Tabletky Na Erekciu

Vaše Organické Záhrady: Skvelé Rady, Môžete Použiť Dnes

Dlho, dlho predtým, než mega-trhovisko objavil ponúka dve-tisíc rôznych druhov potravín, ľudia boli úplne sebestační a rástla ich vlastné produkty určené na výživu. V týchto dňoch, či už je to dostať zdravšie alebo ušetriť nejaké peniaze, ľudia sa vracajú, aby sa tie staré časy ekologickej zahradničení. Prečítajte si tieto tipy a zistite, ako sa môžete stať veľkým záhradník.

Skvelý trik pre organické záhradkárov a elegantný spôsob, ako znovu použiť plastové mlieko džbány sú ich používať ako formu samostatne závlahy pre vašu záhradu. Všetko, čo musíte urobiť, je poke malé otvory na spodnej časti plastové 1 galón džbány, pochovávať džbány vedľa rastlín a uistite sa, že dovolenky otvor. Vyplňte džbány, umožňujúce vody dostávajú pomaly do zeme.

Káva dôvody a zvyšky kávy môžu byť použité na odrazenie slimáci. Ak máte problém s slimáci vo vašej záhrade, môžete odraziť ich účinne s kávou. Môžete posypať kávy dôvody na pôdu okolo rastlín alebo použite zvyšky kávy v spreji sprej slimáci priamo.

Vaše rastliny potrebujú pre rast bohaté pôdy. Môžete si kúpiť tašky pôdy, ale môžu byť dosť drahé. Môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný: musíte použiť perlit, vermikulit a rašeliny v rovnakých množstvách. Mali by ste tiež pridať malé množstvo vápna a kompostu ak je to potrebné.

Aby kompost šíri jednoduchšie správne nástroje. Po vytýčenie mulčom, použite plochý-na čele rake efektívne šíriť okolo hnoja. Na tines z rake pomôcť vytiahnuť kompost a šíriť to, kým plochou stranou rake vyrovnáva z oblasti. Použiť rake s tlačenie a ťahanie pohybu.

Spravovať vaše záhradné hadice, aby sa zabránilo sklamanie. Záhradné hadice, najmä dlhšie alebo ťažkých ty, sa môže stať nemotorné a nepríjemné, keď budete musieť pretiahnuť po záhrade, všetky stočené. Investovať do prenosné hadice cievky alebo stacionárne jeden, v závislosti na vašej záhrade konfigurácie, viac jednoducho spravovať vaše záhradné hadice a urobiť ukladanie to rýchle a jednoduché.

Borovica je nádherný kompost, takže sa nemusíte zrušiť nápad. Kyslé pôdy je obľúbené záhradné rastliny, ktoré majú vysokú kyslosť. Ak máte niektoré z týchto rastlín, potom ihličia sú jednoduchý spôsob, ako pridať kyseliny na svoju posteľ. Šíri sa niekoľko centimetrov ihličia na vaše organické miest tak, že to bude dať kyseliny do vašej pôdy.

Zber dažďovej vody je prirodzený spôsob, ako dodať sami s vodou pre všetky vaše organické záhradnícke potreby. Môžete jednoducho vytvoriť svoj vlastný systém dážď sudov alebo kúpiť ready made. Týmto spôsobom nebudete musieť platiť za vodu pre vašu záhradu alebo údržby trávnika. Opatrnosť je potrebná! Kryty sú navrhované s cieľom znížiť komárov a iných škodcov, ktoré môžu byť priťahované na vodu.

Keď sa pokúšate pridať kompost na vaše organické záhrady, nájsť lepší spôsob, ako dostať do kompostu tam. To môže byť bolesť musieť presunúť kolesa-fúrikov kompostu na vašej záhrade. Mali by ste vyskúšať vrstvenie noviny dole chodníky vašej záhrady, a pridaním slamy na vrchol. Blízko konca sezóny, kompost bude pripravená byť pridané do svojej záhrady a máte len presunúť z chodníka do miest na každej strane.

Keď zavlažovanie vašej záhrady, zvážte chlastoun hadice namiesto pomocou hadice alebo zavlažovanie môže. Ak vypnete chlastoun hadice tlak na nízke, môžete zanechať svoj vody na hodiny, ktoré umožnia súčasťou vašej záhrady sa pomaly zavlažované. To vám môže poskytnúť čas robiť iné veci.

Pridať vína vašej krajiny. Môžete získať široký sortiment rastlín, ktoré sú vinice. Niektoré okrasné, a niektoré druhy ovocia alebo zeleniny odrôd. Vína môže vyrásť väčšina ploty alebo štruktúr. Pomocou nich vytvoriť ďalšie zaujímavé krajiny vo vašom dvore. Nechať vyrásť markíza, a vytvoriť odtieň pre vás.

Dôležitý tip na ekologickej zahradničení, ktoré prirodzene pomáhajú predchádzať chorobám z nachádzajúce sa vo vašich rastlín je presunúť vaše rastliny na rôznych miestach vašej záhrade každý rok. To bude mať všetky ochorenia od šíri, pretože pôda nemá vybudovať škodlivých organizmov z výsadbu v rovnakom mieste, každý rok.

Mnoho konské farmy vám ich konský hnoj zadarmo, ak budete žiadať. Niektoré budú dokonca dopravu na vaše dvere za malý poplatok. Konský hnoj je bohatý na vitamíny a minerály, ktoré rastliny túžia. Zvyčajne, hnoj je zmiešaná s drevené hobliny pre zníženie zápachu. Pre vážne ekologické, uistite sa, že hobliny, ktoré sa používajú aj ekologické.

Existuje mnoho dôvodov, jeden chcieť ísť na opačný smer moderné technológie a rastie techniky. Bez ohľadu na to svoje dôvody, môžete použiť tieto ekologickej zahradničení tipy, ktoré rastú niektoré z najlepších výrobu svojho života. Zamerajte sa na to, čo ste sa naučili tu a implementovať tieto taktiky.