Titan Gel Navod

Máte Zbytočná Škodcov Vo Vašej Domácnosti? Vyskúšajte Tieto Tipy,

Ste chorý vidí chyby a hlodavcom vo vašej domácnosti? Používate nešikovný prípravky na kontrolu škodcov služby? Snáď nechcete, aby sa ich uhradiť na to, že? Prečítajte si tipy, ktoré sú umiestnené nižšie, aby sa natrvalo zbaviť týchto škodcov.

Lak na vlasy je ideálny pre odstránenie včely a osy. Existuje veľa rôznych spôsobov, ako zabiť chyby a budete sa zbaviť nových rovnako.

Skúste do-it-yourself sprej. Ak si nemôžete dovoliť mať profesionálne služby vyjsť na sprej váš domov pre škodcu prevencie, vyskúšajte niektorý z počtu škodcov a spreje sú k dispozícii na miestnej hardvér a box obchodov. Väčšina prísť v ľahko-to-použitie fľaše s spúšť trysky, ktoré umožňujú sprej okolo foundation a windows vášho domova, dovnútra a von.

Nie vždy musíte vytočiť vyhubí, keď sa snažíte zbaviť myší. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete použiť vrátane lepidla, pasce a otravy. Ak sa obávate, s poškodenia myši, môžete odraziť ich špeciálne vytvorené elektronické zariadenia, ktoré emitujú zvuky, ktorých nemajú radi.

Tí, ktorí sú súťažiaci s lietajúce chyby musí vykonať opravy na všetky okenné. Takéto obrazovky sú skvelé pre zabránenie vstupu lietajúci hmyz, ale ich aj udržať prehľadávače sa príliš. Ak vaše obrazovky majú otvory v nich, a patch ich alebo vymeňte ich.

Ak žijete v byte, komplexné, alebo multi-jednotky byt komplex, zjednotiť sa so svojimi susedmi. Čokoľvek budete snažiť robiť na kontrolu škodcov vo vlastné jednotky bude neúspešné, ak všetky ostatné jednotky v budove sú zamorené. Dostať sa spolu s obyvateľmi vašej budovy a naplánovať kontrolu škodcov, pre celú budovu vysporiadať sa s problémami.

Aj keď pavúky robiť chytiť iného hmyzu v domácnosti, sú spravidla považovať za nevítaný hosť. Nikto nechce vidieť jeden, alebo byť pohrýzol jedného počas ich spánku. Jeden spôsob, ako odradiť pavúky z invázii váš suteréne je nastriekať na steny a stropy s bleach. Je to účinný spôsob, ako sa odraziť ich bez použitia chemikálií.

Jedným z najväčších zdrojov škodcov zadanie vašej domácnosti je typ kompost môžete použiť na vonkajšie záhradné postele. Ak používate drevnej štiepky, termitom sú priťahované k tomuto a budú mať vo vnútri vášho domova od toho, v tesnej blízkosti. Použiť kamene a kamenné vo vašej záhrade namiesto toho, aby sa tento problém odstránil.

Ak sa snažíte zbaviť škodcov v domácnosti, mali by ste si myslíte, že starostlivo ak máte deti, a/alebo domáce zvieratá. Mnohé chemické látky, ktoré sú v pesticídy môžu byť škodlivé pre nich. Dostať ich von z domu na niekoľko hodín, ak máte inú možnosť.

Použitie bórax a cukru, aby mravce z vášho domova. Získať kvart jar a zmiešajte v pohári oboch cukru a bórax. Punč diery v veko pohára. Posypeme zmesou pre exteriér základom vášho domu. Tiež posypeme spolu vnútri líšt. Cukor priťahuje mravce, ale borax jedy.

Vedel, čo robiť vám dôveru, aby sa váš dom späť od škodcov, ktoré trápili. Zbaviť sa týchto škodcov na dobré. Máte silu postarať sa a niečo robiť problém. Pomocou týchto tipov, ako sa zbaviť chýb pre dobrý. Nemusíte žiť so chyby alebo hlodavcov v domácnosti.