Vibrátory

Zabrániť vzniku Zubného Kazu S Týmito Starostlivosť o chrup Nápady

Chcete zmeniť svoje chudobné zubné návyky? Môžete vziať veci do svojich rúk, a budete prekvapení, aké tipy ste asi prečítajte si môže urobiť pre vás. Ste si istí, že chcete dozvedieť veľa o ústnu hygienu.

Používanie fluoridu, ale nie príliš. Fluorid pomáha udržať vaše zuby silné. To je užitočné najmä pre deti a mládež. Príliš veľa fluoridu, však môže poškodiť zuby. Ak vaše mesto má fluoridated vody, možno budete chcieť, aby sa zabránilo fluoridated zubná pasta. Opýtajte sa svojho zubného lekára naučiť, ako sa dostať správne množstvo fluoridu.

Dentálne nite nie je vždy jednoduché. Ak máte pevný pracovný čas niť nadol a potom znova zvýšiť, zvážte vyzdvihnutie výrobok, ktorý je “voskovaný.” Môžete sa tiež pozrieť na niť držiteľa, ktorý by mal pomôcť pri získavaní niť robiť to, čo musíte to urobiť.

Vaše ďasná a zuby budú trpieť, ak fajčíte. Ak nemáte žiadne negatívne vedľajšie účinky tak ďaleko, urobiť malý prieskum o tom, aby videli, čo sa môže stať. Ste dobre informovaní, ako prestať fajčiť, ako rýchlo, ako je to možné. Porozprávajte sa so svojím zubným lekárom alebo lekárom, na ktorých fajčenia spôsob je pre vás najlepší.

Drž sa od nadmernej uhličitej kyseliny, ktoré sú v ovocné šťavy a citrusové ovocie. To je, pretože oni sú schopní oslabiť skloviny, ktoré obklopujú vaše zuby. Uistite sa, že štetec po požití citrusových plodov alebo pitnej citrusové šťavy. To udrží na uhličitej kyseliny na uzde tak nezačnú rozpúšťanie vaše smalt.

Keď drink, použite slamy. Pitie slamkou pomáha udržať nápoj mimo vašich zubov. Zabránite tak tomu, aby vaše zuby od získania znečistený. Môžete získať veľa slamky lacno v miestnom obchode.

Ak vaše dieťa ešte nebol na zubár pred, alebo ak on alebo ona je trochu nervózny, o vymenovaní, hrať zubár jeden deň. Make-myslíte, že vaše dieťa je trpezlivý, kým si prevziať úlohu zubár. Mohli by ste počítať svoje zuby a vysvetliť niekoľko vecí, o zubnú hygienu. Po dokončení tohto cvičenia, nechajte svoje dieťa urobiť to isté na plyšáka.

Nahradiť kefka každé tri mesiace. Štetiny na vaše zubná kefka, bez ohľadu na to, koľko si ich čistite, opotrebúvajú v priebehu času. Strácajú účinnosť čistenia po niekoľkých mesiacoch. Urobiť sami (a vaše ústa) láskavosť a mať náhradný šikovný, keď trafíte, že 90 deň známky.

Nezabudnite na niť. Veľa ľudí nemá niť, pretože oni si nemyslím, že je to dôležité, ale nite je základom dobrej starostlivosti o chrup. Uistite sa, že ste niť pred štetcom, a budete vidieť rozdiel v tom, koľko doska formy. Dentálne nite je naozaj oplatí úloha, ak chcete mať zdravé zuby.

Zuby múdrosti sú potrebné v mechanizmus žuvanie potravy. Väčšina ľudí má svoju múdrosť extrahované zuby čoskoro potom, čo sa objaví. Orthodontist zvyčajne odstrániť múdrosť zuby pred inštaláciou traky alebo iné nápravné zariadenia. Ak vaše zuby múdrosti sú príčinou bolesti, mali by byť vytiahol pred ich nakaziť.

Ak ste fajčiar, je čas skončiť pre vašu starostlivosť o chrup! Fajčenie je jedna z najhorších vecí, ktoré môžete urobiť pre zdravie svojich úst. Nie len to, odolnosť zubov a bolieť vaše ďasná, to sa tiež dá ste v ohrození z ústnej dutiny. Dlhujeme to pre seba prestať.

Ak uvažujete o bielenie zubov doma, poraďte sa so svojím zubným lekárom prvej. Váš zubár môže byť schopný bielenie zubov len s dobrým čistenie. Váš zubár by mali byť tiež schopní odporučiť na domáce bielenie súpravy, ktoré by mali pracovať pre vás. Váš zubný lekár tiež byť schopný, aby vám predstavu o tom, ako biele zuby budú po zubov.

Ak trpíte žalúdočných štiav, GERD alebo pálenie záhy, kyseliny vo vašom žalúdku môžu svoju cestu do krku a do úst, kde môžu spôsobiť rozpad a smalt straty. Ak sa tak stane, potom vypláchnite ústa, aby pomohol zriedené kyseliny a umyť preč.

Skúste nájsť najlepšie zubnou pastou pre zubné zdravotné problémy, ktoré si tvár. Existuje veľa rôznych druhov zubná pasta na trhu k dispozícii, a každý z nich rieši rôzne problémy. Napríklad, ak máte problém s ložiskovou je zubná pasta, ktorá funguje obzvlášť dobre na odstrániť.

Ak musíte piť kyslé nápoje, ako sú nealkoholické nápoje, alebo pomarančovej šťavy, použitie slamy. To bude mať kyslé kvapaliny z presýtený ústach kyseliny. Zuby sú v podstate kúpanie v kyseline ak budete piť kyslé nápoje bez slamy. Takže trénovať sami nápoj s použitím slamy chrániť vaše zuby.

Vyberte vaša zubná kefka dôkladne. Mäkká kefka na zuby je vaša najlepšia voľba pre odstránenie plaku. Skúste nájsť malý kefka, takže môžete ľahko čistiť každý zub vrátane uloženie stoličiek. Vaša kefka na zuby by sa mali cítiť pohodlne a umožní vám jednoducho dosiahnuť v každej oblasti úst. Neváhajte a otestovať rôzne kapely, až kým nenájdete kefka sa vám páči.

Ústna voda je dôležitým nástrojom pri vašej starostlivosti o chrup arsenal. Použitie fluoridov ústna voda. Fluorid mouthwashes sa môže zvýšiť sklovinu zubov. Postupujte podľa všetkých pokynov a vyhnúť sa pri prehĺtaní akékoľvek ústna voda. Najlepší čas pre vás používať vaše ústna voda je pred spaním.

Čo budete robiť s touto informácií, teraz, že ju máte? Môžete byť pánom svojho vlastného dentálna hygiena takže nabudúce ste sa, že výlet do zubár, aj on je ohromený. Pochopili, že tam sú často nové produkty a trendy v zubnej spoločenstva.