Velkost Penisu Podla Znamenia

Autoopravárenstve Vysvetliť A Zjednodušené Pre Vás

Ak máte vlastné auto, si bude nevyhnutne musieť vysporiadať s rozčleňovaním na nejakom mieste. Keď je čas, aby sa vaše auto do obchodu, ako si uistite sa, že dostanete opravy, musíte za prijateľnú cenu? Použite nasledujúce tipy nájsť cenovo dostupné auto repair.

Buďte pripravení na akékoľvek núdze o vybaviť vaše auto s dobre zásobené núdzové kit. Mal by mať pneumatiky zmena nástroje, batériu, nabíjačku a nástroje hore do vašej plynové nádrže. Je tiež rozumné patrí baterka, niektoré čerstvé batérie a deka v prípade, že vaše vozidlo pokazí v chladnom počasí alebo v noci.

Vaše auto by mali byť umyté pravidelne tak, že hrdza nestáva problém. Všetky autá budú hrdze až nakoniec, ale môžete odkladu zásadne zabezpečením všetky chemické látky a soli sú zmyť rýchlo. Vosk vaše auto často na ochranu farby, ako často, ako môžete.

Nezávislé garáže a mechaniky sú zvyčajne oveľa lacnejšie ako predajne. Môžete získať zľavu na vášho predajcu, ak ste si zakúpili vaše auto nedávno, ale nie zvyknite bude na vaše obchodné zastúpenie ak zistíte, že ich ceny sú príliš drahé. Informujte sa o miestnych nezávislých garáže s dobrou povesťou miesto.

Priatelia a rodina sú dobrým zdrojom keď si chcú získať nejakú prácu na vaše auto. Opýtajte sa okolo seba a zistiť, či niekto môže navrhnúť niekomu, aby ste predtým, než idete na vyhľadávanie. Nikdy sa so stanoviskom jedna osoba. Opýtajte sa málo a uvidíme, čo ďalšie odpovede.

Ak sa potrebujete dostať svoje opraviť auto po nehode, by ste mali, kontaktujte vášho poistenia, ak si chcete zobraziť zoznam schválených mechaniky. Bude schválený mechanik znamená, že vaše poistenie bude pokrývať niektoré vaše náklady. Okrem toho, máte väčšiu šancu nájsť dobrý certifikovaný mechanik ak idete na profesionálnej zvolil svojej poisťovne.

Nenechávajte nič hodnoty vo svojom aute, keď je to byť opravené. Mechanik môže zistiť, že tieto veci sa v ceste a môžu sa nesprávne tam, kde sa nemôže nachádzať neskôr. Chcete odstrániť položky z vášho kufra tiež.

Vaše auto majitelia príručky je skutočne cenným sprievodcom fungovanie vášho auta. To znamená, že by ste nemali koša ju hneď, ako si nechať predajcu. To môže povedať všetko, čo od toho, že svetlo na vaše pomlčka znamená, ako vykonať základnú údržbu vášho konkrétneho modelu.

Ušetriť peniaze použitím miestnej auto diely obchodu diagnostické equiptment. Mnohé z nich sú viac ako radi, aby ich zákazníci používajú, pretože si potom môžu kúpiť diely na ich ukladanie. Máš výhodu, pretože môžete mať malý problém môžete opraviť alebo môžete len povedzte svoj mechanik, čo chcete urobiť.

Počúvajte všetky podivné zvuky, ktoré vaše auto môže byť tvorby. Tieto môžu byť pukavé zvuky, nárazom, squeals, alebo niečo iné. Sú rozhodne príznaky nejaký problém, ktorý potrebuje auto opraviť. Udržiavať záznam toho, keď budete počuť, a poznámka typ jazdy ste robili, keď boli vynaložené. To pomôže auto obchod diagnostikovať problém správne.

Záruka je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré budete potrebovať pre autoopravárenstve. Pre všetky diely, ktoré si objednáte, informovať o ich záručný z mechanik. Požiadať o tlač z záruky pre vaše osobné záznamy.

Mnoho auto repair obchody, povie vám, že potrebujete váš vstrekovačmi paliva vymenená, ak nechcete. Je to spôsob, ako získať nejaké ďalšie peniaze od vás. Správny čas vymeniť ich je po každej 35,000 kilometrov jazdy. Ak niekto povie, že to musí byť vykonané skôr, pozrite sa na niekoho iného, aby to vaše auto opravy.

Nemusíte ignorovať “Check Engine” (“svetlo. Mnohí ľudia si myslia, že je to ok, pretože sú naďalej prevádzkovať svoje auto s žiadne zjavné problémy. Ale check engine svetla by mať nikdy sa objavil, pokiaľ nejaké interné sa nepodarilo zistiť. To je najlepšie, aby si to pozreli okamžite, alebo vám hrozí väčší problém dole po ceste.

Potom ako viete, na čo si dať pozor, nájsť dobré, cenovo dostupné opravárenské služby pre vaše vozidlo nemusí byť ťažké. Informácie z tohto článku, môžete uistite sa, že ste získali služby, ktoré budete musieť dostať späť na cestu. Udržať túto radu na pamäti, že nabudúce, keď budete mať auto problémy.