Tabletky Na Predlzenie Sexu

Tipy Pre Získanie Dobrého Nočného Spánku

Koľko spánku pre vás znamená? Ak nemáte žiadne problémy so spaním, pravdepodobne nemáte dať veľa myslel. Avšak, ak trpíte nespavosťou, potom dobrý spánok je pre vás veľmi dôležité. Tipy, ako sú tu uvedené, vám pomôže spať znova.

Dostať sa do zvyku nie v spánku, dokonca aj počas víkendov. Spací dlhší čas, než ste zvyknutí môže hodiť celú spánku plán von z dverí. Pre ľudí, skúsenosti, nespavosť, to môže kopnúť ho do obrátky. Namiesto toho, nastavenie budíka na rovnaký čas, ktorý musíte sa dostať až na všedné dni.

Nechať elektroniku von zo spálne. Oni si udržať hore celú noc, ak ich necháte. Nechajte ich inde a zamerať sa na spánok miesto. Vaše telo potrebuje príležitosť na odpočinok.

Príliš veľa romantiky právo pred spaním môže byť spánku istič. Sex môže byť povzbudzujúce, a možno zistíte, že je ťažšie zaspávať neskôr. Namiesto toho, aby sa plány pre romantika skôr vo večerných hodinách, alebo aj ráno, a môžete byť schopní dostať trochu vypnúť očí na noc.

Znížiť príjem tekutín, než idete spať. Ak máte prebudiť v strede vášho spánku ísť na záchod, budete musieť uistite sa, že ste znížiť kvapaliny, máte vo večerných hodinách, takže môžete mať nerušený spánok namiesto vstávanie viac a viac.

Niektorí ľudia majú problémy pobyt spí v noci, pretože oni piť tekutiny, než sa ísť do postele. To spôsobuje ich majú získať až počas zdravý spánok a použitie toalety. Ste sa mali snažiť čo najlepšie obmedziť príjem tekutín pre dve hodiny pred spaním. To vám pomôže zostať v režime spánku počas noci.

Vytvoriť rituál pre spaním a nikdy odchýliť sa od neho. Patrí kúpanie, čistenie vlasov a zubov, zmena a zvykajú na posteľ. Ak budete robiť to isté, noc čo noc, vaše telo bude učiť sa, že to znamená, spanie prišiel čas. To vám pomôže zaspať rýchlo a pobyt v režime spánku, príliš.

Pre ideálny pre-posteľ sedatívum,, warm up pohár mlieka a pridajte lyžicu medu, aby to. Kombinácia teplého mlieka a sladký med môže pomôcť sedate vám veľmi rýchlo. To aj naplní vaše brucho, plus mlieko má dlhotrvajúci účinok na krvný cukor, udržať si od toho, hladu, bolesti, na noc.

Ak ste prebudení, pretože vaše nohy sú nepríjemné, porozprávajte sa s vaším lekárom, nepokojné nohy syndróm. Existuje nespočetné množstvo príčiny tejto poruchy, ale bohužiaľ, nie je tam žiadny liek. Existujú nejaké stratégie, ktoré sa môžu pomôcť, ako je cvičenie, vápnik/horčík doplnky a dokonca aj fajčenie marihuany, a váš lekár vám môže poradiť na čo sa snažiť.

Vytvoriť rutinu pre posteľ čas, ktorý zahŕňa relaxačné aktivity, ako pri kúpe, stravovanie olovrant alebo prítulný s blízkymi. Ak vaše telo vie, že čas je teraz vetra dole, to by vám umožnili spať, keď hlavu zasiahne vankúš, plus nebudete prebudiť v noci.

TV je zvyčajne akcie naplnené, a to môže nejako nechajte vašu myseľ premýšľa o scény, ktoré ste práve zažil. Sledovanie TELEVÍZIE pred spaním môže skutočne brániť svoje schopnosti do režimu spánku. Zvážiť vypnutie TELEVÍZORA hodinu pred spaním a dať váš mozog niektoré čas uvoľniť sa a relaxovať.

Stop ležať v posteli obáv nespí. Mali by ste nájsť sami schopní zaspať, cieľ činnosti, ktoré si to z vašej mysle. Pre niektorých ľudí by to mohlo byť čítanie alebo písanie, pre iných to môže zahŕňať dostať z postele a ísť na prechádzku. Nebojte sa urobiť niečo pomôcť, pretože na rozdiel od klamstvo o obáv, keď spánok príde.

Ak ste ľahko rozptýliť vonkajšími zvuky, skúste použiť biely šum stroj na spánok. Väčšina ľudí žije v oblastiach s rôzne zvuky umenia noc, ako dopravné, brechot psov, alebo susedov, hovorí. Biely šum stroje sú navrhnuté tak, aby prehlušil tento hluk s viac relaxačné zvuku, ako šušťanie lístia, alebo zvuk vodopádu.

Pripraviť sa na ďalší deň pred tým, ako sa vaše oblečenie pripravené na prácu, balenie kabelke alebo v aktovke, a nabíjanie vášho telefónu smartphone batériu. Myslenie o tom, či ste alebo nie ste pripravení na nasledujúci deň môže nútiť zostať hore, na noc. To platí najmä, ak ste stále pripravení odísť na dovolenku.

Nápoj lahodnej šálky bylinkového čaju pred spaním. Existuje niekoľko čajov na trhu s bylinkami, ktoré sú nápomocné pri relaxáciu tela. Môžete skúsiť fenikel, aníz, mačka nip alebo harmanček. Môžete nájsť tieto čaje na mnohých super trhu alebo miestneho zdravie, potraviny skladovať.

Posteľ sa môže stať vaším priateľom, keď ide spať, ak si ju výlučne, spací čas. Sledovanie televízie počas celého dňa, ako sa dostať na notebooku, napping a iné aktivity by mali byť vedené mimo postele. Posteľ musí byť použité len na spanie len!

Nespavosť ovplyvňuje milióny ľudí, ako ste vy. Ak ste už vyčerpali všetky možnosti a stále nie je dostatok spánku, žalúdka leští môže fungovať. Ktoré môžu pomôcť svojho tráviaceho systému; môže pomôcť vášmu telu relaxáciu. Niektorí ľudia si myslia, že tento nárast v tráviaci systém produktivity vám môže pomôcť schudnúť.

Raz budete ležať v posteli a nemôžete zaspať, to nie je dobré čakať tam prizerať počas čakania na spánok príde do cesty. Najlepšia vec urobiť, je vstať a urobiť niečo relaxačné, ktoré vám pomôžu cítiť trochu viac ospalosť.

Spánok je veľmi dôležité pre zdravý život, a to je čas, máš spánku, čo ste potrebovali. Ak si snahe zmeniť veci, by ste mali byť schopní lepšie spať. Začať čo najskôr, ako je to možné, aby sa cítim skvele počas noci.