Velky Penis Video

Skvelé Tipy, Ktoré Vám Pomôžu Bielenie Vašich Zubov

Majú jasný, biely úsmev je niečo, čo mnoho ľudí túžbu. Veľa ľudí bude chodiť do svojho zubára, aby ich zuby whitened, ale to nie je jediná možnosť tam. Máme veľa tipov, ktoré vám pomôžu získať biele zuby, ktoré ste vždy snívali.

Aby vaše zuby hľadá jasné ako je možné, že budete chcieť znížiť späť na cigarety, červené víno, káva, atď. Ak sa nemôžete vzdať kávy a iných nápojov známe, že spôsobujú škvrny, možno budete chcieť zvážiť pitie ich prostredníctvom slamy, a preto sa tieto nápoje nie sú v kontakte so zubami.

Vypláchnuť ústa s jedným percent peroxidu vodíka. Peroxid vodíka pásy sú drahé kúpiť a drsné na zuboch. Udržať peroxid v ústach aspoň minútu a uistite sa, že nemusíte prehltnúť nadmerné množstvo roztoku. Postupujte až do umývania zubov.

Jahody sú skvelé na použitie ako alternatíva zuby whitener. Jahody sa budú pracovať na bielenie vašich zubov prirodzene, bez abrazívnych chemikálií. Jednou z možností je plátok jahoda pozdĺžne a potom jemne trieť proti zuby. Môžete tiež mash bobule na vložiť-ako konzistencie, potom naneste pastu na zuby pre päť minút.

Ak budete mať akékoľvek citlivosti, alebo bolesť na zuboch pri použití akéhokoľvek výrobku bielenie, mali by ste prestať používať hneď potom. Vám môže byť príčinou poškodenia zubov, a to je najlepšie, poraďte sa so svojím zubným lekárom pred pokračovaním všetky bieliace ošetrenie. Opýtajte sa svojho zubného lekára skôr, ako použijete akýkoľvek viac produktov, ak sa to stane vám.

Vyhnúť pitnej vody s fluoridu v ňom. Fluorid sa ukázala poškodiť zuby. To môže discolor alebo škvrna vaše zuby. To môže dokonca poškodiť smalt. V mnohých oblastiach majú zakázaný vody s fluoridu v tom všetci spoločne. Aj tak, je to dobrý nápad, aby skontrolujte a uistite.

Ak hľadáte dostať belšie zuby, mali by ste si nemali fajčiť. Obsah nikotínu v cigaretách príčiny vašich zuboch škvrny a tmavé farby. Ak naozaj chcete dostať žiarivo biely úsmev, potom sa budete musieť uistite sa, že ste prestať fajčiť za dobré, tak, že vaše zuby nie prestavať škvrna.

Pred prijatím akéhokoľvek at-home zubov projekty, poraďte sa so svojím zubným lekárom o vaše zuby. Ak máte akékoľvek problémy s ďasien alebo kazov, bielenie metódy kúpil cez počítadlo môže mať negatívny vplyv na vaše ústa. Povedzte váš zubár to, čo chcete vyskúšať, a požiadať o zelenú ” predtým, než budete pokračovať.

Na bielenie zubov riešenie, ktoré môžete urobiť doma, je so soľou a jedlej sódy. Zmiešajte dve dohromady a drhnúť zuby s riešením. Zmes pôsobí ako čistiaci a zabíja mimo doska-spôsobujú baktérie, ktoré môžu discolor svoje zuby!

Dve veľké plody pomôže vám prirodzene bielenie vašich zubov sú hrušky a jablká. Keď jedli, obe z týchto plodov vytvoriť veľké množstvo slín. Ďalšie sliny pomáha čistiť tie zafarbené zuby. Takže nabudúce hľadáte zdravé občerstvenie, vyberte si ten, ktorý bude tiež bielenie zubov!

Dôležitý, hoci veľmi nepopulárne, tip na bielenie vašich zubov je obmedziť alebo aj zastaviť, pitie sódovky, káv a čajov. Áno, to sú niektoré z najpopulárnejších nápojov na svete, ale oni sú aj niektoré z najväčších vinníkov, keď príde na škvrny na zuboch! A pre tých, ktorí sa pýtajú, ľadový čaj je ešte čaj a rovnako vinní, keď príde na zafarbenie zubov.

Vyhnite sa na sebe tričká, ktoré sú žiarivo biele, ak chcete skryť menej ako dokonalý úsmev. Biely odtieň len, aby všetky škvrny na zuboch ešte viac zrejmé. Vyberte vypnutý, biela alebo krém farby, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa svojich škvrny hľadá horšie. Úsmev veľký ráno po ste sa dostali oblečený ak chcete zistiť, či váš outfit trápia vás.

Hodiť sa fajčí. Fajčenie nie je len skracuje svoju životnosť, ale robí vaše zuby vyzerajú škaredé. Vizuálne znamenie fajčiar je žlté zuby. Ak fajčíte, a chcete, aby sa vaše zuby biele, úloha je ťažké. Ak už ste fajčiar, skúste dym trochu menej, takže môžete byť stále zdravý a mať lepšie vyzerajúce zuby.

Nepite vodu s prísadou fluorid a vyhnúť zubná pasta s ním. To bolo hlásil, že fluorid môže škvrna alebo discolor vaše zuby. Po zuby sú zafarbené, to je ťažké dostať ich späť na ich prirodzenú farbu. Mnohé krajiny majú nedávno zakázala fluoridov, pretože to bolo hlásil, spôsobujú ochorenia.

Naplánovať stretnutie so svojím zubným lekárom, a poprosiť ho pre jeho odporúčania na najlepšie spôsoby na bielenie vašich zubov. On alebo ona vám môže pomôcť rozhodnúť, najlepší postup, vrátane možné vedľajšie účinky rôzne liečby.

Navštívte svojho zubného lekára pravidelne. Niekedy, pravidelné čistenie zubného lekára môže poskytnúť odstráni škvrny zo zubov a nemusíte si ich bielené vôbec. Tento hlboko nadol čistenie vám pomôže získať škvrny z mikro-trhlín v smalt v zuboch.

Na bielenie zubov bez výdavkov malé šťastie, skúste vytvoriť svoj vlastný, bielenie zubov, riešenie doma. Kombinovať pečiva soľ soľ a potom naneste zmes na zuby, leští to na všetky zubné povrchy. Toto riešenie pomáha zabiť doska-spôsobujú baktérie a aj baktérie, ktoré môžu poškodiť zubnú sklovinu.

Zaujímavý tip s ohľadom na bielenie zubov zahŕňa citróna a jedlej sódy. Ak ste polejte šťavou z citróna na jedlej sódy, potom použite vložiť čistiť zuby, to skutočne môže pomôcť bielenie vašich zubov. Je to spôsobené chemickou reakciou medzi jedlej sódy a citrónová kyselina.

Ako môžete vidieť, existuje mnoho dostupných možností, ktoré vám krásny, biely úsmev, ktorý si prajete. Postupujte podľa naše užitočné tipy ak chcete zistiť, ako krásne biele zuby môže byť. Vaši priatelia budú pýtať, ako sa vaše zuby sa dostal tak, biela a môžete zdieľať svoje tajomstvá.