Xtrasize Forum

Stať Mobilný Telefón Power User S Týmito myšlienkami

Viete niekto, kto nemá mobilný telefón? Šance sú, existuje len veľmi málo ľudí, že nemáte vlastný tento skvelý kus technológie. Mobilné telefóny sú tak populárne, pretože môžu tak urobiť veľa. Ak hľadáte tipy na používanie vášho mobilného telefónu, pokračovať v čítaní.

Uistite sa, že sú reštartovania mobilného telefónu občas. To bude vymazanie pamäte cache, ktoré sú vyplnené aplikácií ako Twitter alebo Facebook. To robí váš telefón fungovať dobre, keď to urobíte niekoľkokrát týždenne.

Pri kúpe mobilného telefónu, za funkcie, ktoré naozaj potrebujete. Telefóny ponúka veľa funkcií v dnešnom trhu, vrátane prístupu k Internetu, fotoaparáty a schopnosť vykonávať rôzne aplikácie. Zatiaľ čo všetky tieto funkcie sú pekné, nemusí sa oplatí platiť za najdrahší telefón, ak ho nebudete používať ich. Myslíte, že starostlivo pred konečným výber.

Vedeli ste, že batéria do mobilného telefónu má niektoré vyhradené moc? Ak zistíte, že váš mobilný telefón batéria je mŕtvy, a budete mať žiadny spôsob, ako nabiť, zadajte USSD “*3370#”. Budete vidieť až 50% zvýšenie výkonu. Táto rezerva výkonu bude účtovať nabudúce budete nabíjať telefón.

Nemám pocit, že je potrebné míňať ďalšie peniaze na mobilný telefón screen protector. Dnešné mobilné telefóny sú vyrobené z proti poškriabaniu skla. Toto sklo je tak silný, že dokonca aj kľúče nebude poškriabaniu, keď sú vedľa telefón vo vrecku. Že screen protector je pravdepodobné, že zbytočne peniaze.

Ak máte slabý signál, snažte sa používať váš telefón. To sa vybiť batériu veľmi rýchlo. Tiež, ak máte v telefóne na vašej osobe, nie strčiť ho do hlbín vašej kabelke alebo aktovky, ako to je nepravdepodobné, že si dobrý signál tam dole. Ak sa obávate, že signál je slabý, je najlepšie sa obrátiť na telefón vypnúť úplne.

Nezabudnite vypnúť svoj inteligentný telefón a while. Tie by sa len zanechať váš domáci počítač na všetko čas bez občas reštartovať. Inteligentné telefóny sú sofistikovanejšie ako telefóny minulosti. Všetky svoje aplikácie a rôzne programy, budú musieť byť znovu na príležitosť.

Uistite sa, že máte nabíjačka pre batérie k dispozícii na všetkých čias. Ak máte v aute, domov a kancelárii, budete môcť dobiť telefón kedykoľvek potrebujete. Určité používa sa veľa energie batérie. Zabrániť strate napájania z batérie týmto spôsobom.

Ak máte inteligentný telefón, to je dobrý nápad, ak chcete úplne vypnúť každých pár dní. To trvá len niekoľko minút až moc dole a potom ho znovu zapnite. To vám pomôže vyčistiť vyrovnávaciu pamäť nepotrebných dát a nastavenie telefónu ako spustiť viac optimálne.

Ak ste na trhu pre nový mobil a nie ste istí, ktorým smerom sa, urob si láskavosť a požiadajte svojich priateľov a členov rodiny, pre názorov. Prostredníctvom osobných odporúčania pre obe značky a modely, proces bude oveľa jednoduchšie. Získanie niečoho, čo poznáte ľudí, ako môže byť skvelý spôsob, ako skončiť spokojní s novým telefónom.

Mobilné telefóny sú trend, ktorý sa bude asi na dost dlho. Sú užitočné pre tak veľa rôznych dôvodov, a len asi každý miluje. Niektorí ľudia sú dokonca závislý. Použite tipy, ktoré ste sa naučili tu a môžete dozvedieť ešte viac o telefóne a ako čo najviac vyťažiť.