Velkost Vaginy

Obavy O Svoje Zuby? Prečítajte Si Tieto Tipy!

Zlá zubná hygiena a starostlivosť môže spôsobiť mnoho chorôb, nepríjemnosti, a veľké bolesti. Ak ste sa dozvedieť viac o tom, ako sa dobre starať o svoje zuby, môžete sa vyhnúť rozvoj takýchto problémov. Prečítajte si o to lepšie pochopili, starostlivosť o chrup.

Zistíte, že vaše zuby sú mimoriadne citlivé na teplé a studené? Váš zubný lekár môže odporučiť ošetrenie pre citlivé zuby. A zubná pasta určená špeciálne pre citlivé zuby môžu tiež pomôcť. Môžete mať dutiny alebo zápal nervu spôsobuje vašu citlivosť. To je dobrý nápad, ak chcete zistiť, tieto veci čoskoro.

Ak trpíte zlý dych, môže sa základné ochorenie. Ak chcete zabezpečiť, aby váš zlý dych nie je z základné ochorenie, navštívte svojho zubného lekára a lekára primárnej starostlivosti. Ak po zistení máte žiadne základné ochorenie stále máte zlý dych, zvážte používanie ústna voda po štetcov a pomocou dych mincovne alebo žuvačky medzi čistenie zubov.

Zuby si na dve minúty na minimum. Uistite sa, že dáte čas na každý zub, z dolnej časti guma riadok smerom nahor. Byť jemné, zatiaľ čo pracujete na zuby, alebo sa môžu poškodiť vaše ďasná alebo dokonca zuby, sami. Prejsť na mäkšie kefa ak si všimnete, guma bolesť zo štetcov.

Používanie ústna voda na dennej báze, je skvelý spôsob, ako udržať zdravé ústa. Ústna voda pomôže pervent periodontal ochorenia. Zabíja baktérie v ústach a zlepšuje celkové zdravie úst. Ďalším prínosom pre používanie ústna voda je, že to bude držať dych čerstvé. Dokonca ak budete mať krásny úsmev, so zlý dych zníži vaše úsmevy’ pozitívny vplyv.

Ak si všimnete, zvýšenie dutín, zvážiť pri multivitamín. Multivitamíny obsahujú mnoho vitamínov a minerálnych látok potrebných pre smalt výroby. Smalt je vonkajšia vrstva, ktorá vytvrdzuje vašich zubov a chráni ich. Vaša strava by mala obsahovať rôzne zdroje vápnika, ktorý je základnou stavebnou zdravé zuby.

Ak ste fajčiar, potrebujete, aby prestali fajčiť pre zdravé ústa. Fajčenie bolo spojené so rakovinu ústnej dutiny, zafarbenie zubov, zlý dych, a zubného kazu. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť pre zdravie vašich úst, je prestať fajčiť. Nielen svojimi ústami, ďakujeme, že ste, ale ste telo bude rovnako.

Nápojov, sóda a bez vody nápoje so slamkou. Ktorá im pomáha, aby sa zabránilo kontaktu s vaše zuby. Ktorý vám pomôže udržať vaše zuby čisté, ale bude tiež držať ich biele. Ak nemôžete použiť slamy, uistite sa, že ste kefa čo najskôr, ako môžete po pití tie veci.

Myslíte si, používať zuby na otvorenie fľaše alebo otvoriť plastových obaloch? Musíte prestať robiť to hneď. To môže spôsobiť trvalé poškodenie vášho zuby. Tieto typy kontajnerov môžu zaviesť aj baktérie do úst.

Nahradiť kefka každé tri mesiace. Aj keď ste veľmi určených na čistenie vaša kefka na zuby správne, je to najlepšie, bezpečné a nie hrať šance baktérií. Plus, štetiny nosiť dole po mesiacoch používania, tak, že nemajú čisté rovnako. To platí, či máte staromódny zubná kefka alebo automatickým kefa s hlavice.

Elektronické zubné kefky sú úžasné, pretože oni môžu urobiť viac úderov za minútu; ktorá robí pravidelné kefka na zuby vyzerajú ako staré správy. Manuálne čistenie vytvára jednu desatinu počet zdvihov elektrický kefka bude. Používať elektrické zubné kefky, získať vaše zuby ich najčistejšie.

Ak ste zanedbávanie zuby, to môže stáť. To môže mať vplyv aj vaše zubné a fyzické zdravie. Pretože ste, stačí si prečítať informatívny článok, dúfam, že ste sa nebudete musieť starať už o chudobných starostlivosť o chrup.