Tablety Na Erekciu

Nájsť Jednoduché, prípravky na Kontrolu Škodcov S tým Rady

Prípravky na kontrolu škodcov prichádza v mnohých podobách, ale ako viete, ktorý je ten pravý pre vás? Kde sa môžete obrátiť na odborné informácie k téme? Tento článok bol napísaný vám poskytne všetko, čo potrebujete vedieť o nakladaní s škodcov a riešenie vašich problémov pre dobro.

Ak ste videli veľké množstvo chýb vo vnútri, pomaly, kruh, obvod vášho domu. Pokúste sa nájsť všetky malé otvory, kde sa chýb, ktoré by mohli získať. Pozrite sa pozorne blízkosti vášho komína a vlečky. Ak nájdite otvor, kúpiť silikónové tesniace a získať priestore upevnené, aby sa čo najlepšie svoje schopnosti.

Majte na pamäti, že škodcov nie sú radi rovnaký vzduch. Váš domov sa nemusia boli navrhnuté pre správne vetranie v prehliadaní priestoroch a v podkroví. Avšak, tieto priestory je potrebné dostatočné vetranie tak, aby prostredie, v nich nie sú vhodné na škodcov, ktorí by mohli prísť.

Ak si myslíte, že máte bat v dome, nechajte okno otvorené cez noc. Skúste si vybrať ten, ktorý sa nachádza blízko miesta, kde si myslíte, že bat môže byť. Tieto škodcov podľa prievan, tak by sa vrátim mimo, ak majú spôsob, ako opustiť priestory.

Jednoduchý spôsob, ako kontrolovať škodcov v okolí domu je vždy dať potravín na vzduchu tesný kontajnerov. Chyby sú priťahované všetky druhy ľudských potravín. Keď znížite prístup na túto potravín umiestnením vo vzduchu tesný kontajnerov, budete znížiť šance, ktoré majú prípravky na kontrolu škodcov problém.

Inštalácia spp na vaše komín, aby sa zabránilo vtáky, veveričky a iné škodliviny zo vstupu. Nielen, že tieto zvieratá’ hniezda predstavovať nebezpečenstvo požiaru, ale zvieratká sebe môže niesť vši a iné parazity. Spp pôsobí ako barikády, vedenie votrelcov von, pričom dym prejsť.

Ak ste bojuje myší alebo v okolí vášho domova, mäty môže pomôcť. Vysadiť mincovňa v blízkosti vášho domova nadácie. Vôňa sa bude trápiť, myší a iných drobných zvierat. Ak myši sú už svoj domov, miesto, lístky mäty okolo oblastí sú nájdené. To sa môže odraziť tieto otravné škodcov, ale používať čerstvé lístky mäty.

Ak máte veľa trosiek a zarastené rastliny vo svojom dvore, ste pozýva škodcov do vášho domova. Odpadu, zvyškov, zarastené rastlinami, a odpadky sú všetky skvelé prostredie pre škodcov. Ak tieto škodcov sú priamo pred dverami, to bude trvať, nie je čas pred tým, než sú vo vnútri vášho domova a stáva problém.

Ak strom stane na jeseň, odstrániť zo svojho vlastníctva preč. Šup ho, aby drevo. Darovať alebo predať, ak nemáte použite na to sami. Okrem toho, nezabudnite sa postarať o peň. Pne možno ľahko prilákať termitom do vášho domova.

Existuje veľa urobiť sami možností, pokiaľ ide o prípravky na kontrolu škodcov. Po prvé, somárov, ako vážne pešti problém je, a zistiť, aký druh produktov, budete musieť kúpiť riešiť tento problém. Väčšina škodcov a produktov môžu byť kúpil v supermarkete, keď viac ťažkých výrobkov je možné zakúpiť aj inde.

Ste majiteľ camper alebo cestovný príves? Ak áno, toto je hlavným terčom pre hlodavce. Tam sú niektoré prírodné prostriedky, aby sa tieto nepríjemné škodcov z vašej rekreačné vozidlo, však. Tašky repelenty, ktoré voňať nie sú jedovaté, ale aby myší z vášho karavanu alebo RV.

Ak sú zvieratá v domácnosti, nemusíte dať von potkan a myš jed. Ak vaše zvieratko hrá s alebo jej mŕtve alebo chorých, potkan, jed môže dostať dovnútra. Ak máte deti, táto metóda je tiež nie je ideálne. Deti si môžu myslieť, pelety sú sladkosti.

Pre exteriér vášho domu, tam sú malé praskliny vedľa rúry, vo vašej nadácie a v siding. Tieto trhliny sa môže zdať malé, ale sú dosť veľký pre chýb získať vo vnútri vášho domova. Použite kvalitné vonkajšie tesniace na tesnenie tieto praskliny a udržať chyby mimo.

Existuje len málo vecí, viac nepríjemné v živote, ako chôdza do vašej kuchyne pre niečo na jedenie, len sa pozrieť na nejaké nechcené návštevníkov jesť omrvinky na vašej kuchynskej linke! Ak chcete minimalizovať pravdepodobnosť vzniku ant problém, uistite sa, že vždy dať preč všetky potraviny okamžite.

Ak máte problém s myšou, používať mäty piepornej. Myší, neznášam vôňu mäty piepornej, tak jednoducho začať pestovať niektoré po celom obvode domu. Môžete tiež nechať jedál z mäty piepornej v kuchyni a okolo vášho domu. Čoskoro zistíte, že už nemáte myší problém.

Umývanie podlahy s citrónovou šťavou môže dať švábov boot. Mať šťavu zo 4 citrónov (vrátane kôry) a zmiešame s 1/2 galón vody vo vedre. Potom pokračujte mop vaše podlahy s citrónovou šťavou. To by malo byť nepríjemné na šváby, a oni začnú ubúdať v číslach.

Komáre môžu byť skutočný obtiaž v teplých letných mesiacoch, a niekedy sa zdá, skus aj keď odpudzujúce sa používa. Jeden skvelý tip je použiť populárne ústna voda ako repelent sprej. Sprej na vaše oblečenie a oblasti, kde budete tráviť čas. To je non-chemická forma odpudzujúce, že je veľmi účinný.

Teraz by ste mali vedieť, ako riešiť vaše prípravky na kontrolu škodcov problémy. Mali by ste tiež vedieť, kde hľadať ďalšie informácie. S touto vedomostí, mali by ste mať žiadne problémy dostať všetko späť na trať smerom k pešti-slobodný život, tak dlho, ako použiť to, čo ste sa naučili a uviest ho do praxe.