Venusine Gulicky

Veľký Sprievodca O tom, Ako Sa Vysporiadať S Úzkosťou

Vezmite svoj život do svojich rúk a nenechajte úzkosť prevziať nič viac. Ak ste trpia úzkosťou a chcete sa dozvedieť, ako sa ho zbaviť, potom máte šťastie. Tipy, v tomto článku vám môže pomôcť ovládať svoj život a úzkosť.

Vyhnite sa nakláňať na drogách alebo alkohole na liečbu úzkosti, ako to bude viesť len k ďalším problémom. Úzkosť by mal byť spracovaný profesionálne, alebo s ktorými sa obchoduje so spôsobom prispievajú na svoje blaho. Okrem toho sa spolieha na látok sa dostať cez úzkosť spôsobí, že sa stávajú závislými a dokonca zhoršiť vašu úzkosť.

Ak ste často trpia záchvatov úzkosti, ktoré sa objavujú zdanlivo z ničoho nič, alebo máte pocit úzkosti väčšinu času, môžete mať tzv. generalizovanej úzkostnej poruchy. Táto porucha musí byť ošetrené skúsený lekár, alebo terapeut pred úzkosť má šancu prevziať svoj život.

Udržanie si obsadené môže naozaj pomôcť znížiť úzkosť. Niekedy, jednoduché úlohy, ako je umývanie riadu alebo raking dvore, vám pomôže zostať obsadené. Väčšina ľudí má viac než dosť robiť, tak si nadšený, len niekoľko projektov, ktoré budú vás s úsmevom.

Ak úzkosť má máte pocit tebe, jeden spôsob, ako pomôcť znížiť vaše úzkosti, je cvičenie. Pri cvičení sa uvoľňuje pozitívnu endorfínov v mozgu, ktoré sa budete cítiť lepšie. Nielenže budete cítiť viac pozitívne, a znížiť stres, ktorý spôsobuje úzkosť, dostanete v dobrej kondícii, príliš!

Smiech je jedným z najlepších spôsobov, ako obísť úzkosti, pretože mení svoje zameranie a ľahkosť náladu. Ako napätie-breaker nemožno poraziť, a najlepšie na tom je, že jeho účinky môžu byť zdieľané s tými okolo vás. Skúste pestovať zhodnotenie za hlúpe a nezmyselné strane života. Objatie zábavné a vtipné ľudí vo vašom živote. Je priblíži tak ich odolnosť sa stáva modelom pre vás.

Udržať si obsadené. Ak budete tráviť celý deň sedí na pohovke a zameranie sa na nič, iba by zistíte, že vaša myseľ blúdi, aby sa dočkať, myšlienky. Každodenné aktivity, ako sú domáce práce, môže mať niektoré úzkosť na uzde.

Cvičenie môže byť veľmi užitočné v bije úzkosť. Nielen, že je to dobré pre vaše fyzické bytosti, ale je to dobré na mysli, ako dobre, pretože nebudete mať so zameraním na stres a úzkosť.

Skvelý spôsob, ako pomôcť vám riešiť vaše úzkosť je identifikovať veci, ktoré prinášajú. Keď si určiť, čo spôsobuje úzkosť, môžete lepšie pripraviť sami vysporiadať so situáciami, by mohli v budúcnosti vzniknúť. Týmto spôsobom, môžete vidieť, čo konkrétne veci, budete musieť pracovať.

Trvať viac Vitamínu C. vedeli ste, že ľudia sú len tie, ktoré sa nemôžu vykonať vlastný Vitamín C? V kontraste, keď mnohé zvieratá sú pod stresom, ich orgány produkujú veľké množstvá Vitamínu C. Takže, ak ste pod veľkým stresom alebo dosahovali vysoké úzkosť, sa doplniť, že je vysoký obsah Vitamínu C pomôcť.

Keď začínate nech úzkosť dostať na vrchol, použite visual kotvy. To znamená, že keď sa cítite úzkosť tečenia na vaše myšlienky, vyzerajú až do mrakov, alebo sa pokúsiť zistiť, že niektoré vody sa pozrieť na pokoj vám nadol. Mohli by ste použiť aj stres loptu.

Skvelý tip pomôcť znížiť množstvo úzkosť, cítite, že je znížiť späť na váš príjem kofeínu. Kofeín je stimulant, ktorý len zvyšuje anxiousness alebo nervozita ste už pocit. Zníženie množstva kofeínu budete mať pomôže znížiť množstvo úzkosti, máte pocit.

Ak úzkosť je stále najlepšie z vás, uvažovať o vstupe podporné skupiny alebo on-line fórum. Je to naozaj pomáha hovoriť s ľuďmi, ktorí prechádzajú isté, že sa cítite a často sa môžu ponúknuť spôsoby zvládania nesmiete si myslel, pred. Tiež to môže byť skvelý spôsob, ako sa stretnúť s ľuďmi, môžete sa týkajú, a naopak.

Teraz máte silu žiť život tak, ako chcete. S vedomím, že ste získali o tom, ako sa zbaviť úzkosti, mali by ste začať cítiť v pohode, o vašej budúcnosti a života. Urobiť správne rozhodnutia a nie prehliadnuť informácie, ktoré ste sa naučili. Uistite sa, že použiť to tak, že môžete odstrániť úzkosť pre dobro.