Vodna Pumpa Penis

Vek Elegantne S tým Rady A Tipy,

Starnutie je biologický proces, ktorý ovplyvňuje nie len naše telá, ale naše mysle, ako dobre. Zatiaľ čo niektorí ľudia rastú staré elegantne, iní sa boja Matky Prírody na každom kroku na ceste. Nezáleží na tom, aký typ osobnosti ste, informácie, obsiahnuté v tomto článku vám dáva bohatstvo tipy, rady a odporúčania na fyzické a psychické účinky starnutia a rôzne spôsoby, ktorými môžete bojovať, kontrolu alebo sa naučiť žiť v mieri s týmito zmenami.

Ako starneme, naše telo klesá v produkcii hormónov, ako je testosterón a estrogén. Vám lekár môže predpísať hormonálnu substitučnú terapiu drogy. Tieto lieky môžu spôsobiť škodlivé vedľajšie účinky, takže by mali byť prijaté podľa lekára je dozor iba.

Musíte získať dostatok vápnika na pomoc pri prevencii osteoporózy. Mlieka, nízkotučného mlieka, jogurt, a nízkotučné syry môžu byť dobré spôsoby, ako získať vápnik. Brokolica obsahuje veľké množstvo vápnika ako aj iné vegetariáni. A vziať si vápnika doplnky. Ženy potrebujú 1500 až 2000 mg po menopauze a muži po veku 65 rokov.

Pokrok dobrý pocit pre každého. Ak zistíte, že veci dosiahnuť každý deň, budete sa cítiť skvele, keď môžete dosiahnuť ich. Nájsť problémy riešiť. To by mohlo byť pomoc niekoho, kto potrebuje pomoc, alebo len vyplnení jednoduchého puzzle. Úspech bude mať skvelý pocit, buď spôsobom.

Jedným pevné radu pre udržať si dobré zdravie, ako ste starnutia je jesť vyváženú stravu. Diéta, ktorá je veľmi dobre vyvážený zahŕňa stravu bohatú na zeleninu, ovocie a celozrnné obilniny. Uistite sa, že ste obmedziť príjem trans tukov, nasýtených tukov a cholesterolu. Jesť dobre vyváženú stravu, vaše telo sa dodáva základné živiny, ktoré potrebuje na udržanie optimálneho zdravia.

Spomaliť proces starnutia, cvičenie je veľmi dôležité. Podľa cvičiť niekoľko krát do týždňa, môžete si pomôcť vášmu telu udržiavať svalovú silu, vytrvalosť, rovnováhu a hustotu kostí. Je dôležité zahrnúť kardio rutiny, rovnako ako sila školenia, aby sme proces starnutia ísť príliš rýchlo.

Jesť zdravú a vyváženú stravu. Drž sa od spracované cukrov a jesť stravu, ktorá obsahuje veľa čerstvého ovocia a zeleniny. Dobre vyvážená strava pomáha vášho tela a mysle na pobyt v tip-top stave, a umožňuje vám prejsť cez svoj deň s množstvom energie.

Milostný život! Konečne ste sa mať na výber, ako chcete stráviť váš čas a možnosť robiť, čo chcete. Vyplňte vaše dni, ľudí a veci, ktoré máte radi.

Stop deštruktívne správanie. Ak ste ešte fajčiť a piť ťažko, teraz je čas sa zastaviť. Dospievanie znamená, že veľa telesných funkcií začne spomaľovať, vrátane tých, veci, ktoré vás ochráni pred škodlivými vecí, ktoré môžete urobiť, aby vaše telo. Budete sa cítiť oveľa lepšie, ak sa budete držať týchto činností, ktoré podporujú vaše zdravie, namiesto toho ju zobrať.

Dospievanie môže často zdať desivé vyhliadky najmä pre ľudí, ktorí sa obávajú o svoje duševné schopnosti. Strata duševnej schopnosti je skutočnou hrozbou, a aby sa tomu predišlo, je dôležité udržiavať dobrú stravu, rovnako ako robiť veci stimulovať svoje myšlienky a mozog.

Ako ste veku, začať zvyšovať svoj príjem surové ovocie, semená, zrná, orechy a zelenina. Jesť dobre vyváženú stravu a uistite sa, že patrí surová brokolica, karfiol, sójové bôby (edamame) a kapusta vo vašej strave. Obmedzte červené mäso, spotreby a skúste jesť viac rýb. Surové potraviny vám pomôžu vaše trávenie a vstrebávanie živín.

Udržať vaše kosti silné tým, čím sa zvýši prísun vápnika. Mnoho starších ľudí break boky a kolená každý deň. Uistite sa, že vaše kosti zostať silný tým, že 2-3 porcií každý deň vápnika. Vápnik nájdete v mliečnych výrobkoch, brokolica a iné zeleniny. Chrániť vaše kosti ich kŕmení.

Všimnite si, ako sa vaše telo teraz reaguje na potraviny a zmeny vo vašej strave primerane. Ako ste veku váš metabolizmus spomaľuje, takže je potrebné prispôsobiť svoj bežných potravín. Jedlo vplyvy mnohých aspektoch celkové zdravie ako cholesterol a hmotnosti, tak, aby sa proaktívne zmeny v strave môže výrazne zlepšiť svoje zdravie.

Len preto, že ste starnutia neznamená, že by ste mali prestať fyzickej aktivity. Takmer akékoľvek množstvo fyzickej aktivity bude mať výhody, ak robíte bezpečnú úroveň aktivity pre svoj vek a zdravie. Mnoho, mnoho senior cvičebné programy sú k dispozícii pre seniorov prostredníctvom telocvične, YMCAs, senior strediská a nemocnice.

Ako človek starne, váš metabolizmus sa spomaľuje, takže to, čo jete počíta viac. Snažiť o to, aby každý kalórií. Stále musíte spĺňajú výživové požiadavky vitamínov, minerálov a vlákniny, ale pretože váš systém nedokáže zvládnuť toľko kalórií, ako to, je to ešte viac dôležité, aby ste sa zdravo a vyhnúť, rovnako nezdravé potraviny, ako môžete.

Pamätajte si, že ste len tak starý ako sa cíti. Ak ste sa snaží zostať aktívny a pokračovať v robení tých vecí, ktoré si užil, keď ste boli mladší, budete skutočne zostať zdravšie a viac fit ako keď sedíte v okolí. Nechcem pôsobiť ako teenager, ale pokračovať v účasti na dobrovoľníckych aktivít a športov, ktoré vás baví.

Nikto nechce zostarnúť, ale je to fakt života, že každý sa musí zaoberať nakoniec. Hoci nikto sa ešte objavil prameň mladosti, existujú spôsoby, ako zmierniť proces starnutia a aby bolo menej problematické. Z skrývajú vrásky na pochopenie alzheimerovou chorobou, nad článok poskytuje každého informácie, ktoré potrebujú, pripraviť sa na život ako starších občanov.