Tabletky Na Rast

Aby Škodcov Minulosťou S Týmito Tipy

Ovládanie spoločné škodcov je niečo, čo mnoho ľudí nenávidí myslieť, ale nakoniec bude musieť vedieť, ako to urobiť. Trochu know-how ide dlhú cestu z hľadiska tvorby pešti problém zvládnuteľné. Rady a postrehy nájdete nižšie môžete robiť to, čo môže zdať skľučujúca dilemu niečo, čo môžete riešiť s ľahkosťou.

Správne skladovať potraviny pomôcť odradiť škodcov. Jedlo vôňou láka mnoho rôznych druhov hmyzu. Ďalej, raz vášho koša zaplní, uistite sa, že je prijaté mimo okamžite. Vôňa od koša tiež láka škodcov.

Pešti rád skryť v praskliny a malé trhliny. Mali by ste dostať tesniace zbraň a vyplniť všetky malé úkrytov môžete nájsť. Skontrolovať nové úkrytov pravidelne a vymeňte tesniace, ak potrebujete. Môžete spray paint cez tesniace ak chcete skryť.

V prípade, ak máte prípravky na kontrolu škodcov problém, pozrite sa do skrine vo vašej domácnosti na to, kde chyby pochádzajú z. Škodcov láska týchto tmavých a vlhkých oblastiach. Vyčistite všetky skrine dôkladne raz za mesiac. Keď ste striekanie za chyby, uistite sa, že ste hit týchto oblastiach s kvalitou pesticídov.

Ste schopní vidieť cez spodnej časti vášho domova dvere? Ak áno, to znamená, škodcov majú jednoduchý spôsob, ako vstúpiť do vášho domova. V snahe odstrániť tento problém, budete musieť opraviť výška dverí. Mohli by ste tiež len pridať počasie pásy tesnenie na vaše dvere.

Ak nič, čo sú na tom pracuje, hovor profesionálne. Tam sú vyškolení profesionáli, ktoré môžete použiť na pomoc, zbaviť sa chýb, ktoré sú vo vašom dome alebo už zabrániť nové od zadania vašej domov v budúcnosti. To by mohlo byť najlepšou investíciou, ktorá sa vám niekedy, aby pre váš domov.

Skôr než sa pokúsite zbaviť všetkých škodcov, musíte ich identifikáciu. Nevedel, čo druhu škodcov máte čo do činenia s môže viesť k používaniu neúčinné metódy alebo metód, ktoré robia situáciu zhoršili. Tým, že správne určenie druhu škodcov máte čo do činenia s, môžete vytvoriť kontrolné opatrenia, ktoré môžete sa ich zbaviť.

Ak hlodavce, ako sú čistotné, alebo skunks sú trhal svoje smeti, nastaviť pasce, kde si obvykle opustiť svoje odpadky. Prilákať zviera s kusom mäsa a uistite sa, že pasca môžete použiť, je dosť veľký pre zvieratá, ktorú ste zistili. Ak je to možné, uvoľnite zvierat v lese, namiesto zabíjania.

Rozhodnúť sa pre skala alebo kameň, keď terénne vašom dvore namiesto slamy alebo štiepky. Organický materiál je ideálny biotop pre mnohé škodcov. Ak chcete uchovávajte ich mimo vášho domova, aj váš domov a na dvore by mali byť ako nehostinné voči škodcom, ako je to možné. Škodcov nikdy sa to do vášho domova ak sa nemôže dostať cez svoj dvor.

Prípravky na kontrolu škodcov je téma, ktorá len asi každý môže mať prospech z pochopenie trochu lepšie. Učenie sa efektívne ovládanie techniky zmysel pre mužov a ženy, mladých a starých. Tým, že vyššie uvedené informácie, ako odkaz, budete nikdy byť v rozpakoch, čo robiť, keď tie nepozvaní hostia dorazí.