Tabletky Na Erekcu

Nájsť Spôsoby, ako Pomôcť Zmierniť Príznaky Artritídy

Bolesti a zápaly spojené s artritídou majú skúsenosti s tým, že veľa ľudí v ich každodennom živote. Poradenstvo v tomto článku vám pomôžu vo zníženie alebo odstránenie bolesti sa vysporiadať s denne od artritídy. Hoci tieto tipy nebude odstránenie bolesti, mali by ešte pomôcť znížiť.

Kedykoľvek môžete zmeniť svoje lieky plán najprv poraďte s lekárom. Existujú tabletky, ktoré potrebujete, aby sa na určitý čas pred tým, kop, a tam sú iné, ktoré môže spôsobiť nežiaduce účinky by ste mali prestať príliš skoro.

Usporiadanie nábytku vo vašej domácnosti. Chcete byť schopný chodiť priamej línii z jednej miestnosti do druhej. Menej zmení budete musieť urobiť, menej stresu, vám bude miesto na vašej hmotnosti-ložisko kĺbov, najmä vaše boky. By ste mali požiadať o pomoc kamaráta, presunúť nábytok, samozrejme.

Je dôležité, že máte dostatok vápnika v strave, ak trpíte artritídou. Lekársky výskum ukázal, že zápalové artritída podmienky sú horšie, ak človek nemá dostatok vápnika v strave. Môžete nájsť vápnika v mnohých rôznych potravín, vrátane mlieka, syry, zmrzlinu.

Ak ste budovania nového domu, a tie, ktoré žijú s artritídou, pozrite sa, či môžete zmeniť stavebné plány prispôsobiť váš zdravotný stav. Urobte si zoznam s vašimi staviteľ vecí, ktoré by ste chceli zahrnúť. Tieto úpravy môžu urobiť váš domov viac respektu na vaše špecifické potreby, a preto by mohli uľahčiť život.

Ak chcete spravovať vaše príznaky efektívne, skúste Stredomorskej stravy. Štúdie ukázali, že artritída chorých, ktorí zmeniť túto diétu vidieť ich príznaky rýchlo znížiť, a mať lepší pocit celkovo. Stredomorskej stravy je vysoká v zdravých tukov a zrná, ktoré vaše telo potrebuje zvýšiť svoju pružnosť a celkové zdravie.

Dostať do vody. Vodný aerobik je veľký nízky vplyv cvičenia na artritídou trpí, pretože nie je len to, dať minimálne zaťažujú kĺby, ale tiež poskytuje odolnosť pre posilnenie. Ak ste spokojní s tým, čo robí tieto vo veľkých skupinách, naučiť pár ťahov a trvať na bazén. Budete rýchlo stal pohodlnejšie.

Aby sme energiu, ktorú potrebujete, aby sa vyrovnať so svojimi príznaky artritídy, je dôležité, aby si dostatok spánku. Zvládanie bolesti a zápalu artritídy môže trvať daň na svoje telo a nechať cítiť unavené. Najlepší spôsob, ako udržať vaše energie hore je uistiť sa, že ste získali dostatok spánku. Ak máte problémy so spaním, skúste odstránenie kofeínu alebo hovoriť na svojho lekára o lieky, ktoré môžu pomôcť.

Pre niektoré dočasnú úľavu, skúste použiť kúrenie podložku, ktorá je vlhká. Nepríjemná nepohodlia alebo bolesti môže byť zbavený na krátky čas s použitím vášho vlhké kúrenie pad. Tieto podložky vám rýchle návale bolesti, ale stále by ste mali dohodnúť si schôdzku s vaším lekárom.

Cvičenie bude robiť zázraky pre úroveň vašej energie, keď máte čo do činenia s psoriatickou artritídou. Skúste sa zamerať na 15 až 30 minút cvičenia denne, aby vám viac energie a udržať vaše telo zdravé a vaše kosti silné. Uistite sa, že nie preháňať a skončiť únavné seba von.

Jedna vec, ktorú môžete urobiť pre svoje kĺbov a bolesť je dať si prestávku s dovolenke alebo niektoré jednoduché voľno doma. Chcete, oddych a veľa z toho, a najlepší spôsob, ako zásobiť na staré dobré zvyšok je tým, že dovolenky, ktoré ste vždy snívali, alebo aj tým, že práve pri telefón osvojí a ktorým sa v posteli na niekoľko dní. To dáva svoje kĺby oslobodenie od vášho každodenného života, neustále deje.

O vedľajšie účinky, ak váš liek je ten, ktorý môže spôsobiť únavu alebo iné podobné otázky, môžete diskutovať o hľadaní rôznych liekov so svojím lekárom. Únava je už obrovský problém pre ľudí, ktorí trpia artritídou, a nebudete chcieť liek, ktorý sa bude ďalej zhoršiť.

Spánku spočíva vaše kĺby a obnovuje svoje telo energiu tak, že ste schopní zvládnuť bolesť. Ak sa nechcete dostať správne množstvo spánku, potom nie ste vybavená na artritídy. Ak máte pocit, že skôr unavení po celý deň, zdriemnuť, aby doplniť hladinu energie rovnako.

Dúfajme, že ste sa naučili cenným tip, alebo dva, ktoré môžete použiť na boj nepohodlie alebo bolesť spôsobená vaše artritída. Pamätajte si, že to sú len niektoré z mnohých kusov rady, že sú tam, a ak sa nič tu pomáha, nevzdávajte vyhľadávania! Nakoniec, budete nájsť niečo, čo funguje pre vás.