Velke Penisi

Majú Škodcom? Tieto Tipy Vám Pomôžu Vyriešiť Váš Problém!

Mať ľubovoľný počet nechcených škodcov vo vašej domácnosti môžete urobiť pre stresujúce situácie. Či chcete alebo nechcete škodcov ak chcete zadať váš domov, prídu predsa. Jediný spôsob, ako môžete zabezpečiť, že škodcov nechcem predbiehať váš domov je, aby prijali potrebné opatrenia. Tento článok je vybavený snažil a pravda rady, ktoré vám pomôžu získať handle na ľubovoľný počet situáciách.

Ak sa chcete zbaviť mravcov okolo vášho domu, posypeme niektoré borax prášok v blízkosti vášho domova. To pomôže jed mravce tak, že sú zastavené v ich stopách, a nedá sa vrátiť späť. To vám pomôže, aby sa dočasne odstránilo ant problém počas určitého obdobia roka.

Ak zistíte, že tam sú myší číhajú v okolí domu, nastavenie myši, pasca. Arašidové maslo je najlepšia vec, ktorú môžete použiť na lákať myší, keďže vám to pomôže chytiť. Skúste miesto mnohé z týchto okolo domu môžete zvýšiť vaše šance na lov.

So myší v domácnosti, môže byť skutočné vypnúť, nehovoriac, že nesú choroby. S cieľom vyhladiť myší v rodine-priateľské spôsobom, používať jednorazové myšou pasce. Riadok myšou pasce s arašidové maslo prilákať myší. Po myši zaberie na návnadu, myši, pasca by slam zavreté, a môžete bezpečne nakladať.

Štart z miesta, kde štartovnú čiaru. Budete musieť odrezať škodcovia potravín zdroj zastaviť od prichádzajú do vášho domova. Je pravdepodobné, že poskytuje jedlo, prístrešie a vody na škodcov práve teraz. Nájsť a eliminovať faktory, ako sú potraviny omrvinky, úniky a neutesnenej vstupné body v domácnosti.

Ak máte problém s pavúky, ako brown recluse, používať niektoré pasce. Tento konkrétny druh jedovatého pavúka rád, aby svoje hniezdo v mimoriadne hlbokých častiach vášho domova, čo znamená, že zabije s chemikáliami je problematické. Hľadajú jedlo na noc. Optimálne miesta na pasce patrí za nábytok a v blízkosti steny.

Nosiť ochranný odev pred použitím žiadne spreje alebo práškov zabiť škodcov. Častokrát sú tieto metódy sú tiež škodlivé pre človeka, ak požití. Vaša lepšia ako liečba, a tak dať na rukavice a oblečenie, ktoré sa vzťahuje vaša pokožka úplne. Pranie vášho oblečenia hneď po aplikácii na tieto položky tak, že bezo zvyšku môže mať vplyv na vás neskôr.

Udržať vaše kuchyňa také čisté ako je to možné. Chyby sa nezobrazí, ako často, ak nebudú mať čo jesť. Predovšetkým použitie kontajnerov, ktoré majú veká pre voľné potraviny vo vašej špajze. Vziať koša sa často a udržať vaše počítadlá čisté. Nakoniec, otočka každý večer pred spaním.

Vedeli ste, že chyby a škodcovia môžu dostať do vášho domova cez trhliny alebo diery v stenách? Skontrolujte mimo váš domov pre akékoľvek trhliny alebo diery. V závislosti na type materiálu váš domov je vyrobená z, naplniť ich tesniace k zadržaniu chyby a škodcom.

Tento článok prediskutovať niektoré bežné spôsoby, ako sa môžete zbaviť domácich škodcov. Užívať prípravky na kontrolu škodcov vo vlastných rukách, je zvyčajne dobrý nápad, najmä ak máte málo peňazí. Použite tipy z tohto článku vám pomôže bojovať škodcov a zabezpečiť, že nerobia tábor v domácej dlhšie!