Velke Penis

Čo By Ste mali Vedieť O Video Marketing

Je ťažké sa dohadovať s výsledkami, a to je dôvod, prečo video marketingu získal takéto masívne tieto v posledných rokoch. Vec, mať na pamäti, však, je, že bez dostatočnej znalosti problematiky, to môže byť ťažké, aby to fungovalo. Štúdia rád, že takto a urobiť video marketing je súčasťou vašej stratégie dnes.

Nepredpokladajte, že predajcov v spoločnosti sú tie, ktoré bude vyzerať najlepšie v prednej časti kamery. Nájsť osobu v kancelárii, že má najlepšie úsmev a majú im byť tvár spoločnosti. Nikto nemá vedieť, že vaša spoločnosť hovorca je janitor alebo tajomník.

Byť istí, že počas vášho videa. Vaši zákazníci budú na vás ako vyslanec pre tento produkt, ktoré znamená, mali by ste vystavovať plnú dôveru v jeho schopnosti a hodnoty. Prax vaša prezentácia niekoľko krát, aby ste sa uistili, stavebné právo skúsenosti a zaujímavé pre potenciálnych zákazníkov.

Nečakajte zákazníkov, sledovať video, ktoré je dlhšie ako 20 minút. Aby dĺžke vhodné, aby obsah. Predvedenie výrobku, napríklad, môže byť dlhšia, než je jednoduchý predaj ihrisku. Na druhej strane, video so zameraním na všeobecné opisy alebo reklamy, ktoré by mali trvať dlhšie ako 10 minút.

Najväčší aspekt vášho video marketing by mal byť váš obsah. Bez vynikajúce a relevantný obsah, video marketing zlyhá. Ak účastníci nie sú zainteresované do videí, nebudete môcť uskutočniť predaj. Uistite sa, že máte zaujímavý a relevantný obsah ak chcete byť úspešný s video marketing.

Uvedomiť si, že vaša marketingová video je len prvá časť videa a marketingovej stratégie. Druhá polovica je šíriť slovo o vašej videá. Ak môžete trhu videí účinne, budete vidieť výrazný nárast počet clickthroughs. Dobré videá sú dôležité, ale tak je dobrý marketing.

Nebuďte príliš komplikovaný do videí. Ak používate veľa odborných výrazov a priemyslu špecifický jazyk, ktorý sa chystáte na vŕtanie vašich divákov. Aby vaše videá pre laikov. Ak technické jazyku, je potrebné, aby druhé video, ponúka hlbší pohľad do témy pre viac advanced viewer.

Vo videu marketing, nech divák vie, prečo to je, že ponúkate produkt alebo službu, ktoré môžete robiť. Oni môžu ľahko vidieť, čo ponúkate, ale dajte im vedieť, prečo za ním. Otvorený, autentický a úprimný komunikácia plodí dôveru, ktorá sa zaoberá nové publikum a zachováva predchádzajúcich kupujúcich.

Ľudia milujú zdieľať videá, takže ich použitie v mieste akejkoľvek inej korešpondencii, ktorú v súčasnosti angažovať. Ak máte v pláne oznámiť niečo veľké, tak to na videu! Chcete odpovedať zákazník dotaz? Ak môžete, aby to verejnosť prostredníctvom videa. Viac videí urobíte, tým lepšie.

Uistite sa, že používate atraktívne ľudia vo videu marketingovej kampane. Zatiaľ čo sa zdá, zle na určitej úrovni, je fakt, že ľudia lepšie reagovať na veľmi atraktívne ľudí. Ak nemáte atraktívne ľuďom, že viete, že vám pomôžu, mali by ste sa pozrieť do prenájmu aktérov.

Krátke videá sú výhodnejšie ako tie, ktoré sú dlhšie. Videá by nemal trvať viac ako pár minút, alebo strácate divákov. Päť minút je pravdepodobne v poriadku, rovnako, ale nie je dlhšie ako, že. Pamätajte, že je to krátke a sladké.

To môže byť ťažké zistiť, čo témou vášho videa, by mal byť. Jedným z najlepších spôsobov, ako zistiť, čo sa bude úspešná, je pri pohľade na to, čo iní urobili. Ako na to, videá, komentáre na aktuálne udalosti a rozhovorov s tými, ktorí “vedia” sú všetky témy, ktoré sa ukázali zaujímavé používateľov webovej stránky.

Je dôležité, aby ste sa prezentovať sami seba ako čestný a upstanding osoba do videí. Nemajú skryté programy na vaše videá. Ak je obchodná, aby bolo zrejmé. Budovať vzťahy so zákazníkmi s pripomienkami na svoje videá. Zlepšiť svoju povesť a stal sa známy pre svoje znalosti vo vašej firmy nika od siete na vašu stránku video.

Videá by nemal vyzerať ako reklama. Ak je vaše video zvuky ako komerčné, divákov nevydrží pozerať. Musíte dať svoj divákov užitočné rady, zábavné tidbits, odpovede na ich otázky, a iné typy kvalitný obsah.

Tak ako SEO, nie sú zacielené na kľúčové slová, ale namiesto toho sa kľúčové frázy. Ľudia nie sú ísť do Google “stan” nájsť video. Čo by ste použili na vyhľadanie vašich video? “Porovnanie camping stany” alebo “camping stan recenziu”, alebo dokonca “ako na ihrisku stan” je oveľa pravdepodobnejšie, že sa bude používať.

Video marketing získala verných nasledujúcich, a to najmä kvôli jej potenciál vytvoriť úžasné výsledky pre tých, ktorí sú ochotní to skúsiť. Podľa venovať osobitnú pozornosť typy metód, ktoré fungujú a tie, ktoré sú menej úspešné, je možné získať skutočne úžasný výsledky. Udržať tento článok poruke, ako si získať loptu.