Velky Penis Sex

Chystá Na Materskú Dovolenku V Zamestnaní

Tehotenstvo môže byť desivé, a nepríjemný pre niekoho, kto nemá urobil predtým. Ak ste prvýkrát mamou, najmä, potom nájdete množstvo skvelé rady, ako robiť to cez a majú najšťastnejší a najzdravšie tehotenstva môžete. Vy a vaše dieťa si to zaslúžia.

Kúpiť materskej oblečenie podľa potreby. Vaše pohodlie je prvoradá, a mimo domu, aj keď ste tehotná. Nemali by ste si myslieť, že nákup materskej oblečenie začiatku je trápne. Len vy môžete určiť, čo dobre vyzerá a cíti sa pre vás to pravé.

Uistite sa, že budete brať prenatálne vitamíny, než ste tehotná, môže to pomôcť vaše zdravie výrazne. V prvom trimestri je, keď vaše dieťa sa rozvíja ich nervový systém, ktorý zahŕňa ich miechy a mozgu. Mať zdravé dieťa si musí získať právo vitamínov a minerálnych látok, ako vápnik, železo a kyselina listová, od počatia až po doručenie.

Hovoriť s priateľmi a rodinou, najmä tie, ktoré boli tehotné, alebo sú momentálne tehotné. Budú schopní podporovať vás a pomôže vám, ak máte nejaké otázky alebo ak potrebujete čokoľvek. Tí, ktorí boli cez to pred môžu byť niektoré z najlepších zdrojov, ktoré máte.

Požiadať o pomoc s niektorými z vašich každodenných úloh. Veci, ktoré zahŕňajú zdvíhanie ťažkých bremien, lezenie a pomocou chemikálií je potrebné sa vyhnúť, keď ste tehotná. Môžu mať negatívny vplyv na vás a vaše nenarodené dieťa, tak nebuď plachý o pýtať sa svojho partnera, alebo iných členov rodiny, pre pomoc.

Predtým ste tehotná, je dobré navštíviť svojho zubného lekára. Mnoho krát počas tehotenstva, vaše ďasná môže byť veľmi citlivé, a zubných čistenie môže byť obtiažny. Môžete tiež nebude schopná získať všetky x-lúče počas tehotenstva, tak to je najlepšie si, že z cesty do ruky.

Vyhnite sa použitie otc lieky na tráviace problémy, ako je pálenie záhy, podráždenie žalúdka a zápchu. Čím viac liekov sme uchovávajte mimo nášho tela počas tehotenstva, tým lepšie. Ginger čaj, akupunktúra a mäty oleje majú všetky preukázané, pomoc so tehotenstva žalúdočné problémy.

Požiadať o získanie turné po miesto, kde budete rodiť bližšie sa dostanete na dodanie. Ak ste pohodlné o miesto vopred, práce a dodávky by mala byť oveľa jednoduchšie pre vás. Pozrite sa na viacerých miestach nájsť pre vás najlepšie. Zabezpečiť, že to, čo je ponúkané vyhovuje vašim potrebám.

Ak ste tehotná, skúste ísť plávanie, keď môžete. Nielen, že je to zdravé cvičenie pre všetkých ľudí, ale pre tehotné ženy, pomáha predchádzať tomu, aby tie otravné nohu bolesti a udržuje si od získania príliš veľkú váhu. Nie je nad to keď. Ak sa cítite stále unavení, zastavte sa.

Ak je to možné, mať pôrodné triedy, keď ste tehotná. Tieto kurzy pomáhajú vzdelávať vás o tom, čo môžete očakávať v doručenie miestnosti. Vedieť tieto veci môžu pomôcť, aby sa celý pracovný proces jednoduchšie. Tiež, aby váš partner s vami, ak môžete, takže budú vedieť, čo očakávať.

Snažte sa riadiť sám počas neskoršej fáze tehotenstva, len v prípade, že by ste mali ísť do práce. Byť sám v aute, keď ste vody prestávky môže znamenať, že budete sami, keď ste dodať. To by mohlo spôsobiť, že vaše dieťa sa narodilo nesprávne a môže spôsobiť zdravotné problémy za vás.

Zistite, relaxačné techniky a uistite sa, že praxi ich aspoň raz denne. Majú nejaký čas na odpočinok s dýchaním a upokojujúce cvičenia vám pomôžu odbúrať stres, ktorý pochádza z tehotenstva. Uistite sa, že ste sa urobiť si čas pre seba, aby ste šťastná mama.

Predtým, než začnete snaží otehotnieť dieťa, navštívte svojho lekára a nechajte si byť istí, váš očkovania sú aktualizované. Predovšetkým, budete chcieť, aby sa ubezpečil, že máte rubeole a ovčím kiahňam vakcín. Pôsobenie týchto dvoch ochorení by mohli byť škodlivé pre vaše tehotenstvo ak ste tak už neurobili chránené.

Dúfajme, že tento článok má dať svoju myseľ na zvyšok trochu. Existuje veľa skvelých nápadov a tipov, ktoré môžete dať do užívania ihneď byť zdravší, šťastnejší a viac komfortné. Tehotenstvo je ťažké, a tento článok vám poskytne nástroje, ktoré budete potrebovať, aby to trochu jednoduchšie.