Umele Vaginy

Môžete Si Naozaj Dostať Cez Vaše Artritída?

Pokúste sa nájsť podporné skupiny, ktoré vám pomôžu zvládnuť vašu artritídy. Hovoriť na iné osoby v rovnakej lodi, a čítanie tipy od kolegov chorých, ide dlhú cestu sa pomôcť vyrovnať sa s ním. Nasledujúci článok sa zaoberá niekoľko vynikajúcich tipov, ktoré môžu pomôcť v núdzi spôsobenej artritídou.

Použiť vykurovacie podložky alebo ľadom pomôcť zmierniť niektoré bolesti kĺbov. Skúste alternatívne pri uplatňovaní teplé a studené zábaly pre lepšie výsledky. Mali by ste sa poradiť so svojím lekárom pre najlepší spôsob, ako využiť teplo a chlad na upokojenie bolesti.

Jóga, meditácie a relaxácie terapia môže prospech tých, ktorí trpia artritídou. Relaxáciu vášho tela je to, čo tieto veci budú robiť pre vás, a to vám môže pomôcť lepšie sa vysporiadať s príznakov spojených s artritídou. Tieto techniky môžu byť len prospešné cvičiť ich niekoľkokrát za týždeň.

Jesť právo doplnkov. Omega 3 rybí oleje bolo preukázané, že výrazne znížiť zápal a opuch kĺbov, rovnako ako pomoc na zvýšenie flexibility. Uistite sa, že užívate tieto doplnky ako sú predpísané, a rýchlo zistíte sami schopní robiť úlohy, ktoré vám boli obavy by ste byť schopní robiť.

Nesnažte sa skryť svoj stav z vašich detí. S členom rodiny, s reumatoidnou artritídou sa dotýka každého v domácnosti aj v prípade, že nemôže pochopiť, čo presne sa deje. Učiť mladšie deti, na úrovni, ktorú môže pochopiť. Len uistite sa, že ste im zapojené to, čo sa deje s vami.

Ak trpíte artritídou, je veľmi dôležité, že nemusíte dostať príliš zdôraznil von. Stres robí telo napäté, čo zase, je vaše artritída horšie. Je dôležité, aby ste vaše telo uvoľnené na všetky časy, aby sa zabránilo vaše kĺby od získania príliš tuhá a stiesnené.

Aby sme energiu, ktorú potrebujete, aby sa vyrovnať so svojimi príznaky artritídy, je dôležité, aby si dostatok spánku. Zvládanie bolesti a zápalu artritídy môže trvať daň na svoje telo a nechať cítiť unavené. Najlepší spôsob, ako udržať vaše energie hore je uistiť sa, že ste získali dostatok spánku. Ak máte problémy so spaním, skúste odstránenie kofeínu alebo hovoriť na svojho lekára o lieky, ktoré môžu pomôcť.

Zamerať sa na silový tréning. Ľudia, ktorí trpia artritídou boli uvedené na zvýšenie ich flexibility a celkový zdravotný stav v plnení silu cvičenia tak málo, ako dvakrát týždenne. Stick s miernym alebo ľahšie cvičenia získať maximálne výhody bez spôsobenia akejkoľvek zbytočného stresu na vaše kĺby, ktoré môžu spôsobiť zápal.

Nenechajte zľava potrebu dostatok spánku, pri jednaní s psoriatickou artritídou. Potrebujete spať teraz ešte viac než predtým. V prípade, ak máte problémy so spaním, porozprávajte sa s lekárom o lieky, ktoré môžu pomôcť. Udržať svoju spálňu miesto na oddych tak, aby vaše telo vie, že položka na posteľ znamená čas na spánok.

Fyzioterapeut môže pomôcť zmierniť príznaky artritídy. Pre tých, ktorí trpia oslabujúce artritída, fyzioterapeutov vám môžu pomôcť stať sa viac flexibilné rozvíjať cvičenie rutiny určené pre vás. Postupujte podľa terapeut pokyny vyťažiť čo najviac z vášho plánu, takže môžete žiť život, ktorý nie je obmedzené alebo pod kontrolou vaše príznaky artritídy.

Získajte profesionálne masáže. So masáž vykonáva niekoho, kto sa špecializuje na bolesť artritídy môže byť nádherný liečbu na akýkoľvek poškodený. Tieto skúsení odborníci vedia, ako na cieľ bolestivé miesta a pracovať napätie a tlak, ktorý môže byť bráni svoju pružnosť. Ak nemôžete dovoliť, majú člen rodiny sa pozrieť do techniky a vyskúšať si ich.

Pomocou kolena traky môžu byť veľmi užitočné, ak ste trpia artritídou bolesť kolien. Koleno traky sa ukázali ako účinné v znížení opuch a bolesť artritídy. Kvôli tejto operácii by sa malo zvažovať len vtedy, keď ste vyčerpali všetky ostatné možnosti. Koleno traky môže byť tiež nosiť počas spánku.

Posteľ by mala zodpovedať vašim potrebám organizmu. Niekto trpí bolesť artritídy by sa mali poradiť s lekárom a opýtať sa, čo posteľ úpravy zmierni príznaky. Každý človek má iné potreby, takže diskutovať vaše príznaky sa so svojím lekárom, umožní mu odporučiť posteľ na základe vašich konkrétnych príznakov.

Pre bolesť artritídy, že sa cítite unavený, skúste tepla opravné prostriedky. Väčšina ľudí si myslí, studené zábaly sú skvelé pre akýkoľvek druh bolesti, ale to nie je presne prípad s artritídou trpí. Je lepšie na liečbu bolesti, ktoré tiež spôsobuje únavu pomocou kúrenie pad, ako toto teplo sa bude liečiť bolesť a obnoviť svoju energiu súčasne.

Použitie svetla cvičenia a strečing, aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu kĺbov a bolesť artritídy. ľahké cvičenie vyhýba nadmerné namáhanie kĺbov a zistíte, že to vytvára viac limber a pružné spoje, ktoré sú podmienené pre zdravšie činnosti. S strečing, dávate seba väčšiu flexibilitu pre spoločné aktivity stretnete bez toho, aby spôsobil bolesť z zapálené kĺby.

Majte sa od stále príliš zdôraznil. Stres nie je len emocionálne, ale môže spôsobiť vážne fyzické zdravotné problémy. Používať efektívne techniky na uvoľnenie stresu, takže môžete zostať zdravé telo a myseľ, bez ohľadu na to, čo sa deje.

Niektorí ľudia vám povedia, že ak máte artritída by ste nemali piť alkohol. Ale štúdie ukázali, že mierna množstvo alkoholu, nie je zlé pre ľudí s artritídou. Skutočne, niekoľko štúdií, dokonca tvrdili, že pijú alkohol s mierou vlastne môže znížiť vaše príznaky.

Dozvedieť všetko, čo môžete o artritída uistite sa, že nie ste umožňuje ovládať svoj život. Čas naučiť sa, ako môžete znížiť a zabrániť príznaky artritídy bude mať veľký vplyv na váš život je kvalita. Dúfam, že budete používať túto radu, ako jumping-off point začať smerom život, bez bolesti.