Vodna Pumpa

Majú Jasný Úsmev S Týmito Zubné Tipy.

Prajete si, že by ste mohli urobiť viac pre vaše ústa. Dobre, môžete, ale asi len neviem, aké kroky podniknúť. Je ťažké rozoznať, čo robiť so všetkými dental care products tam. Čo si vybrať? Čo budete robiť? Pokračovať v čítaní a zistite viac.

Fluorid môže urobiť významný pokrok v výživné, zdravé, silné zuby. Vám budú náchylnejšie na vznik zubného kazu, ak ste pitnej vody z vodovodu, ktorá nie je obohatený o fluorid. Jeden spôsob, ako bojovať proti ktorý je pomocou zubná pasta s fluorid. Ďalšia možnosť je fluoridated ústna voda.

Zuby budete vyzerať staršie, než ste. Chystáte sa na záchovnej stomatológie špecialista je skvelá voľba, ak máte chýbajúce zuby alebo krivý úsmev. Zlý úsmev môže pridať rokoch svoj vzhľad. Znížiť svoj vek a pozri zubár opraviť vaše zlé zuby.

Nedovoľte neznámej nepohodlie ísť bez povšimnutia. Existujú rôzne dôvody, možno budete cítiť nepohodlie v zuboch alebo čeľuste. Mohli by ste byť zažíva rezanie a múdrosť zub, alebo môže byť vyvinuté infekciu. Dohodnite sa so svojím zubným lekárom čo najskôr, aby sa zabránilo ďalším komplikáciám. Je lepšie, ak vieš, že je to menšie, ako ho ignorovať, až kým to je hlavné.

Nechcem žuť ľadu. To spôsobuje zubný zlomeniny, ktorý pomáha baktérie držať zuby a spôsobiť dutín a iné problémy. To je tiež dobrý nápad starať, keď sa jesť popcorn a orechy. Ak máte zub, ktoré si myslíte, že je prasknutá, obráťte sa na svojho zubára, akonáhle je to možné.

Ak sa nachádzate. Osoba, ktorá mele svoje zuby na noc, zvážte Botox injekcie. Jeden zubných lekárov, použite malé množstvo Botox injekcie do čeľuste uvoľniť svaly a priniesť stop stresu súvisiace brúsenie. Odlákať táto metóda je zvyčajne účinná, bude potrebné, aby sa opakuje približne raz za tri mesiace.

Domáce bielenie súpravy sú veľký krátkodobé oprava ľahko znečistené, tlač nemá zuby. Avšak, mnoho ľudí sa správa pálenie a zvýšená citlivosť spôsobené gél sa používa v súpravy. Ak ústnej citlivosť sa obracia ste mimo domova zubov, použitie fluoridov gél bezprostredne pred a po použití výrobku bielenie. Vaše zuby budú výrazne menej citlivé.

Ak ste sa snažia vyberte zubár, zavolať a spýtať sa prísť na konzultáciu. Urobte si zoznam otázok, na ktoré opýtajte sa pred vami ísť, vrátane toho, či sú alebo nie zubár je súčasťou organizovanej zubnom lekárstve. Tiež, nezabudnite požiadať, ktoré služby poskytujú a aké sú ich zrušenie politika.

Keď si čistíte zuby, uistite sa, že používate mäkké bristled zubná kefka. Môžete byť v pokušení vybrať stredné alebo ťažké bristled štetcom. Avšak, tieto sú kaše harsher na vaše ďasná a môže viesť ku krvácaniu. Namiesto toho použite mäkkú kefku a uistite sa, že si čistíte zuby aspoň 2 minúty.

Ak zvyknete brúsia zuby? Urobiť svoje najlepšie, ako sa zbaviť tohto zlozvyku. Nejedzte ťažké jedlá, žuť niektoré ďasien a relax, rovnako ako si môžete. Ak si brúsia zuby na noc, to je najlepšie nosiť úst stráže, kým sa tento zlý zvyk ide preč.

Neuspokojte sa s použitím len žiadnu pastu. To je, keď je čas kúpiť drahé. Kúpiť výrobok, ktorý má jedlej sódy alebo bielenie vzorec a ten, ktorý bojuje proti zubného kameňa a plaku. Ak je to potrebné, získať odporúčanie od svojho domova, a to umožní, aby vaše ústa okamžite cítiť lepšie.

Ak sa ocitnete mimo kefka na zuby a s menej-ako-čistý pocit, jesť určité druhy potravín môže pomôcť. Akékoľvek jedlo, ktoré je živý, prirodzený a spoločnosť bude jemne vmasírujte preč nečistoty na povrchu zubov. Ovocie a zeleninu ako jablká, zeler a mrkvu sú ideálne na tento účel.

Čistenie zubov dvakrát denne je skvelý spôsob, ako udržať ústnu problémy na uzde. Prvýkrát kefka je ráno, upratovanie všetko, čo sa suší v ústach, na noc. Nabudúce by byť po jedle, a potom tesne pred spaním rovnako.

Výber kefka, že má riadne štetiny pre vaše potreby je dôležité. V ideálnom prípade štetiny by mali byť dostatočne pevné na odstránenie plaku, ale nie je tak pevné, že ich dráždiť a poškodenia ďasien. Či už sa rozhodnete šikmého štetín alebo rovno štetiny je osobný výber a závisí od toho, aký typ ste sa cítili najlepšie.

Množstvo času, ktorý strávite čistenie zubov je dôležité. Ak nechcete kefa im dosť dlho, nemôžete odstrániť všetky plaku. Ale ak si kefa pre nich príliš dlhý, môžete poškodiť vaše ďasná alebo dokonca odstrániť smalt z vašich zubov a spôsobiť trvalé škody.

Uistite sa, že budete robiť to, čo vás môže zbaviť plaku na zuboch. Najlepší spôsob, ako odstrániť je pravidelné denné čistenie a dentálne nite medzi zuby dvakrát denne. Čistenie odstráni povlak z povrchu zubov. Čistenie s antimikrobiálne zubná pasta, ktorá má fluorid môže chrániť zuby pred kazom spojené s plaku. Dentálne nite je dôležité, ako sa zbaviť povlak medzi zubami a prevenciu ochorenia ďasien.

Ak máte obavy o udržanie zuby čisté a ako je biela, ako je to možné, uistite sa, že vyhnúť sa potraviny, ktoré škvrny nich. Pitie položky, ako sú červené víno a čierny čaj, alebo náročné položky, ako omáčku môže tupá ich povrchu. Tieto položky môžete nosiť preč, alebo škvrna vaše smalt, aby vaše zuby slabšie a váš úsmev duller.

Určite si teraz cítiť oveľa viac pripravení, keď príde na manipuláciu vaše zuby s náležitou starostlivosťou. Chcete dávať pozor na tie zuby vy, a chcete robiť ich správne. Použiť to, čo ste sa naučili, a budete sa dobre na vašej ceste k mať oveľa žiarivejší úsmev.