Velkost Pohlavneho Udu

Vstupy A Výstupy Z Kozmetická Chirurgia

Estetická chirurgia je čoraz väčšiu obľubu každý rok. Viac technológia napreduje, tým viac môžeme zmeniť naše vzhľad. Ak kozmetickej chirurgie je niečo uvažujete, tento článok má tipy na to, ako sa k tejto situácii.

Kozmetická chirurgia môže byť použitý pre celý rad dôvodov, preto je dôležité, aby pochopili, aký typ operácie, ktorú prechádzajú. Rozdiel medzi všeobecné plastickej chirurgii a rekonštrukčnej chirurgie je obrovská a existujú rôzne postupy týkajúce sa každej z týchto dvoch rôznych typov. Uistite sa, že získať správne informácie.

Nenechajte sa príliš trápne, opýtajte sa svojho kozmetické chirurg, čokoľvek by ste chceli vedieť. Aj keď to znie ako to môže byť smiešne. So chirurgia je veľmi vážny problém. Nemali by ste prejsť s ním, ak nechcete pochopiť, čo je zapojený do všetkých aspektov operácie.

Kozmetická chirurgia bude vždy vyžadujú aspoň jeden deň obnovy. Mnohokrát oživenie obdobie bude oveľa dlhšie. Uistite sa, že ste naplánovali na tieto dni, vrátane, ktorí vám pomôžu a najmä, ako budete udržiavať vaše náklady, keď ste preč z práce a mzdy.

Porozprávajte sa s vaším lekárom, súvisiace riziká a zníženie rizika postupov si môže aj vziať. Výskum tejto informácie, príliš, uistite sa, že lekár bol úprimný.

Dozvedieť sa o riziká vašej kozmetickej chirurgie. Všetky operácie so sebou nesie riziká. Dokonca aj väčšinu rutinných face-lift, môže mať za následok smrť. Keď také extrémne, že výsledky nie sú bežné, je dôležité, aby ste sa dozvedeli o všetky možné riziká. Budete musieť urobiť kvalifikované rozhodnutie. Mať váš lekár alebo chirurg vysvetlenie všetkých rizík v jednoduchom jazyku.

Okrem toho, aby vedeli o rôzne druhy anestézie, k dispozícii je tiež dôležité vedieť, ako to bude aplikovaný. Chirurgovia sú dovolené dávať celkovej alebo lokálnej dávky, ale pre zložitejšie postupy, špecialista bude prebiehať. Toto bude mať vplyv na celkové náklady, ako aj kvalitu postup.

Ak sa ocitnete v surových situácie, ako napríklad rozvod, alebo mid-life krízy, nie naplánovať operáciu práve teraz. Po chirurgickom zákroku je tvrdý a ak nie ste v dobrej miesto na myseľ, zistíte, že je to dvojnásobne ťažké. Ako dobre, vaše emocionálne blaho by mohlo byť horšie, ak máte pomalé oživenie.

Zistiť, či postup chcete, vyžaduje anestézii. Druhy sú buď lokálne, všeobecné, alebo semi-vedomé sedácia. Hovoriť o riziku a bezpečnosť každý so svojím lekárom pred nastúpením váš postup. Mnohé postupy umožňujú vybrať si, ale všeobecné sedácia má tendenciu byť drahšie. Okrem toho, uistite sa, opýtajte sa, koľko budete potrebovať a čo budú robiť, ak to nie je dosť pre vás.

Uistite sa, že získať dostatok spánku po vašom kozmetické procedúry. Rovnako ako keď ste chorí, najlepší protijed na post-chirurgia bolesti môže mať, je do režimu spánku. Máte niekto iný vo vašej domácnosti prevziať bez ohľadu povinnosti môže mať, takže môžete správne odpočívať. Vypnite telefón a vypnúť svetlá!

Musíte mať čas obnovy v pamäti po plastickú operáciu máte hotovo. Čas obnovy môže trvať tak dlho ako štyri týždne na základe vašich postup. Ak máte prácu, uistite sa, že máte naplánovať dostatok času preč z práce obnoviť. Tiež sa veci pomaly doprajte svojmu telu čas na obnovu.

Nikdy nechajte sa tlačil do rozhodovania o kozmetické chirurgii pred musíte vziať všetky čas, ktorý potrebujete. Veľa týchto kozmetických operácií sú veľmi jednoduché a všeobecne rýchle. Bohužiaľ, to môže viesť k lekári upozorňujú vás zastaviť deliberating, a skočiť pod nôž. Zachovať plnú kontrolu nad rozhodovacieho procesu. Ak máte pocit, že sa ponáhľal, krok späť a prehodnotiť.

Ak chcete mať kozmetické operácie, mali by ste sa preskúmať všetky možné vedľajšie účinky prvý. Vždy existujú riziká, keď máte operácii, a s kozmetickej chirurgie je žiadny iný. Jediný spôsob, ako urobiť informované rozhodnutie, je vedieť, čo môžete očakávať a čo sa môže stať.

Neponáhľajte sa do akéhokoľvek rozhodnutia týkajúce sa kozmetickej chirurgie. Toto sú rozhodnutia, ktoré budú fyzicky zmeniť svoj vzhľad, a nie sú ľahko (alebo lacno) vrátiť späť. Všetky kvality, chirurg, vám čas, ktorý potrebujete robiť inteligentné rozhodnutia. Ak máte pocit, že váš lekár je nátlak vás, možno budete chcieť zvážiť iné možnosti, ako môže byť finančné motívy za ich pushiness.

Nákup a pripraviť aspoň týždeň-dva týždeň to stojí jedál pred so chirurgia, ak žijete sám. Ak máte jedlá pripravené dopredu a mrazené, budete jednoducho musieť znova tepla a ich jesť. Tým sa zabezpečí, budete správne jesť počas rekonvalescencie, bez toho, aby príliš veľa stresu na vašom tele.

S trochou šťastia, tento kus ponúkol ďalšie informácie o kozmetické procedúry, vrátane klady a zápory. Tieto druhy procedúr sú často ťažké sa dostať, a to najmä pre pacientov bez predchádzajúcej skúsenosti. Myslíte, že cez všetky možnosti, ktoré máte, takže môžete získať čo najlepšie výsledky, ktoré moderných postupov môže dať.