovinou sa dostali do nehôd, pretože boli necíti dobre a zaspal za volantom. Niekto by mohol mať vážne ublížiť, ak niekto spí počas jazdy.

By ste mali vedieť o chemických látok na zelenina a ovocie, ktoré môže byť škodlivé. Mnohé sú ošetrené niektoré pesticídy na ochranu proti plesne, baktérie, a chyby. Predtým, než budete jesť nič z tejto skupine potravín, jemne umyte ich s mäkké mydlom a opláchnite ho vodou zbaviť pesticídov. Prípadne, stačí si kúpiť potraviny, ktoré majú malé alebo žiadne množstvo pesticídov v prvom rade.

Premýšľajte o tom, ako budete zvládať stres vaša diagnóza rakoviny. Každý rukoväte veci inak, ale je dôležité mať spôsob, ako relaxovať po mimoriadne ťažký deň. Výskum relaxačné techniky, zvážte, ktoré priatelia a členovia rodiny sa môžete hovoriť otvorene a s denník.

Váš milovaný človek potrebuje, aby ste naozaj počúvať svoje pocity o jeho diagnóza rakoviny. To nebude vždy ľahké, ale váš rodinný príslušník alebo priateľ potrebuje možnosť porozprávať sa o svojich pocitoch. Nechcem prerušiť ich alebo sa snažiť ponúknuť poradenstvo; jednoducho počúvať.

Zdravá a vyvážená strava je pevné rakovine-bojové nástroj udržať vo vašom arzenálu. Najmä s rakovinou hrubého čreva, diéty, ktoré majú vysoký obsah tuku a cholesterolu majú priamu súvislosť na rakovinu, tak udržiavať rovnováhu vo vašej strave bojovať proti tomuto. Vysokým obsahom vlákniny stravy, pomoc v boji proti rakovine.

Jeden z najlepších spôsobov, ako vyzbrojiť v boji proti rakovine, je čítať, rovnako ako si môžete o tomto ochorení. Dôvera je naozaj dôležité tu.

Mnohí ľudia sú si vedomí skutočnosti, že voľne žijúce lososy je veľmi dobré pre nich. Avšak, nemusíte byť vedomí, že losos a iné zdravé ryby môže tiež pomôcť predísť rakovine, pretože obsahujú omega-3 mastné kyseliny. Môžete bojovať proti rastu nádorových buniek vo vašom tele tým, že voľne žijúce lososy pár krát každý týždeň.

Pochopiť, že jedinci, ktorí bojujú, rakovina bude potrebovať nejaký čas na seba. Rešpektovať ich želania a nie je sila vašej prítomnosti na nich v prípade, že potrebujete čas, aby odrážala a relax. Tiež môžete pomôcť tým, že ostatným návštevníkom signál na dovolenku, aj keď váš priateľ je stále unavený.

Ak vám bol diagnostikovaný s rakovinou, aby úsilie na konci každý deň napísať jeden dobrá vec, čo sa stalo. Tam bude časy, v ktorých sa budete cítiť frustrovaní, chorých a odradiť. Pripomínať si dobré veci, ktoré do vášho života vám pomôže zachovať pozitívny postoj.

Nemáte pocit, že nie je žiadna nádej, ak vám bol diagnostikovaný s rakovinou, alebo dokonca aj vtedy, ak milovanú osobu. Či máte potrebné pre poskytovateľa zdravotnej starostlivosti alebo liečby tím, ktorý je komplexnejší, alebo ak sa rozhodnete, že by ste chceli vytvoriť zdravšie návyky, začať s týmito rakoviny tipy a môžete dozvedieť všetko o tejto chorobe.