Vecsi Penis

Tipy Od Odborníkov Na Úspech V Škole

Chystá ísť na vysokú školu môže byť hektický a nervový čas vo svojom živote. Je to úplne pochopiteľné, že užívate veľký krok a bude pravdepodobne žijú ďaleko od domova prvýkrát v histórii. Nemusíte rozčuľovať, tento článok vám poskytne niekoľko skvelých tipov, ako môžete byť pripravený.

Keď vstúpite do miestnosti na prvý deň v škole, najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je sa priateliť s vašich spolubývajúcich. Tieto budú ľudia, s ktorými ste sa stráviť zvyšok roka, takže je to veľmi inteligentný, spriateliť sa s nimi okamžite.

Ísť navštíviť niekoľko potenciál škôl, ktoré vám pomôžu rozhodnúť, kde chcete ísť na vysokú školu. Pri návšteve vysokých škôl, súkromných škôl a vysokých škôl komunity, môžete sa rozhodnúť, aké prostredie si naozaj chcete byť. Väčšina škôl ponúka niekoľko okruhov v priebehu školského roka. Mnohí tiež ponúkajú príležitosť k tieň študentovi vidieť to, čo normálne deň je ako.

Nechcete nájsť si uplatnenie na granty a štipendiá príliš neskoro v hre. Čím viac času budete venovať zabezpečenie financovania pre vysokú školu, menej peňazí, budete musieť požičať. Prísť s dobrou systém na sledovanie lehôt a uistite sa, že zase v aplikáciách ako skoro pred termíny, ako je to možné.

Dobrý tip ak uvažujete o tom, ísť do školy je dostať všetky svoje všeobecné vzdelanie z cesty. To znamená, že budete mať základné triedy na community college tak, že keď ste konečne na vysokej škole, ste schopní prijať dobré tried, ktoré stoja peniaze.

Rozvíjať dobré študijné návyky, keď na strednej škole. College profesorov za normálnych okolností očakávať, že študenti vo svojich triedach poznať správny spôsob, ako študovať na skúšky, napíšte semestrálnych prác a ako vyhľadávať informácie. Prostredníctvom učenia sa to zatiaľ čo v strednej škole môžete zabezpečiť úspech v škole. Ak nemáte dobré študijné návyky, požiadať o pomoc.

Akonáhle začnete college, mali by ste si naplánovať stretnutie s vaším poradcom nastaviť študijný plán. Svoj akademický poradca vám pomôžu vybrať váš tried, vaše aktivity a vytvoriť plány pre vašu budúcnosť. Stretnúť sa s vaším poradcom pravidelne hovoriť o váš pokrok a uistite sa, že ste zostali na správnej ceste.

Pri opakovaní testu, nezabudnite, že je to len skúška. Mnoho ľudí sa zastrašiť testy myslia, že sú viac, ako skutočne sú. By sa mali prehľad, čo ste sa už naučili v triede. S dôverou v seba a študovať, no môže pomôcť urobiť aj na nich.

Stala ráno osoba. Tam je veľa socializáciu v škole, a ak ste vážne o vašom štúdiu, že priateľstvo môže robiť to ťažké sústrediť sa v svojej koľaji v noci. Namiesto toho sa pokúste sa dostať až svetlé a skoro predtým, než všetci ostatní, aby ste mohli študovať v pokoji.

Dúfame, že po prečítaní tohto článku budete mať viac pripravené čeliť college skúsenosti na hlavu. Tieto tipy sú overené a pravdivé a mal by vám pomôžu získať čo najviac z odchode domov. Nezabudnite zostať pozitívne a dúfam, že vás bude najlepšie, čo môže byť v škole.