Tabletky Na Potenciu

Chcete Inovovať Váš Šatník? Skúste Tieto Myšlienky

Ako sme zrelé, náš obraz sa začína meniť. Vždy chcete vyzerať čo najlepšie, aby ste mohli zapôsobiť kto stretnete. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako k nemu pristupovať.

Pri výbere oblečenia, premýšľať o tom, čo sezóny ste. Ak sa pozriete dobré v červenej a pomaranče, ak ste “leto” a asi to bude vyzerať dobre v každom teplé farby (ako je žltá). Ak sa pozriete dobré v blues, je pravdepodobné, že “zimné” a vyzerať dobre v biele a sivé rovnako.

Môžete nosiť džínsy s tričko a high-päty topánky v formálnejších príležitostiach, ale to bude fungovať najlepšie s, čierne džínsy. Džínsy v rôznych farebných sú viac vhodné pre neformálne príležitosti.

Skvelý spôsob, ako pomôcť si pozrieť váš najlepší je udržať dobré zásoby tlačidlo nadol biele bavlnené košele. To je dôležité, pretože nielen, že idú s mnohých rôznych iných kusov, sú tiež bezpečné pre takmer každú príležitosť a veľmi ľahko sa starať o.

Na štíhlejšia, rozhodnúť sa pre tmavé farebné tričko a tmavé nohavice. Tmavé farby sa de-zdôrazniť ste problematické oblasti. Aby sukne pohodlnejšie pomocou elastickej opasok.

Háčkované odevy je späť vo veľkom štýle opäť. Najobľúbenejšie kúsky v tejto sezóne stať, háčkované vesty. Tieto pohodlné vesty prísť do množstva farieb, vzorov, a hrúbky pridať útulný a domáce pozrieť na akékoľvek oblečenie. Skúsiť nosiť ich cez svoje obyčajný tričká alebo šaty.

Vždy šaty s rešpektom pre túto príležitosť. Nemusíte nosiť uzáver ak sa chystáte na svadbu, a nie šortky na ples. Naučiť rešpektovať tradície módy, aj keď ste v pokušení, že mu vzdorovať im za žiadny dobrý dôvod. Je to naozaj bolieť, ak si chcete dať na kravatu, že Mama chce, aby ste nosiť do kostola? Preukazovať rešpekt v tom, ako si šaty sa získať si rešpekt vo vrátiť.

Vyhnite sa mama džínsy! Starnutie je chystáte sa však stať, váš zmysel pre módu, nemusí veku, rovnako; to práve potrebuje vyvíjať. Začlenenie ďalších, zbytočné denim, nerobí nič pre svoj vzhľad. Kľúčom je mať džínsy, ktoré strih v páse, a prízvuk na oblasti, ktoré sú hrdí.

Pokiaľ ide o nakupovanie, uistite sa, že vytvárate zoznam pred odchodom, ktoré vám umožnia vyťažiť zo svojho času. To je dôležité, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo budete potrebovať na kúpu a pomôže vám zostať preč od položiek, ktoré môžu byť vyhodené peniaze a skriňa priestor.

Môžete zabrániť, aby sa suché kožičky a praskanie nechtov tým, že pije viac čistej filtrovanej vody. Ak si nie ste dostatok pitnej vody, vaše nechty budú suché. Ak je vzduch suchý a mrazivé, napríklad v zime, musíte hydratujú často. Hydratujú nechtov a kožičky s bambuckým maslom jeden alebo dva krát denne. Možno budete chcieť použiť rukavice po použití maslom, aby sa zabezpečilo, že to nie je rub mimo.

Investovať v základoch. Každý šatník by mal mať niekoľko kľúčových kúskov. Malé čierne šaty je klasické pre to dobrý dôvod. Dobre vybavené biela blúzka je univerzálny a lichotivé. Prispôsobený oblek je ideálny pre vážne podnikania. Tieto položky sú tie, nemali by ste sa obávať stráviť trochu možnosťou, ako sú nadčasovej klasiky, ktoré trvajú dlhšie ako meniacich módnych trendov.

Nenechajte si kúpiť oblečenie, ktoré sa nezmestia si, sľubovať si, že budete “dostať do nich.” Hoci je to obdivuhodné, cieľ, to málokedy funguje týmto spôsobom. Drvivá väčšina žien sa nikdy urobiť, “dostať sa do nich,” a len skončiť plytvanie peniaze na niekedy drahé oblečenie. Schudnúť najprv; potom ísť nakupovať.

Uložiť svoje staré oblečenie. Trendy a módne sa opakujú v cykloch, takže nech už ste na sebe teraz je pravdepodobné, že na scénu za desať rokov alebo viac. Aj keď si nemyslím, že by ste nikdy nosiť ju znovu potom, môžete si vymeniť oblečenie s niekým, kto hľadá niečo ročníka.

Mali by ste mať predstavu o tom, ako zmeniť svoj štýl a zostať čerstvé a aktuálne. Kto by nemal rád príležitosť zmeniť ich vzhľad a štýl módy? Móda je silný nástroj a môže prínosom pre vás veľmi.