Zensky Orgazmus

Informácie Pre Ľudí, Intersted V Rybolov Šport,

Rybolov je pravdepodobne jedným z najviac praktických predmetov niekto môže naučiť o. Ak sa naučíte, ako ryby, potom to znamená, že sa naučíte, ako zabezpečiť pre seba, pre zvyšok svojho života. Áno, môžete jednoducho ísť do obchodu s potravinami a dostať jedlo, ale rybárske je niečo, čo by každý mal dozvedieť o, a tento článok môže urobiť len to, že pre vás.

Ak sa pozrieme na začatie rybolovu, ako nové hobby,prvá vec, ktorú musíte urobiť, je investovať do kvality triedy tyčkou a cievky zmes. Nákup zlej kvality zariadení bude len odradiť rybárske proces, ak ho láme; nie je však dôležité, aby ste buy stop linky začať buď s.

Ak sa zaujímate o ochranu, ryby, potom by ste mohli vždy chytiť, a uvoľniť ich späť do vody. Mnohí ľudia využívajú tento spôsob rybolovu, pretože to šetrí život rýb, a to zvyšuje pravdepodobnosť, že tam bude vždy byť veľa rýb chytiť.

Uistite sa, kúpiť rybársky prút, ktorý je veľmi pohodlná pre vás. Ak nie ste pohodlný holding tyč a manévrovanie s ním, potom to nie je pravdepodobné, že budete mať úspech chytať ryby s ním. To je všeobecné pravidlo pre výšku svoj rod, aby sa podobné k vašej výške. Hmotnosť je osobné preferencie.

Tam sú jasné znamenia rýb v oblasti, na ktorú sa môžete pozrieť von, lebo keď vás ísť na rybolov na otvorenom mori výlet. Napríklad, môžete si všimnúť, dreva alebo nečistoty plávajúce na povrchu. Budete často objavovať veľká hra ryby v týchto oblastiach. Jeden z príznakov, že veľké ryby môžu byť v okolí je čajok hody na menšie ryby.

Nezabudnite priniesť extra potravín a vody, keď idete von, rybolov, najmä v lete. Slnko by vás nebaví, a to je dôležité, aby mali dostatok energie a pobyt hydratované, ak chcete chytať tie ryby. Uistite sa, že pack rôzne občerstvenie a prípadne aj jedlom alebo dve, ak plánujete pobyt na dlhú dobu.

Ak sa rozhodnete využiť čisté, aby vaše ryby do člna, je najlepšie zachytiť ryby hlava prvý. Táto metóda výrazne znižuje spooking ryby v čase, kedy sa chytil. Je vhodnejšie, aby sa ryby bez čistý, pokiaľ to nevyhnutne potrebné.

Môžete nájsť smallmouth basy a walleye byť vyberavý o návnadu používa. Zmiešajte ho a prinášajú niektoré aquabelle) v prípade, že ich potrebujete. Aquabelle) môže byť stále nažive prenocovanie v vetrané Polystyrénovej nádoby, ktoré majú palec alebo dva vody v nich.

Uistite sa, že používate správne odlievanie technika, keď ste fly rybárske. Musíte mať približne 20 metrov line out pred vami, keď ste cast. Snažte sa vyhnúť trhané pohyby, a cast priamke. A čo je najdôležitejšie, skúste sa uvoľniť tak vaše napäté svaly nebudú zničiť váš casting.

Váš preferovaný rybárske mieste vám úplne nový zážitok, ak budete rýb tam na noc. Prinášajú čelová lampa pre hands-free pohodlie a zase na lodi je svetlá. Ryby môžete chytiť v noci sú oveľa viac, iné ako tie, ktoré ste chytiť počas dňa.

Uistite sa, že ste výskumu, zákony vo vašej štátu tak, že viete všetko, čo je potrebné urobiť pred jazdou. Mnohé štáty vyžadujú, aby ste mali rybársky preukaz skôr, ako budete môcť ísť do vody. Väčšinu rybárskych oblastiach ďalšie pravidlá, takže budete musieť uistite sa, že sú si vedomí tých, rovnako.

Nenechajte sa vystrašiť ryby. Možno si myslíš, že nerobíte nič rušiť ich, ale ryby sú akútne citlivé na hluk. Ak chcete konečne pôdy “the big one”, vždy by ste mali chodiť ticho v blízkosti vody hrany a udržať váš hlas dole pri rozhovore s ním. Ak ryby počujú vás príde, oni si hlavu v inom smere.

Ak ste chytiť walleye alebo šťuka, pozor na svoje zuby! Tieto dve ryby sa bude snažiť skus si ako prirodzený obranný mechanizmus, a ich zuby sú veľmi ostré. Existujú dve metódy pre zavesenie odstránenie v týchto rýb. Prvý spôsob je počkajte, kým ryby zomrie pred vybratím háčik. Ak ste uvo, uistite sa, že dať na rukavice pred vybratím háčik.

Ak ste slanej vode, rybolov, uistite sa, že vlasec zvládne vyššie libra testovanie hmotnosti. Testovanie hmotnosť pomáha určiť zaťaženia, že linka zvládne. V slanej vode, vaše ryby sa budú väčšie, než sú v čerstvej vody, a preto, vyšší libra testovanie hmotnosti je potrebné.

Ako ste teraz pochopili, rybolov nie je pevný predmet učiť. Ktokoľvek sa môže stať dobrý na rybolov v krátkom čase. Je skvelé ísť von a učenia, ako chytiť jedlo pre seba. To stavia charakter a umožňuje vám vychutnať relaxačné hobby, ktoré vám a dobrý priateľ môžete vychutnať.