Velky Penys

Nápady Opraviť Zlé Úverové

Majú zlé úverové skóre nemusí byť koniec váš finančný život. Existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby tento skóre hore a spustite obnovu vašej kreditnej pre budúcnosť. Tento článok vám ukáže, ako môžete, aby sa to stalo.

Prepnite sa na platbu v hotovosti plán v oblasti nákupov a výdavkov. Ak nie ste pomocou kreditnej, nemôžete mať dopad na históriu a aby to ešte horšie. Obmedzením používania úverových účtov a robiť včasné platby veriteľom, vaše opravy úsilie bude pohybovať vpred. Pomocou dostupných úverov neguje tieto snahy a zvyšuje čas na obnovu.

Ak ste vyplatili účet, nesnažte sa ju odstrániť. Vyplatila účty majú pozitívny vplyv na vaše FICO skóre, a to najmä, ako ich veku. Každá položka na vašu správu, ktorá ukazuje, že ste v určitom okamihu boli vykonané platby je pozitívny položky.

Predtým, než začnete na vašej ceste, aby sa oprava vašej kreditnej, nejaký čas na vypracovanie stratégie pre vašu budúcnosť. Stanovené ciele na opravu váš kredit a znížiť vaše výdavky, ak môžete. Potrebujete regulovať svoje pôžičky a financovanie s cieľom vyhnúť sa dostať zvalený na vašej kreditnej znova.

S cieľom čo najlepšie spravovať svoje financie a vašej kreditnej skóre, nikdy by ste nemali max z kreditnej karty. Najlepšia vec urobiť, je nikdy účtovať viac ako tridsať percent svojho kreditného limitu. Vysoké percento k dispozícii revolvingový úver používa sa znížiť svoje kreditné skóre. Tiež, vysoké zostatky trvať dlhšie splácať a získavať viac záujmu.

Dôležitý tip na zvážiť pri práci na opravu vašej kreditnej je zabezpečiť, že ak máte pocit, ako keď potrebujete zatvoriť úverového účtu, aby ste uistite sa, že spoločnosť konštatuje, že bolo ukončené vás na záznam. To je dôležité, pretože keď veriteľov, skontrolujte vaše rekordy, budú oveľa radšej, že ste sa rozhodli uzavrieť účet, na rozdiel od kreditnej poskytovateľom.

Dôležitý tip na zvážiť pri práci na opravu vášho úveru je skutočnosť, že žiadne úverové opravy agentúra zmluvy môžu byť zrušené do troch dní od jej podpisu. Toto je dôležité vedieť, v prípade, že zistí, že spoločnosť nie je dôveryhodne alebo ak zistíte, že iné spôsoby splácania vášho dlhu.

Existujú určité faktory, môžete sa pozrieť na to, aby rozpoznať credit repair podvod. Ak spoločnosť naznačuje, že by ste mali súbor spor na všetkých informácií na vašej kreditnej správy, história, aj keď vás informovali, že niektoré informácie sú správne a aktuálne, budete vedieť, že sú disreputable podnikania.

Keď sa snažia opraviť svoje úveru, je dôležité vedieť, máte nárok na žiadne náklady na zápočte z každej z troch AMERICKÝCH spotrebiteľov vykazovania spoločnosti. Každoročne, Equifax, Experian, a TransUnion sa zo zákona vyžaduje, aby vám bezplatné kópiu vašej kreditnej správy, ak si požiadať o jednu. Každá z týchto troch spoločností má webové stránky, poštovú adresu, a to bezplatné telefónne číslo, ktoré môže byť použitý k požiadať o bezplatné výročná správa.

Ak ste sa snažia opraviť svoje úverové a ste podania spor o nesprávne vykazovanie položky, uveďte čo najviac informácií vo vašom sporu. Viac informácií credit reporting agentúra má na spor, tým rýchlejšie sa môže zaoberať a čím skôr svoje úverové skóre sa zvýši.

Úspešne opraviť svoj kredit, musíte vytvoriť plán výdavkov. Potrebujete, aby sa naplánovať a zaplatiť všetky platby vždy včas. Nedarí uskutočniť platby by sa dalo pokračovať ďalej poškodiť váš kredit a aby to oveľa zložitejšie opravy. Ak niečo príde, hovor so svojimi veriteľmi a informovať ich. Môžu byť schopní zastaviť zlé správy úradu alebo dokonca umožňujú znížiť alebo naplánovať vaše mesačné platby.

Ak si myslíte, že je chyba na vašej kreditnej správy, nezabudnite predložiť konkrétneho sporu s riadne úradu. Spolu s list s popisom chyby, predložiť nesprávne správe a zdôrazniť sporné informácie. Úrad musí začať spracovanie spor do mesiaca vašej žiadosti. Ak je záporná chyba je vyriešený vašej kreditnej skóre bude zlepšovať.

Majú veľký kredit môže zdať ako sen teraz, ale ak budete pracovať tvrdo na to a dajte čas byť na vašej strane, budete mať možnosť na zvýšenie skóre a majú kreditnej správy, ktoré vám otvorí úplne nový svet finančné možnosti. Ak máte trpezlivosť a vytrvalosť, môžete začať pracovať na vašej kreditnej opravu dnes.