Tabletky Na Zväčšenie Pohlavneho Udu

Tipy A Triky Na Zvýšenie Pamäťovej

Vaša pamäť je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžete milovať. To je stopy všade, že ste boli a všetko, čo ste zažili. Tento článok poskytne tipy, ktoré vám pomôžu zabezpečiť, aby váš pamäť je vždy fungovanie rovnako ako je to možné.

Na vyvolanie veci neskôr, sústreďte sa a venovať pozornosť. Možno si myslíš, že sa zameriavate svoju pozornosť, ale myseľ môže byť v skutočnosti putovanie namiesto toho sa zameriava efektívne. Je dôležité objasniť svoje myšlienky a sústrediť sa na to, čo sa deje okolo vás. Vedome premýšľať o informácie a to môže spevniť svoju pamäť.

Pomocou pravidelného štúdia relácie za obdobie, skôr než jedného cramming relácie. Štúdie ukázali, že ak vám študijný materiál počas priebehu niekoľkých dní, máte vyššiu šancu si zapamätať to, ako keby ste napchať do jednej v noci. Takže namiesto toho, aby cramming noc pred skúškou, zaviesť pravidelné doba štúdia každú noc, alebo každý druhý noc.

Pite viac mlieka pre zdravú mozgovú činnosť pre život. Mlieko je naozajstný poklad vitamíny skupiny B, draslík, horčík a vápnik, ktoré majú neuveriteľne dôležité funkcie pre starostlivosť o váš mozog. Tieto vitamíny a minerály robiť skvelú prácu pri podpore funkcií svojho mozgu. Čím zdravšie mozgu, lepšiu pamäť bude.

Nevynechávajte na spánok, ak chcete zlepšiť svoju pamäť. To je, keď spíme, že náš mozog naozaj ísť do práce. Počas hlbokého spánku naše mozgy sú neuveriteľne aktívny v spracovaní informácií a snaží sa pochopiť problémy. Skimping na váš spánok bude začať s takmer okamžitý účinok na vašu pamäť.

Aby si pamätať, kde ste dať veci, to je dobrý nápad, ak chcete usporiadať svoj majetok. Tým, že podobné položky dať dohromady, nemusíte sa obávať miešať okolo, pri pohľade na veci. Tiež môžete skúsiť označovanie krabíc alebo skladovacích kontajnerov, zapisuje to, čo je v každom poli. To je rozumné, či máte dobrú pamäť, alebo nie.

Hovorí, čo sa snažíte zapamätať si outloud je rýchly a jednoduchý spôsob, ako zvýšiť svoju pamäť. Hoci to môže cítiť hlúpo na prvý, hovorí veci, outloud je skvelý nástroj na zapamätanie. Keď si znovu prečítať niečo znovu a znovu sa pokúste sa zapamätať si to, môžete začať sterov. Hovorí, že to outloud vás núti čítať a počúvať celú vec každý čas.

Viesť denník alebo záznam v kalendári pre plánované činnosti. To je veľmi užitočné v uvedomovaní dôležité dátumy alebo udalosti. Byť v súlade s ním a udržať ho na tom istom mieste po celý čas. Mali by ste sa pozrieť na to každý deň aktualizovať a skontrolujte, či tam nie je niečo, čo zabúdate.

Po naučíte niečo nové, naučiť ho inej osobe. Keď učíte sa to, núti mozog manipulovať informácie iným spôsobom, aby ste mohli vyjadriť. Táto manipulácia informácie posilňuje že časť vašej pamäte, a to je efektívny spôsob spáchania nové informácie do mozgu.

Skúste vyhnúť, potraviny s vysokým obsahom soli a nasýtených tukov, vrátane fast food. Bolo vedecky dokázané, že tieto potraviny môžu viesť k krčnú tepnu ochorenia, ktoré sa vyreže mozgu zdroj kyslíka. Straty kyslíka zabraňuje časť mozgu, ktorá má pamäť z učenia a získavania informácií.

Pravidelne cvičiť, ako to môže zlepšiť svoju pamäť funkcie a zdravie. Telesné cvičenie zlepší váš fyzický vzhľad, a tiež zvýšiť prísun kyslíka do mozgu. Fyzicky dobre udržiavané telo je menej náchylné na chytiť strata pamäti spôsobuje choroby a zvyšuje užitočné mozgu chemické látky ” prítomnosť v krvi.

Je dôležité, aby ste každodenného života, ak si chcete zlepšiť svoju pamäť. Tým, že robí veci v rôznych časoch dňa, môžete zabudnúť určité povinnosti. Snažia držať s jedným rutiny pre všedné dni, keď ste v práci a jeden rutinné pre víkendy, keď ste doma.

Pomôcť sami pamätať si niečo zapisovať niektoré poznámky, povedať ich nahlas a aby sa vaše poznámky organizované. Keď ste zahŕňať rôzne funkcie vášho tela, ako písať a hovoriť s pamätať si niečo, fyzické aktivity pomôže váš mozog vyvolať efektívnejšie. Okrem toho, poznámky slúžiť ako vizuálnu pamäť pomoc.

Zlepšiť pamäť s mnemotechnická pomôcky. Použite akronym zapamätať si zoznamy súvisiacich vecí. Napríklad, “Domov” sa používa na zapamätať si mená veľkých Jazier: Huron, Ontario, Michigan, Erie a Superior. Prvé písmeno slov vo vete môže predstavovať zoznam písmen, ktoré budete mať na pamäti. Napríklad, “Každý dobrý chlapec nemá v poriadku” môžu byť použité na zapamätať poznámky na tratiach treble clef: E,G,B,D a F.

Ak máte problémy so zapamätaním si veci, môžete skúsiť relaxačné techniky, ako je joga alebo meditácia. Keď vaše telo je uvoľnené, tak je vaša myseľ, ktorá vám umožňuje jednoducho učiť a pamätať si veci. Pracuje vaša myseľ a telo na pevný bude zapamätanie si vecí, ktoré sú oveľa horšie.

Klasická hudba je skvelý nástroj pre zlepšenie pamäte. Klasická hudba je jemná a upokojujúca, a môže pomôcť uvoľniť tak vaše telo a myseľ, čím sa zlepší pamäť. Skvelý čas, ak chcete použiť tento druh hudby je počas relaxačné kúpele s vonné sviečky horiace na strane.

Na záver chcete, aby sa ubezpečil, že vaša pamäť sa, ako dobrý tvar, ako sa dá zvládnuť, pretože si uvedomíte, aké dôležité je to na vás. Existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby vplyv je to aj v kladných a záporných smerov. Dúfajme, že budete môcť využívať rady v tomto článku.