Velky Penis Fotky

Pevné Poradenstvo O Notebooky, Ktoré vám Môžu Pomôcť Niekto

Keď príde čas kúpiť si nový notebook, alebo nahradiť ten, ktorý máte teraz, to môže byť skľučujúca úlohu rozhodnúť o jeden. Existuje veľa vecí, aby zvážila, akonáhle ste sa rozhodli uskutočniť nákup. Našťastie, existuje niekoľko dobrých informácie v tomto článku, ktoré vám pomôžu na pomoc vám v rozhodovaní.

Vyhýbajte sa používaniu vášho prenosného počítača na mäkký povrch, ako vankúš alebo posteľ. Nastavenie váš notebook na mäkkom povrchu bloky prúdenie vzduchu, ktoré má prietok cez ventilačné otvory na spodnej strane. To môže spôsobiť, že váš notebook k prehriatiu. Keď používate svoj notebook v posteli, zvyšok je na knihu alebo iný tvrdý povrch, aby pre vetranie.

Jeden z najlepších spôsobov, ako získať dobrú cenu na notebooku chcete urobiť, porovnanie cien. Ako si to so mnoho ďalších vecí, ktoré si kúpite, môžete jednoducho prejsť na porovnanie cien stránky porovnať ceny notebook potrebujete, na niekoľkých miestach. Môžete ich vidieť vedľa seba rozhodnúť, čo je najlepšie pre vaše potreby a rozpočet.

Pri kúpe notebooku, nedovoľte, aby predavač prehovoriť na každý upgrade pod slnkom. Inovovaný pamäť, obrovský pevný disk a najlepšie grafické karty k dispozícii sú dôležité niektoré, ale zvážiť, či budú pre vás dôležité. Ak nepoužívate prenosný počítač spôsobom, ktorý si vyžaduje tieto funkcie, môžete sa len plytvanie peniaze na nákup.

Získať prípade, keď sa dostanete na váš notebook. Toto zabráni opotrebenia na svoje investície, a vám tiež umožní zachovať papiere a niekoľko ďalších rôzne položky na ruky, keď používate prenosný počítač. Prípad je aj jednoduchší spôsob, ako vykonávať svoje notebook, keď nie ste doma.

Skôr, než si kúpiť prenosný počítač, skúste sa na to prvé. Mnoho veľkých maloobchodných predajní niesť veľký výber značiek a modelov, ktoré si môžete vziať na skúšobnú jazdu ešte pred zakúpením. Môžete vidieť, ak klávesnice cíti pohodlne a pozrite sa, ako rýchlo si môžete na práci, než si, aby vaše rozhodnutia.

Porovnávať viacero značiek notebookov. Môže sa tu, že niektoré značky je najlepšie partiu, ale kým si to vyskúšať sami, možno neviete, či je to najlepšie riešenie pre vás. Nakupovanie na notebook je ako nakupovať na nič iné. Budete musieť vyskúšať niekoľko možností.

Keď si kúpite nový notebook, investovať v softvéri sledovania na to, či je to vôbec možné. Tieto šikovné programy môžete nájsť svoj notebook, ak je to stratené alebo ukradnuté vždy, keď zlodej denníky na Internete. Tento softvér bol veľmi úspešný v tom, že pomáha vlastníkov, ako aj orgány, vypátrať ukradnuté notebooky.

Bez ohľadu na to, koľko miniete na váš nový notebook, tam sú výrobku minima, že by ste mali byť informovaní. Mali by ste získať aspoň 2 gb RAM a 2.3 GHz procesor rýchlosť. Vybrať monitor, ktorý je aspoň 15 cm a skontrolujte, či vaše počítače bezdrôtovým modulom.

Test kvality notebooku latching systém, než vykonáte akýkoľvek nákup. Krásy notebooky je, že môžu zložiť bezpečne a stali veľmi prenosné. Ale v prípade, že latching systém, ktorý drží notebook zatvorené je lacné, môžete zistiť, že sa na displej a klávesnica klávesy si zničil rýchlejšie, že by ste chceli.

Ak chcete maximalizovať váš notebook, bezpečnosť, používať silné heslá, ktoré sú ťažké uhádnuť, alebo zlomiť. Niektoré webové stránky, ako je napríklad Microsoft Security, ponúkajú zadarmo heslo dáma, ktorá bude hodnotiť vaše heslo pre silu. Ukladať heslá niekde inde, než váš prenosný vak, tak, že ak niekto vypustí s prenosným počítačom, nebudú mať vaše informácie príliš.

Ako môžete vidieť, kupovať nový notebook nemusí byť ťažké. V skutočnosti, to môže byť jednoduchá vec. Stačí vziať si na čas, a zvážiť, čo naozaj potrebujete. Použite informácie, ktoré ste dostali v článku vyššie, aby vám pomôžu urobiť správne rozhodnutie.