Velke Curaky

Všetko, čo Sa vie O Používaní Iphone

Boli ste sa chcú dostať iphone, ale sa bojí, že tomu nebudete rozumieť, ako používať tento posledný kus technológie? No nebojte sa, pretože tam je bohatstvo informácií, ktoré sú k dispozícii on-line a vo výrobkoch, ako to, že sa dostanete až na rýchlosť na tejto najnovšie technológie.

Ušetriť čas pri sms na váš iPhone, ťuknite dvakrát na medzerník. Tento rýchly odkaz sa automaticky konci vety s dobou, potom začať písať novú vetu. Prvé písmeno nová veta bude automaticky aktivované. Tento trik je ideálny pre dlhé texty a niekto na cestách.

Potom sa naučíte, ako fotografovať pomocou svojho tlačidlá ovládania hlasitosti, skúste použiť slúchadlá kábel k snap shot. Svieti vaše ruky, a potom stlačte tlačidlo umiestnené na kábel. Keď to urobíte, uistite sa, že zariadenie nie je otrasená. Ako výsledok, váš obrázok sa objaví oveľa viac ostrý a jasný.

Ak používate iPhone a chcete uložiť kópiu stránky, ktorú hľadajú, je ľahké urobiť snímku obrazovky. Stačí stlačiť tlačidlo sleep/wake tlačidlo v rovnakom čase, ako stlačíte tlačidlo domov. Na obrazovke bude blikať, biela a budete počuť zvuk, ktorý je podobný spúšť fotoaparátu. To je všetko je k nej!

Nová funkcia iPhone sa, že mnoho ľudí nevie o jeho zabudovaného slovníka. To môže byť použitý aj ako píšete e-mailu alebo textovej správy. Ak nie je slovo, ktoré si nie ste istí, len ťuknite na to a budete pozrite si “definovanie” pop-up–ťuknite na to!

Ak máte nízky dátový limit, zvážte použitie wifi, kedykoľvek je to možné zachrániť seba od prebytok poplatkov. Nastavenie wifi doma je jednoduché, a veľa verejných miestach ako sú reštaurácie, hotely a kaviarne všetky majú free wifi nastaviť teraz. Dokonca aj obchody s potravinami sú začína ponúkajú bezplatné wifi.

Používať váš iphone na ukladanie súborov. Ak potrebujete súbory na ruku, ale nechcete ťahať okolo flash disk alebo notebooku, len ukladať súbory na vašom telefóne. Posielanie súborov cez cez wifi alebo usb, môžete majte ich uložené vo vašom telefóne. Môžete dokonca kúpiť extra priestor na ich uloženie, ak je to potrebné.

Zatiaľ čo iPhone uznáva úžasnú rozmanitosť prsta gestá, nemusí byť vždy v pozícii, aby mohli vykonávať viac zložité manévre ako privretiu a biť. Môžete sa obrátiť na Pomocné Dotyk možnosť, aby sa váš iPhone do jedného prsta stroj. To sa pridať rozhranie ikonu na spodnom rohu obrazovky. Poklepaním prinesie do menu, ktoré vám umožní používať zložité gestá s jedným prstom.

Ak chcete ušetriť výdrž batérie, zníženie jasu obrazovky. Potrebujete iba svetlé obrazovky v matne osvetlenej situácie, tak nižšie ho počas dňa alebo kedykoľvek nebudete používať telefón pre nejaký čas. To je skvelý spôsob, ako šetriť batériu život a vyhli tomu, že na nabíjanie telefónu tak často.

Ak používate určité slová a výrazy veľa, ktoré zaberajú veľa času, aby ste typ, najlepšia vec urobiť, by bolo pridať skratky. Môžete to urobiť v časti Nastavenia telefónu. Napríklad, “SYL” môžu byť použité pre “uvidíme sa neskôr.” Písanie týchto troch písmen vyzve, aby telefón napíšte celý výraz.

Môžete si fotografie na vašom iPhone bez obáv potrasením telefónu. Vaše slúchadlá je ovládanie hlasitosti je možné použiť na fotografovanie. Začať tento zameraním sa na to, čo chcete fotografovať a potom uistite sa, že vaša ruka nie je trasie. Ak chcete nasnímať fotografiu, stačí stlačiť tlačidlo na kábel.

Mali by ste byť pri pohľade na počuteľný zvuk pre písanie, pozrite sa do nastavenia Zvuku a zapnúť klávesnicu kliknutí. Je to užitočné, pretože zvuky, ktoré ste vedeli, že váš telefón je rozpoznávanie, čo zadávate.

Je pravdepodobné, že budete vedieť, ako nastaviť načasovať pripomienka na vašom iPhone, začať večeru, alebo sa vyzdvihnúť deti. Vedeli ste, že môžete zadať pripomienku, ktorý je založený na vašej polohe rovnako? Možno povedať, že niečo podobné, “Pripomenul mi ísť na čerpacej stanici na ceste, vyzdvihnúť deti.” Tam je bez konca na druhy pripomienky môžete nastaviť na vašom iPhone.

Každý je vždy zvedavý na nové technológie, ale najčastejšie, sú zmätení, ako to funguje. Teraz po vás, stačí si prečítať informácie z vyššie uvedených, by ste mali mať lepšie pochopiť, čo iphone je všetko okolo. Použiť tipy a triky, ktoré ste sa naučil dnes a použite ho, keď sa dostanete na váš prvý iphone.