Zene Sa Penisom

Tipy Pre Pestovanie Rastlín ekologický Spôsob

Dobre, že ste sa rozhodli vstúpiť do záhradníctvo. Pekné, zaujímavé, čo? Dobre, až na to, že tam je toľko informácií, že nemáte potuchy, kde dokonca začať! Nebojte sa, záhradné tipy, sú tu! Nižšie sú uvedené niektoré tipy, ktoré vám pomôžu začať a usporiadané tak, že sa môžete stať úspešný záhradník.

Vyberte si ovocie a zelenina prvá vec v dopoludňajších hodinách. Ráno úrody zaistí, že vaše produkty holding maximálne množstvo vlhkosti. Tiež, ak si vyberiete ráno, to bude dať šancu, aby sa jesť tie položky, ktoré deň, keď sú ich vrchol sviežosti.

Pred rastlín záhradu, mali by ste si naplánovať ju. To bude ľahké zapamätať si, kde každá rastlina je, keď klíčky začať strieľať do nasledujúcej jari. Je to tiež skvelý spôsob, ako sledovať všetky vaše rastliny.

Prečítajte si pokyny na nové záhradnícke chemikálie a nástrojov predtým, než ich použijete. Ak budete ignorovať, môžete dráždi kožu vo väčšine bolestivé spôsobmi. Aby sa vaše zdravie neporušené a postupujte podľa pokynov na list.

Ak máte vlastnú rýb, a uložiť svoje vody. Zmenou vody vo akvárium je potrebné fuška, keď starostlivosť o tieto zvieratá; avšak, to môže tiež byť užitočné pre vašu záhradu. Špinavé ryby nádrž na vodu je vlastne celkom naložený s živiny rastlín túžia. Takže keď príde čas meniť vodu, namiesto dumpingu, že stará voda fuč, vodu oplodniť vaše rastliny miesto.

Nezabudnite dezinfikovať vaše záhradné náradie pravidelne. Túto významnú funkciu by nemal byť zanedbávaný. Keď si odrezal poškodené alebo choré časti rastlín, tam môže byť zvyšky chorá rastlín vľavo na svoj nástroj. Ak nemáte čisté váš nástroj, môžete šíriť ochorenia na zdravé rastliny.

Pomôcť vašej paradajka rastliny rastú silné stonky, vyhodiť ventilátor na nich na 15 minút denne. Pôsobenie vetra je nevyhnutné, aby kmeňových rozvoja spoločnosti, a dáva rastlín nejaký čas navyše, viať vo vetre len, aby to silnejšie. Pokúste sa pomocou malých, prenosných ventilátor na nízkych alebo stredných nastavenie.

Pri pestovaní zeleniny skúste pestovať zeleninu, ktoré sú spoločníkmi navzájom. Je to užitočné v odrazil škodcov. Niektoré druhy zeleniny, keď boli vysadené spoločne môžu vytvoriť vôňu, ktorá je nežiaduce, aby škodcov. Keď budete rásť spoločník rastlín spolu budete mať zdravšie výsledky bez použitia pesticídov.

Vytvor si svoju vlastnú ekologickú paradajky ľahko. Paradajky láska, svetlo, takže vybrať miesto, ktoré dostane slnku celý deň. Nechajte priestor medzi paradajka rastliny znížiť šance pôdy choroby, ktoré bude mať vplyv na vaše plodín. Ak si kúpiť sadenice namiesto klíčenia vlastné, drž malé sadenice s slabo vyvinuté koreňové systémy; budú trvať týždne, ak chcete zobraziť reálny rast.

Starajte sa o svoje kontajnerov. Nemusíte minúť veľa peňazí na nádoby: môžete využiť spoločné položky, ako sú hrnce. Uistite sa, že ste čistenie nádoby, dôkladne a dezinfikovať ich, aby sa zabránilo ochorenia. Vŕtačka niekoľko otvorov v spodnej tak, že mimoriadne voda môže byť vyčerpaný.

Pri prvom rastie na záhrade, pokus dať toľko úsilia do prvej posteľ, ako je to možné. Pozemok, ktorý nebol použitý na chvíľu potrebuje generálna oprava ak chcete začať, zmena na životaschopné miesto pre rastliny. Zvyčajne sa tieto regióny buď nedostatok správne živiny, alebo konzistencie pôdy. Ak máte v pláne urobiť záhradu, z patch, uistite sa, že má všetky správne predpoklady na pestovanie.

Použitie organický kompost. Akéhokoľvek materiálu, ktorý je rozložený do pôdy sa považuje za kôru. To pomáha udržať buriny na uzde, drží vlhkosť v pôde, a udržuje zem v pohode, v lete a v teple v zime. Príklady kompost patrí kompost, rozdrvené listy, jemné drevnej štiepky, slama alebo tráva výstrižky.

Rýchly spôsob, ako vytvoriť záhradné trvalky je rezanie pod trávnik pomocou rýľ, meniť to hore nohami a pokrýva oblasť s troch až štyroch centimetrov drevnej štiepky. Potom, čo ste urobil to, počkajte niekoľko týždňov, a budete môcť nakrájame na to a závod vaše nové trvalky.

Ak máte rastliny, ktoré milujú kyseliny vo vašom organické záhrady, najmä paradajka rastliny, potom káva dôvody, aby sa veľké kompost. Je to jednoduché scatter káva dôvody okolo rastliny a potom sedieť a nechať vysoké hladiny dusíka pomôcť vašej kyseliny-milujúci rastliny rastú do veľkých výšok všetky letné dlhé.

Tu je tip na ekologickej zahradničení! Použiť dážď rozchod. Väčšina rastlín vyžadujú o palec vody za týždeň. Ak chcete vedieť, koľko potrebujete vody, je dôležité vedieť, koľko vodné rastliny dostali z dažďa. Ako zrážok sa môže výrazne líšiť v rámci mesta, nie sú závislé na vašom počasie správa; namiesto toho použiť dážď rozchod na určenie sumy, ktoré padli na svoje miesto.

Teraz, nebudete sa budete cítiť lepšie, po prečítaní všetky tie tipy? Že bolo veľa informácií myslieť na a prečítať, ale aspoň teraz viete, čo robiť a kde začať s vašou záhradníctvo. Plus, môžete vždy vrátiť späť k vyššie uvedený zoznam tipov ak zabudnete. Celkom pohodlné, huh?