Zeny A Penis

Pomocou Prirodzene Udržateľná Stavebných Materiálov V Nových Domov Alebo Doplnenie

Niečo, že niekoľko ľudí si neuvedomuje, o zelenej energie je, že šetrí peniaze z elektriny pre váš domov! Zatiaľ čo tam sú početné výhody pre životné prostredie, bude zelená je skvelý spôsob, ako znížiť náklady a dokonca, získať daňové úľavy! Prečítajte si tento článok pre tipy na výrobu zelenej energie cenovo dostupné.

Pomôcť môžete použiť viac zelenej energie do vášho každodenného života, kontaktujte svojho aktuálneho energie alebo elektriny služieb a zistiť, či ponúkajú obnoviteľných zdrojov energie, alternatívne. Mnoho energetických spoločností, sú začiatku ponúknuť šetrné k životnému prostrediu, dokonca aj drahšie energie, služby, aby vyhovoval viac sociálne uvedomelých jednotlivcov.

Obráťte sa na vášho poskytovateľa elektriny a uvidíme, či sa im ponúknuť alternatívu, ktorý umožňuje vaše domáce použitie zelenej energie. Niekoľko spoločností, ktoré sú teraz pomocou veternej alebo solárnej energie pre ich elektriny, a môžete využívať výhody tohto! Zavolajte svojho poskytovateľa ešte dnes a zistite, či môžete sa prepnúť do zelenej energie.

Bionafta je skvelá alternatíva k štandardnej olej používaný na teplo domova. Mnohé systémy umožňujú prechod na bionaftu alebo biopalív s mierne úpravy. Bionafta je čistejšie a efektívnejšie spaľovať ako olej, a to má lepší vplyv na životné prostredie.

Ak žijete v slnečnej oblasti, mohli by ste si vytvárať svoju vlastnú energiu. Investovať do FV články a majú profesionálne nainštalujte ich na strechu. Mali by ste mať svoje potreby elektrickej energie posudzovala odborná uistite sa, že vaše solárne inštalácie bude poskytovať dostatok energie pre váš domov.

Skvelý tip na zelenej energie, aby zabezpečili, že váš domov je riadne izolované a má vysokú R hodnotou s izoláciou. Najlepšie izolácia má vyššiu R hodnotu. Nielenže budete šetriť energiu, ale dodatočná izolácia udrží sa nadmerný hluk z mimo domova.

Ak máte umývačka riadu, nie zapnite ho, kým je plný. Budete používať len toľko vody a energie spustiť pol-prázdne umývačka riadu, ako celý jeden. Pri behu umývačka riadu, uistite sa, že používate energy-saving, ktorý umožňuje vzduchu-sušenie vášho jedla.

Ak plánujete ísť zelenou vo vašej domácnosti, možno budete chcieť zvážiť kontaktovať poskytovateľa verejných služieb, aby sa dozvedeli o vašich možností. Môžu mať niektoré skvelé návrhy môžete pozrieť do. Ak nemajú možnosti pre vás, sa môžete informovať vás, kde môžete ich nájsť.

Štart pomocou batérií, ktoré boli recyklované alebo iný používať nabíjateľné batérie. Jednorazové batérie sú plné toxínov a vlastne sa o polovicu energie dali vypnúť, aby bolo možné vyrobiť. Ak používate jednorazové batérie, uistite sa, že ich recyklovať. Nabíjateľné batérie, ale môže byť použitý znovu a znovu.

Ak máte auto s dieselovým motorom, myslím, že o prechode na bionaftu. Bionafta je rozložiteľný je nebudú mať žiadne škodlivé účinky na životné prostredie. Avšak, použitie bionafty môžu byť drahé a hľadanie čerpacích staníc je ťažké. Ak si môžete dovoliť použiť túto možnosť, snažte sa znížiť škodlivé emanations z dieselových motorov.

Odhlásiť snail mail, ak je to možné, a vybrať si účty a upozornenia e-mailom. Použitie papiera tak málo, ako môžete. To zabije dve muchy jednou ranou: môžete ušetriť energiu a podporovať podniky, s ktorými budete zodpovedať tomu, ako dobre. Nakoniec, to bude tiež uložiť stromy a zníženie znečistenia vo veľkej miere veľmi málo času.

Nákup hybridné vozidlo je dobrým spôsobom, ako ušetriť energiu, ale to všetko závisí na tom, aký typ vozidla, ktorú si zakúpite. Vždy je oveľa lepšou voľbou kúpiť menšie hybridné vozidlo ako kúpiť veľký hybridné SUV. Na SVUs uložiť tak málo energie, že to nie je nič iného než toho, kompaktný non-hybridné vozidlá.

Prepnite svoj toalety na jeden z novších, úsporu vody odrôd. Ľudia sa odhaduje, že ste flush o 50% vody z vášho domu nadol wc. Päť litrov je typická množstvo používané staršie modely, pričom low-flow toalety spotrebujú asi 1.6 galónov za flush.

Ak je to vôbec možné, zvážte prechod elektrické alebo olej kúrenie na plyn. Je to lepšie pre životné prostredie a vaše vrecká. Stačí byť vedomí, že to môže byť zložité úlohy, ktoré by mali byť prijaté na základe kvalifikovaných odborníkov, mali by ste sa rozhodnúť, aby tento prepínač.

Ak sa snažíte ušetriť na vašu elektrinu, skúste použiť vaše stropný ventilátor viac v lete. A stropný ventilátor môže pomôcť, aby sa každej miestnosti cítiť o 10 stupňov chladnejšie, a to stojí oveľa menej spustiť ako klimatizačné zariadenie nie je. Bude vám šetrí peniaze a využíva aj menej elektrickej energie, čo znamená, že robíte niečo skvelé pre životné prostredie.

Mnoho ľudí verí, že otočením určité zariadenia a prístroje vypnúť alebo odpojiť im skracuje život povedal, zariadenia a spotrebiče. To nie je pravda. Tento mýtus sa datuje do starších počítačov, a mnoho ľudí niesť tento systém viery na aktuálny deň. Zapnutím zariadenia, prístroje a zariadenia vypnúť alebo odpojiť ich redukuje náklady na energiu nesmierne a nebolí strojové zariadenia na všetkých.

Pomocou zelenej energie nemusí byť časovo náročné alebo neprimerane drahé. Jednoducho dostať fluorescenčné žiarovky, vypnutie spotrebičov, aj keď nie sú v prevádzke, alebo inštalácia programovateľný termostat môže pomôcť. Nezabudnite si tipy uvedené v tomto článku, tak môžete ísť zelená pre životné prostredie a vašu peňaženku!