Tabletky Na Rast Penysu

Techniky, Ktoré Budú mať Vášho Psa Pod Kontrolou V Žiadnom okamihu

Nie je žiaden rozdiel, ak si kúpite nové šteniatko, prípadne staršieho psa, stále musíte dať čas a úsilie, aby vlak váš maznáčik. Tento článok vám poskytne niekoľko tipov, ako začať na svoje snahy a zistíte, že silnejšie puto formy medzi vás a vášho psa.

Až kým sa váš pes je dobre vyškolení, tréning by mal byť konštantný. Ak si nie ste istí, že váš pes bude dodržiavať každý príkaz, ktorý vám dať, školenia nie je hotové. Každý interakcie so svojím psom treba pristupovať z dominantné, školenia hľadiska. Mali by ste dôsledne naučiť vášho psíka, že ste pod kontrolou, rovnako ako pravda pack leader robí.

Dobré správanie znamená odmeny! Odmenou im len vtedy, keď váš pes je pokojný po plní trik. Vám môže byť nadšení, že úspech, keď sa teší, že sa stáva nadšený a že redukuje na kontrolu situácie. Zostať v pokoji očakávať, že pes sa byť pokojný a poskytujú vhodné odmeny.

Výcvik vášho psa na prechádzku na viesť trvá čas. Myšlienkou je, aby sa váš pes chodiť poslušne vedľa seba bez deformácie, tlačné, a ťahom zo strany na stranu. Správne vášho psa je pohyb s krátkymi zaskočí olova, že potiahnite prudko a náhle späť proti jeho hybnosť. On sa zastaví ťahanie a chodiť complacently na čas vedľa vás. Počas tejto doby uvoľnite viesť, ale keď vytiahne opäť modul viesť znova.

Ak ste získali nové psa, a máte v úmysle trénovať, pozrite sa na mladšieho psa. Staré porekadlo “nemôžete naučiť starého psa nové triky” je trochu vhodné tu. Mladší psy sú vnímavejší na dominanciu z pack leader a bude učiť sa rýchlo, v snahe prosím. Ďalšie plus je, že mladých psov naozaj baví učiť sa nové veci, rovnako ako deti robia.

Dom školenia vaše šteňa môže byť oveľa rýchlejšie a efektívnejšie pomocou debne. Prepravka nikdy by nemali byť použité na potrestanie. Šteňa by malo byť zavedené v noci, a medzi časy interakcie s jeho majiteľ. Jeho prirodzený inštinkt je nie zmierniť sám vo svojej spanie.

Nastavenie pevnej plán pre to, čo chcete dosiahnuť so svojimi výcvik psa. Ak máte ciele označené v kalendári môže vám spôsob, ako merať pokrok s výcvik psa, a ponúkame vám tipy o tom, či je alebo nie je potrebné nič meniť v rutiny.

Použitie primárnej výstuže, aby vlak váš pes. S primárnej výstuže, môžete použiť niečo, čo váš pes miluje, keď to musí byť odmenení za pozitívne správanie. To môže byť brucho rub, obľúbenú hračku, alebo chutné liečiť. Tým, že robí tento spôsob tréningu, váš pes bude učiť, že v snahe získať to, čo chcú, musia robiť to, čo chcete.

Teraz, že ste našli niektoré užitočné výcvik psa tipov, to je čas sa dať do akcie. Pred začatím akéhokoľvek tréningu, uistite sa, že váš pes nemá žiadne zdravotné problémy, ktoré môžu robiť školenia ťažšie. Prečítajte si na konkrétne plemeno psa, ktoré máte a baviť sa s ním.