Vacsi Pennis

Ako Yield Energie Slnka V Domácej Alebo podnikovej

Ak uvažujete o využitie slnečnej energie vo vašej domácnosti alebo firmy, potom je potrebné, aby čítanie. Tam je oveľa zvážiť, a chcete, aby sa plne vedomý toho, svoju cestu, ako sa budete pohybovať dopredu. Chcete vedieť o výhodách a chcete vedieť, čo hľadať, ako si navrhnúť svoj plán.

Ak uvažujete o inštalácii solárnych panelov na generovanie vlastnej elektrickej energie, uistite sa, že strecha budete ich inštaláciu na dostane veľa dobrých slnečnému žiareniu. Dobré slnečné svetlo sa vyskytuje medzi 9am a 3pm. Budete vytvárať najviac elektriny, ak vaša strecha dostane plnú vystavení slnečnému žiareniu medzi tých hodín každý deň.

Ak uvažujete o tom, solárny systém nainštalovaný, uistite sa, že váš domov alebo podnikania je vhodný pre to. Niekedy rozloženie strechy neubytuje správny uhol pre maximálnu produkciu energie. Hovoriť s viac ako jednou spoločnosťou na zabezpečenie zhotoviteľ je čestné o solárnych situácie.

Uistite sa, že ste si vybrať aj spoločnosť, ktorá má veľké skúsenosti, ak chcete mať slnečnej energii systém nainštalovaný. Inštalácia je najdôležitejší faktor, či je alebo nie je váš systém bude produkovať najväčšie množstvo energie je to možné, a zlá inštalácia môže stáť tisíce, v opravy.

Solárne panely znížiť množstvo energie použitej na vykurovanie vášho domova a vody. Zatiaľ čo pomocou solárnych panelov sa znížiť vaše náklady na energiu, sú drahé a môže trvať aj niekoľko rokov, aby kompenzovať náklady v znížené náklady na energiu. Kontrola vlády motivačné programy na pomoc za ne zaplatiť.

Akonáhle si kúpite systém, prvé, čo si všimnete, je, ako tichý vaše solárne články sú. Ako sa čerpajú energiu zo slnka, robia absolútne žiadny hluk. To je niečo, čo väčšina majiteľov oceniť, ako všetky ostatné obnoviteľné zdroje energie, aby sa niektoré hluku, ako fungujú. Najmä ak máte stresujúce zamestnanie alebo stresujúci život, posledná vec, ktorú potrebujete, je hlučný systém prerušenia vašej niekoľko okamihov mieru.

Zvážte dopĺňať vaše solárne panely iné formy výroby energie. Okrem noc, solárnych panelov sú najmenej produktívny keď je zamračené, ktoré obvykle znamená, vietor, dážď alebo oboje. Dať v niektorých malých veterných turbín na vašej strechy a mikro-vodná generátory na koncoch žľaby pre niektoré výrobu elektrickej energie, keď solárne panely nie sú v prevádzke.

Keď budete chcieť začať v malom, začať so solárnym podkroví ventilátor. Tieto zariadenia obsahujú snímače teploty, ktoré umožňujú zapnúť, keď je príliš horúca. Môžu dostať prebytočného tepla von z vášho domova, ktorý by mal znížiť vaše náklady na energiu. Pretože tento ventilátor je solárny pohon, svoju silu zákona nebude mať vplyv.

Nikdy nainštalovať solárne panely v mieste, ktoré môže byť ľahko ovplyvnený búrka trosiek. Solárne panely sú veľmi citlivé, a preto by nikdy nemala byť umiestnená v blízkosti stromov alebo iné vysoké stavby, ktoré by mohli poškodiť vaše panely ak silnej búrke boli hit oblasti.

Pozrite sa na vaše miestne zákony pred nastavením všetky solárne panely. Povolenia sú vyžadované v mnohých miestach. By ste neradi nainštalujte systém a potom si ju vziať dole kvôli predpisov.

Uistite sa, že sledovať svetlo na váš solárny panel invertor pravidelne. Nechajte ho aspoň pár krát do týždňa, zatiaľ čo na slnku je biť svoje panely. Svetlo by malo byť zelená. Ak to nie je váš panely pravdepodobne nefunguje správne, a to je čas zavolať technika.

Ak ste sa nachádzajú v Severnej pologuli, solárnych panelov by mala byť smerom na juh. Ľudia, ktorí žijú na Južnej pologuli by mala inštalovať ich panely smerom na sever. Ich uvedenie iným spôsobom bude poraziť celý účel, keďže panely nebude mať šancu zbierať veľké množstvo energie zo slnka.

Akonáhle vaše panely sú na mieste, sledovať ich a sledovať ich pravidelne. Spoznať to, čo ste denný výkon energie, čo všetko vyzerá, keď operačný optimálne a aj viesť záznamy o takéto veci. To vám môže pomôcť rýchlo všimnete, keď niečo nefunguje správne a pomôže vám zistiť, kde problém je.

Kontrola štátnych finančných stimulov, keď si vzhľadom slnečnej energie. Zatiaľ čo náklady na zakúpenie a inštaláciu panelov môže byť vysoké, tam sú niektoré dotácie, pôžičky a zliav programy, ktoré môžu pomôcť zvrátiť tento cenu. Pochopením týchto programov, môžete urobiť smart finančné investície, ktorá umožňuje využiť tento zelený zdroj energie.

Je dôležité hovoriť s inými majiteľov domov, ktorí investovali v solárnych panelov pred zvažujete kúpu vlastných zelenej energie systému. Požiadať o ceny, výkony a aké problémy sa dostal do. Môžete tiež získať nejaké odkazy na predajcov, dodávateľov alebo repairmen. Akonáhle budete mať svoj vlastný systém, neváhajte a na pomoc iných majiteľov domov, ktorí majú záujem.

Akonáhle budete mať slnečnej energie panely nainštalované na váš domov, uistite sa, že budete udržiavať ich čisté. Mnoho ľudí si neuvedomuje, vysávač, panel bude prilákať viac slnečnej energie. V závislosti od oblasti, v ktorej žijete, mali by ste si dôkladne umyte panely každé dva až štyri týždne, alebo tak.

Mali by ste sa cítiť lepšie pripravení na štart concocting vašej slnečnej energie plán na pomoc, životné prostredie a ušetriť nejaké peniaze. S tipov, ktoré boli prediskutované, teraz by ste mali pocit, že máte, čo potrebujete, aby ste mohli začať. Použite poradiť, aby ste sa naučili, a bude žatva výhody, skôr ako neskôr.