Tabletky Na Zväčšenie Prs

Prekonávanie Vaše Problémy S Ekzémom – Tipy, Ktoré Naozaj Pomôcť!

Ste, alebo je to niekto viete, zvládanie frustrácie, ktoré prichádzajú s ekzémom? Ak odpoveď znie áno, môžete sa opýtať, ak je niečo, že môžeme byť vykonané, aby sa znížiť frustrácie, ktoré prináša. Nasledujúce rady je preplnený zaujímavé rady, ktoré je ľahké pochopiť, o tomto stave pokožky.

Ako ste si možno už viete, keď máte svetlice-up s vašou ekzém, svrbenie spojené s je to takmer neznesiteľné. Chcete poškriabaniu postihnutú pokožku, ale viete, že ak sa vám to len, aby situáciu zhoršili. Studený komprimovať môže obmedziť svoju túžbu poškriabaniu. Komprimovať poskytuje určitú úľavu, pretože to znižuje zápal postihnutých buniek pokožky.

Aby váš krém váš najlepší priateľ. Zakaždým, keď si umyť ruky, alebo sa vykúpať, použite krém. Nechápem fantázie. Čokoľvek, čo má vôňu pripojené k mohlo by to zhoršiť váš zdravotný stav. Tiež, pozrite sa na veľmi hrubé produktu, aby ste získali najlepšie výsledky pre vašu pokožku.

Ak vám bol predpísaný liek pre vaše ekzém, zverte ho podľa návodu. Keď všetko ostatné zlyhá, váš lekár vám môže pomôcť zmierniť príznaky predpísaním si niečo silnejšie ako to, čo môžete dostať cez pult. Zatiaľ nikto naozaj chce, aby sa spoliehajú na lieky, niekedy je to nutné.

Odolať nutkanie k poškriabaniu. Škrabanie sa budú len zintenzívňovať, že svrbenie, pocit. To môže tiež spôsobiť poškodenie pokožky, vrátane infekcie. Nájsť iné spôsoby, ako zmierniť, že svrbenie. Používajte zvlhčovače, lieky, studené obklady a dlho kúpeľa vo vani miesto. Tieto metódy zmierniť vaše svrbenie a aby ste sa cítili lepšie.

Zabráňte poškriabaniu vaše ekzém. Je ťažké odolať, pretože ekzém je svrbenie kože stave, ale poškriabaniu je to horšie. Môžete zvýšiť svrbenie, poškodenie pokožky, a zvýšiť vaše riziko vzniku infekcie. Skúste udržiavať pokožku moisturized, kúpanie pravidelne a pomocou studené obklady na zmiernenie svrbenia.

Zametanie, môže to spôsobiť problémy s prachu a prachu nie je dobré pre ekzém. Vysávanie budú udržiavať dom čistý, zatiaľ čo pomáha vyhnúť flare-ups. V čase, keď máte čistič sa, hlavu hore do spálne a vákuové matrace rovnako. To pomôže zabezpečiť, že vaša izba pobytov ako bezprašný, ako je to možné.

Dajte krém na svoj ekzém škvrny, keď koža je tlmiť. Keď sú vlhké, vaša pleť je ťahanie vlhkosti, takže to pomáha. Začnite blotting pokožku, zľahka s bavlny uterák, aby si to vlhká, ale nie mokrá. Za to, že môžete používať hydratačný krém. Všimnete okamžite rozdiel v spôsobe, ako sa vaša pleť vyzerá a cíti.

Dávajte pozor na svoje oblečenie rozhodnutia. Niektoré druhy oblečenia a tie, ktoré sú pevne môže spôsobiť ekzém flare-up. Chcete nosiť bavlna alebo zmes bavlny oblečenie. Ostatné tkaniny sú viac pravdepodobné, že dráždiť pokožku. Je tiež dôležité, aby zmenila, ako si umyť vaše oblečenie. Nepoužívajte pracie čistiaci prostriedok, ktorý je príliš drsné alebo textílie zmäkčovače.

Malo by sa vaše ekzém začať otravovať, nemajú chuť, bez ohľadu na to, ako sa pokúšal ste tak urobiť. Škrabanie nielen vďaka svrbenie horšie, ale to vlastne môže dráždiť kožu a dokonca spôsobiť infekcie. Skúste nájsť iné spôsoby, ako sa vysporiadať s svrbenie; aplikovať studené obklady na postihnuté miesto, alebo pomocou liekov.

Väčšina pacientov s ekzémom už viete, ako je dôležité, aby hydratujú pokožku. Ale, to, čo mnohí nevedia, je správny spôsob, ako hydratujú ju. Pre začiatok, používať výrobok, ktorý je unscented a neobsahuje žiadne chemické látky, ako to môže obťažovať vašej pokožky. Tiež, uistite sa, že hydratujú často, najmä po sprchovaní.

Ako na začiatku tohto článku je uvedené predtým, ekzém môže byť frustrujúce. Zatiaľ čo môžu ľudia trpia, nie je dôvod, aby niekto musí sedieť, a to bez nejakú úľavu. Pomocou odporúčaní uvedených tu pomôže vašej pleti byť šťastnejší, a to umožní, aby ste šťastnejší ako výsledok.