Titan Gel Skúsenosti

Tipy A Tipy Na mobilné Telefóny, ktoré Potrebujete, Prečítajte si Tento

Je vesmír, mobilné telefóny, niečo čo nepoznáte? Možno, že váš mobilný telefón je starý a uvažujete o nákupe modernejšie verzie. Ak ste zmätený o tom, čo sa dostať, proces môže byť ťažké. Nájdete tu skvelé návrhy v tomto kus, ktorý vám pomôže dozvedieť sa viac o váš mobilný telefón.

Uistite sa, aby zvážila údaje minút pri registrácii pre váš mobilný telefón plánu. Niektoré programy majú veľmi obmedzené minút, a to sa môže obrátiť na zlé riešenie ak používate svoj telefón na prístup k Internetu a hrať hry často. Ak váš telefón je schopný robiť tieto veci, dostať čo najviac z toho kúpou programu, ktorý podporuje adekvátne využitie.

Vedeli ste, že nezáleží na tom, kde môže byť, môžete si pomôcť tým, pomocou mobilného telefónu. Nemáte ani byť v telefóne oblasti pokrytia ak chcete využívať túto službu. Na celom svete mobile tiesňové číslo 112. V prípade vážnej núdzi, ak budete volať na číslo 112 váš mobilný prístroj začne vyhľadávať všetky existujúce mobilné siete vytvoriť tiesňové číslo pre oblasť, kde sa nachádzate. Dokonca aj vtedy, ak vaša klávesnica zablokovaná, je možné volať na číslo 112.

Ak chcete počúvať hudbu z vášho mobilného telefónu, môžete nainštalovať ukladací priestor typu cloud aplikácie. Týmto spôsobom si môžete uložiť ako obľúbené položky, aby to bez použitia pamäte vo vašom telefóne. Môžete to aj s obrázkami. Okrem toho udržuje vašu hudbu a obrázky bezpečné, ak sa niečo stane váš telefón.

Využiť hlasu, textu, funkcia na vašom telefóne, aby sa ušetril čas a byť v bezpečí na ceste. To vám umožní previesť slová, ktoré hovoríte, že textovú správu okamžite. Ak nemáte túto funkciu na vašom smartphone, môžete pridať softvéru, ako je napríklad ReQall, ktoré bude využívať.

Sledujte vaše batérie použitie. Sledovanie filmov a videí mozgov batérie veľmi rýchlo. Tak sa počúvanie hudby. Ak chcete, aby sa tieto veci s telefónom, uistite sa, že máte neobmedzený dátový balík a vždy si nabíjačku okolí. To pomáha zabezpečiť, aby ste nestratili služby.

Nie streamovať filmy alebo hudbu na telefóne. To žerie až vaše údaje príspevok. Ak máte, pripojenie na WiFi polohy skôr, než pomocou dátového pripojenia. To bude aj naďalej umožní pozrieť alebo vypočuť na veci, ktoré chcete, ale budete môcť urobiť zadarmo namiesto prípadne spôsobí veľké náklady.

Prístup skryté batérie vášho mobilného telefónu. Mali by ste začať s telefónom, ktorý má slabú výdrž batérie. Skúste voĺba *3370#. To môže spôsobiť, že telefón reštartovať. Mali by ste vidieť 50% zvýšenie vašej batérie. To je pripravený na použitie, a nabudúce, keď budete nabíjať telefón, mal by dostať nabitá, príliš.

Nemusíte investovať do najdrahší mobilný telefón na trhu k dispozícii. Existuje veľa skvelých telefónov za polovicu ceny drahého. Keď si kúpite predražený telefóny, ste, sú vo všeobecnosti platiť za úroveň popularity, ktoré majú a názov značky. Viac cenovo dostupné telefóny môžu byť rovnako veľký, ale možno nie tak populárne ako iPhone.

Nie je optický zoom na váš mobilný telefón. Preto, budete musieť fyzicky pohybovať smerom k svojim predmetom dostať bližšie výstrel. Tam sú niektoré objektívy sa môžete dostať, že vojde na smartphony pre zväčšenie.

Mnoho ľudí sa stále ešte nie je úplne použiť na hands-free zariadenia. Tieto práce skvelé jednoduché používanie a na podporu bezpečnosti, keď hovoríte do telefónu. Tam sú tiež aplikácie vám pomôže hovoriť text namiesto vkladanie znakov na vaše vlastné, a existuje mnoho ďalších hands-free možnosti pre váš telefón rovnako.

Nechápte očarila podľa shiniest a najnovšie mobilný telefón na bloku! To môže byť významný overkill pre váš mobil potreby. Namiesto toho, realisticky v tom, ako si majú tendenciu používať mobilné telefóny a hľadajte telefónne a plán, ktorý bude zápas to dobre. Vy a váš bankový účet, bude oveľa šťastnejší.

Jasne, tam je veľa materiálu pochopiť, keď príde na mobilné telefóny. V tomto článku, sa dozviete základy začať. Choď späť cez to, ako bude potrebné, ak chcete obnoviť vaše spomienky. Po ste vedieť viac o mobilné telefóny, môžete ísť von a nájsť modely a zmlúv ideálny pre vás.