Velky Penis

Treba Spravovať Vašu Povesť? Pomocou Týchto Tipov!

Vaša povesť je to, čo je udržať vás v podnikaní. Zanedbávať svoje dobré meno, a vaše podnikanie je nastavený na neúspech. Riadiaci vaša povesť je nevyhnutnou súčasťou chodu vášho podnikania a mali by byť zúčastnili. Použite nasledujúce tipy na starostlivosť o svoju povesť a udržať si v podnikaní.

Hosť súťaže pomôcť posilniť vašu povesť. Je to obzvlášť dôležité, ak ste dostali zlé recenzie. Súťaž bude vytvoriť veľa pozitívnych informácií o vašej firme, ktorá vám môže pomôcť zvýšiť váš spoločnosti expozície on-line. Táto technika tiež pomôže zvýšiť vašu stránku rank o Internetových vyhľadávačoch.

Najlepší spôsob, ako spravovať svoju povesť, je jednoducho poskytujú skvelé služby zákazníkom všetkým, ktoré máte riešiť. Keď každý je šťastný, ale len povedať, že pozitívne veci, alebo jednoducho vôbec nič. Word of mouth je najvýkonnejší reklamy, pretože to je zadarmo a je nezastaviteľný. Uistite sa, že nikto niekedy má dôvod na zlé úst vás na prvom mieste.

Post moderovanie usmernenia na každej z vašich webových stránok a sociálnych sietí. Zverejnením usmernenia, vaši návštevníci budú vedieť, čo je a čo nie je prijateľné odpovede na vaše webové stránky a stránky sociálnych médií. Ak niekto uverejní niečo, čo nie je v rámci usmernení, vyberte príspevok a dať vysvetlenie, prečo príspevok bol odstránený.

Pozerať na sociálnych sieťach. Mnohí spotrebitelia očakávajú, že ich otázok na sociálne médiá, webové stránky. Pokúste sa odpovedať na rovnaký deň na všetky otázky dostanete. Pretože väčšina podnikov nie reagovať tak rýchlo, určite stoja od seba.

Ak chcete uskutočniť verejné snafu, ukázať svetu, že sú zrelé a ospravedlniť sa. Každý robí chyby, ale to trvá veľké osoba na vedomie, že. Ak ľudia vidia, že ste naozaj apologetic za zlého, čo ste urobili, bude robiť to viac pravdepodobné, že budú pracovať s vami v budúcnosti.

Ak chcete spustiť svoje obchodné meno na pravej nohy, aby sa vaše značky jednoduché. Použite čistý rez písma a farieb. Uistite sa, že vaše logo je jednoduchá a jasne komunikuje, čo robíte a stáť. Tieto predmety musia byť schopní pracovať na všetky vaše firemné materiály. Snažte sa vyhnúť pomocou zložitý a komplikovaný položky vo vašom značky.

Ak narazíte na negatívne recenzie vášho on-line podnikania, môžete cítiť hnev voči niekomu, kto ľavej spätnú väzbu, ktorá nie je úplne pravda. Váš najlepší prístup by sa mal reagovať pokojne s fakty na pravú mieru to, čo pôvodný plagát povedal. Čitatelia môžu urobiť úsudok hovor založené na oba kusy informácie.

Ak vaša spoločnosť má negatívny review online, nie prehnane. Jedna z najhorších vecí, môže spoločnosť urobiť, je reagovať na negatívny komentár, alebo sťažnosť s hnevom. Tiež, nesnažte sa pomstiť, kto je vyslaný, sťažnosti. Tieto typy reakcií sú nebude riešiť problém, a bude iba upriamiť väčšiu pozornosť na všetky negativity.

Skúste sledovať svojich zákazníkov krátko po ich nákupe. Tým bude väčšia pravdepodobnosť, že bude vyjadrovať obavy s vami skôr ako ich zdieľanie cez Internet. Môžete použiť túto možnosť na vyriešenie problému, pred tým, ako sa dostane z ruky.

Mali by ste zostať v strehu, keď príde na ochranu sami proti zlé obchodné meno. Aj keď ste urobili všetko, čo môžete opraviť vaše aktuálne problémy, tam bude vždy byť v budúcnosti viac. dohliada na veci sa zabezpečilo, že sa nedostane z ruky.

Majú plán, k dispozícii vysporiadať s osobami, ktoré post mnohých chudobných recenzie s úmyslom škodiť svojho podnikania. Je lepšie mať plán a nikdy to potrebujú ako nájsť sami stali obeťou takéhoto útoku a byť vedomí svojich práv s žiadnu predstavu o tom, ako zvládnuť situáciu.

Keď ste online, a viete, že chcete robiť niečo, čo môže zničiť svoje obchodné meno, mali by ste vždy použiť pseudonym. To vám niekam skryť, takže nikto nevie, že ste to vy. Nehovorte nikomu o tomto, alebo riskujete možnosť iní zistenie.

Hovoriť s priateľmi, uistite sa, že oni nerobia nič, čo môžu urobiť váš vzhľad zlé. Napríklad, ak sú tam obrázky z vás opitý a koná hlúpo, uistite sa, že váš priateľ nie je po nich kdekoľvek on-line. Hoci sa môže zdať ako vtip, to si rozhodne urobiť rad na vás.

Ak vaša spoločnosť sľubuje niečo, držať sa týchto podmienok. Ak podmienky majte neustále mení, ľudia sa prestanú dôverovať si rýchlo. Následne vám budú vnímané ako nečestný človek a podnikania. Ak ste si, že druh povesť, zlepšenie trvá veľmi dlho.

Je tu jedna vec, ktorá udržuje zákazníkov prichádza, a to je dobré meno. Ak ste zanedbávanie, bude čoskoro vziať život je to vlastné. Zapamätať si tipy uvedené vyššie aktualizovať vaša povesť vysoká. To je najlepší spôsob, ako udržať vaše podnikanie beží dobre.