Vakuova Pumpa

Jednoduchý Návod Na to, Ako Mobilný Marketing Funguje

Aké sú vaše osobné myšlienky na mobilný marketing? Vidíte všetko, čo môžete na túto tému a pokúsiť sa zlepšiť svoj vlastný plán? Existuje množstvo dostupných zdrojov, ako sú časopisy, videá, knihy, výstavy, atď. Tam je toľko informácií to môže byť ťažké vedieť, kde začať. Dobre, skúste ísť cez tieto tipy nájsť východisko.

Užitočné mobilný marketing tip je vždy ponúkajú predplatiteľov malú odmenu alebo podnetom na zapojenie sa vaše mobilné číslo, zoznam. Poskytnutím prejav vašej vďaky, budete môcť získať väčší počet ochotní účastníkov na vašej reklamnej kampane, a bude stavať neoceniteľné goodwill a vernosť značke.

Nenechajte si niekedy textovú správu zákazníkov, pre žiadny dobrý dôvod. Zabezpečiť,, že vaša správa je relevantné zakaždým, keď si skutočne správu nich. Boli prípady marketingovej kampane bude veľmi zle, keď podniky zneužívali svojich mobilných výsady so svojimi zákazníkmi a zaslané texty, ktoré nemali žiadne látky. Zákazníci nechcú cutesy alebo vtipné texty môžu prijímať od svojich blízkych priateľov, chcú užitočné informácie.

Aby sociálnej marketingovej politiky. Každý podnik by mal mať zásady, ktoré pomáhajú diktovať správne správanie a mobilný marketing je žiadny iný. Mali by ste sa uistiť, že každý člen vašej spoločnosti si uvedomuje a chápe, že politiky, a prijať opatrenia s cieľom zabezpečiť, že to bude nasledovať v každom prípade.

Rozhodnite sa teraz, či budete používať QR alebo 2D kódov vo vašom mobile kampane. Vaše publikum nemusí pochopiť, ako využiť niektoré technológie tam, takže musíte zaistiť, že budete s niečím, súčasná, populárna a ľudí k životnému prostrediu. Ste marketingu základné ľudí; nie každý bude technicky zdatných.

Nikdy zanedbávanie starostlivosti o ľudí, ktorí nie sú reagovať, aby sa vám v mobile marketing kampane, ak chcete ešte viac zákazníkov. Tiež by ste mali urobiť viac pre priviesť späť opakovať zákazníkov, ale tiež opraviť čo je to práca s kampane tak, že môžete prilákať viac ľudí k zastaviť.

Zatiaľ čo mnohí ľudia chcú počuť o predaji ponúknuť, oni nechcú počuť o tom, keď spia. Uistite sa, že obťažujú svojim zákazníkom s early/ late správy. Zákazníci budú nepravdepodobné, že kúpiť si výrobok, aj keď sa im to páči, ak máte všímať ich na nepárne hodiny dňa.

QR kódy sú najnovšie trendy v mobilnom marketingu. Chcete umiestniť čiarový kód na výrobku, a zákazník si môže potom scan, že s ich chytrý telefón. Raz, že čiarový kód je naskenovaný môžete ho nastaviť na ich prepojenie tak, kupón, alebo video, naozaj, čo chcete, že prinesie väčší záujem váš produkt.

Aby bolo jednoduché pre vašich zákazníkov, aby postúpil váš mobilný marketing, reklamy na svojich priateľov. Uistite sa, že akcie sú ľahko dopredu alebo obsahujú stimul na zvýšenie vašej reklamy.

Aby vaše kampane kompatibilný so všetkými mobilnými platformami. Vaše reklamy musia byť displayable na všetky rôzne druhy smartsphone aplikácií, vrátane Android, Blackberry a iphone. Bolo by chybou sa nebudú zobrazovať na jednej z týchto platforiem, pretože by vám chýba na reklamu, obrovský časť používateľov.

Ak ste často majú veľké predaj alebo darovanej veci, zvážte použitie SMS dostať slovo. Textové správy lesk v ich schopnosti znížiť cez neporiadok, inak zaneprázdnený, žiadosť-vyplnené mobilného zariadenia. Správy zvyčajne vyvolať kontextové upozornenie na systém, takže SMS o skvelú voľbu pre získanie slovo sa o predaji, ktorý sa nemôže nechať ujsť. Ale pozor, iba textovú správu zákazníkov, ktorí sa prihlásili na ich prijímať, ako mnoho ľudí má pocit, SMS mobilný marketing je invazívne. To by mohlo mať opačný efekt, než váš zámer.

Uistite sa, že vaše publikum sa pozerá na váš obsah, uistite sa, že vie čítať a prístup pomocou iba jeden prst. Ak vidí, čo môžete ponúknuť trvá príliš veľa úsilia, veľa zákazníkov sa bude len dať hore a pozrieť sa na niečo iné. Existuje mnoho ľudí, ktorí sa snažia čítať zákazníkov prostredníctvom mobilných zariadení, a aby si obsah ľahko stráviteľnými vám poskytne výhodu.

Teraz, keď máte predstavu o tom, kde začať tvorbe vlastného mobilného marketingový plán, ďalším krokom je, aby sa zoznam úloh. Potom vytvorte čas vo vašom harmonogram, ktorý je venovaný mobilný marketing. Ste pripravení aplikovať to, čo ste prečítali na vašej firmy? Ak môžete urobiť tak usilovne a trpezlivo, môžete využiť bohaté odmeny.