Tabletky Na Erexiu

V Núdzi Akupunktúry Rady? Je to Pre Vás

Prírodné liečby, sú stále viac populárne dnes ako drogy tradičné lekári predpisujú prísť s desivejšie a desivejšie vedľajší účinok upozornenia. Čo môžete urobiť, aby zabezpečili, že vy a vaša rodina zostať zdravý? Čítanie o akupunktúra je prvým krokom k cítiť lepšie, takže pokračovať na zvyšok tohto článku.

Pred akupunktúra vymenovanie, nejesť ťažké jedlá. Budete sa v ľahu na bruchu, väčšinu času počas relácie. To môže spôsobiť žalúdočné ťažkosti, ak vaše brucho je plná. Namiesto toho jesť ľahké, ľahko stráviteľné jedlo, alebo len kúsoček na niekoľko občerstvenie.

Potrebujete jesť zdravú desiatu, niekoľko hodín pred akupunktúrnej liečby. Budete mať pocit, závrat, ak máte prázdny žalúdok pre vašu liečbu. Vyhnite sa jesť veľké jedlo, pretože ktorým sa ustanovujú na bruchu, môže byť veľmi nepríjemné. Obráťte sa na vášho acupuncturist ak si nie ste istí, aký druh zdravú desiatu, mali by ste mať.

Uistite sa, že nemusíte ponáhľať off stretnutia. Keď ste so akupunktúra reláciu, ktorú chcete byť v uvoľnený stav mysle. Cieľom je dostať sa do dohody o 15 až 20 minút skôr. Týmto spôsobom, ak posledné minúty meškania orezať, nemajú byť veľkým zdrojom stresu.

Nikdy bojovať akupunktúra liečbu počas uprostred. Ste urobili rozhodnutie, aby si túto liečbu, dúfajme, že čítanie až pred vymenovaním. Ak začnete napínaním nahor alebo reagovať zle (a to ako fyzicky a slovne), môžete si byť istí, že relácia nebude dať tie najlepšie výsledky.

Nemusíte ísť do svojho akupunktúra vymenovanie hlad alebo plná. Presvedčte sa, či chcete mať zdravú desiatu asi hodinu pred stretnutia. Nemusíte ísť s prázdnym žalúdkom alebo po veľkom jedle. Byť na plný alebo hlad cestu je oveľa zložitejšie, relax počas vašej akupunktúra dohody.

Niektoré akupunktúrne odborníkov bude používať škrabanie nástroje, dreva, priniesť teplo do priestoru, alebo špeciálne zväčšovacie okuliare na zlepšenie relácie. Kým to všetko sú normálne nástroje obchodu, nie sú tie, ktoré sme oboznámení s v Západnej medicíny. Ak nie ste pohodlný s nimi, klesá ich používanie je úplne v poriadku.

Bohužiaľ, niektorí ľudia, ktorí dostávajú akupunktúra domáhať sa svojich bolesti sú horšie po niekoľkých prvých liečby. Avšak, zvyčajne to znamená, že začínajú hojiť. Kým príznaky sa zhoršujú spočiatku, oni si lepšie nakoniec. Porozprávajte sa s vaším acupuncturist o príznakoch zhoršuje, a hovoriť o pokračovanie alebo úpravou liečby.

Nedávne štúdie ukazujú, že akupunktúra môže pomôcť tým, na lieky na liečbu depresie a úzkosti. Pre začiatok, pacienti sú schopní znížiť ich dávkovanie liekov, ak majú aj akupunktúra, pretože postup znižuje pocity nervozity a smútok. Akupunktúra tiež znižuje vedľajšie účinky liekov depresie, ako priberanie na váhe a nevoľnosť.

Nebuďte prekvapení, ak ste trochu lightheaded naše dizzy po tom, akupunktúra hotovo. Počas relácie, ste, sú, ktorým sa ustanovujú a krvi môže ponáhľať do hlavy. Keď sa dostanete hore, to môže spôsobiť, že budete cítiť závraty alebo svetlo na čele. Vstávať pomaly a skúste si sadnúť na pár minút pred stojí.

Deti môžu využívať akupunktúra príliš. Ak vaše dieťa trpí syndrómom ADHD, alergiách alebo iných zdravotných ťažkostí, niekedy akupunktúra môže ponúknuť odpovede. Hoci to nie je nahradenie tradičnej medicíny, môže zvýšiť ostatné procedúry a pomôcť, aby sa vaše dieťa pohodlné. Ak sa rozhodnete ísť touto cestou, uistite sa, pracovať s profesionálom, ktorý je skúsený v práci s malými deťmi.

Oddych a relax ihneď po vašej liečby. Znížiť späť na vašich každodenných činností a nerobia nič, fyzicky náročné. Dostať dobrý nočný odpočinok, aby vaše telo zregeneruje. Odpočíval orgánov lepšie reagovať na akupunktúru.

Vzdelávať sami o akupunktúra predtým, než idete na zasadnutí. Čítať až na oboch Orientálna akupunktúra a moderné postupy. Môžete tiež chcieť hovoriť s odborníkom. Keď príde na akupunktúra, mnohí ľudia sú skeptickí. Bude to jednoduchšie, aby sa zabránilo, že skepticizmus a dôveru v svoje acupuncturist keď ste vedieť viac o jeho histórii.

Urobte si čas na pochopenie rôznych typov akupunktúra skôr ako si objednáte svoje prvé stretnutie. Existuje niekoľko rôznych metód akupunktúry a rôzne acupuncturists sú všetky vyškolení trochu inak. Keď budete volať úrad, spýtajte sa, aký typ akupunktúra, že preform, aby sa uistite sa, že je to metóda, že budete spokojní.

Hovoriť ostatným, viete, ktorí navštívili e acupuncturist. Poučiť sa z ich skúseností o tom, čo očakávať. Požiadajte ich o tom, ako to ovplyvnilo ich celkovú pohodu. Čím viac to budete učiť sa pred vami bude pre akupunktúra stretnutia, menej sa zdôrazňuje, že budete mať. Aby sa vaša myseľ otvorená a opýtať sa na všetky otázky, ktoré máte.

Hoci sa to nestáva často, môžu sa vyskytnúť modriny ako výsledok vášho akupunktúrnej liečby. Nie je to nič na starosti, a nie je tam žiadny spôsob, ako zistiť dopredu, ak ste náchylní k modriny, alebo nie. To sa stane, ak niektorí pacienti bez ohľadu na to ako jemný lekár je, alebo ako dobre ich metódy.

Dajte si pozor na nálepke šok. Volanie do svojej poisťovne pred získanie akejkoľvek liečby. Nie každá poisťovňa sa vzťahuje akupunktúra. V skutočnosti, pomerne málo kryt bez formy alternatívnej medicíny vôbec. Vedieť, či je to prípad pre vás aby vás krok do vašej relácie. Možno nie ako bill na konci inak.

Teraz, že ste si prečítali tento článok v plnom znení si je základným náterom a je pripravený bojovať akýkoľvek zdravotný stav. Vďaka akupunktúre, môžete tak urobiť bez ujmy na vaše telo alebo myseľ. Všetko je potrebné je trochu určenie, účasť na všetkých vašich relácií a pozitívny postoj liečiť, čo trápi vás.