Zerex

Majiteľ domu je Poistenie V Dnešnom Svete. Nič Ale Najlepšie Tipy!

Vždy, keď narastieš, chrániť seba, svojich blízkych a svojho majetku sa stáva nevyhnutnosťou. Potrebujete, v podstate, vhodné politiky. Keď je váš rozpočet je malá, tento článok vám pomôže nájsť politika, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Vaše finančné domu, aby predtým, než sa pokúsite a vstúpiť do realitnej transakcie. Kontrola vašej kreditnej správy a kreditné skóre z troch hlavných úverovými inštitúciami. Ak existuje akékoľvek nepresnosti, budete chcieť mať stanovená. Neočakávané čkanie vo vašom financovania môže vykoľajiť nákup sa chystáte urobiť.

Nižšie ročné domov poistné na zvyšovanie vašej spoluúčasti. Čím vyššia spoluúčasť, tým menej platíte. Aj keď ste uviazol s postavenie účet za menšie problémy sa môžu vyskytnúť, stojí za to v dlhodobom horizonte. Poisťovne majú tendenciu zvýšiť domu premium po akýkoľvek nárok robia, bez ohľadu na to, ako malé.

Po kúpe vášho domu poistenie, ísť okolo domov a fotiť svoje veci tak máte visual zásob. Obchod tieto fotografie v ohňovzdornú bezpečné alebo pri relatívnej domu. Tieto fotografie pomôže poisťovňa dokument svoje pohľadávky, a pomôže vám dostať svoje peniaze rýchlejšie.

Čo bude robiť, ak váš domov bol zničený v prírodnej katastrofy a musí byť prestavaný? Ak ste si zakúpili váš domu poistenie rokmi, náklady na výstavbu a materiály sa môžu išli hore. Z tohto dôvodu je dôležité, aby sa ubezpečil, môžete si kúpiť Zaručené reprodukčná Hodnota poistného, ktorá zaručí, že váš domov bude zostaviť bez ohľadu na náklady.

Pred inštaláciou bazén alebo kúpe trampolína, byť istí, poraďte sa so svojím poisťovne vidieť, aký vplyv to bude mať na vaše poistné. Niektoré spoločnosti bude účtovať rovnako ako 10% viac, aby sa uistili dom s bazénom, trampolína alebo iné potenciálne nebezpečné zariadenia na majetku.

Vždy by ste si mali skontrolovať vaše domu poistenie ročne uistite sa, že budete mať naďalej právo politiky pre váš domov. Porovnanie poistného s citáty z iných poistných zmlúv. Uistite sa, že berú na vedomie všetky zmeny, ktoré by mohli mať vplyv na vaše poistné, ako na svojho majetku a v okolí.

Najlepšie domu poistenie vo svete môžu obsahovať ustanovenia, ktoré vyžadujú, aby svoj domov v poriadku. Mali by ste kontrolovať to, aby sme videli, koľko pravidelnú údržbu, ktorú je potrebné urobiť na svoj domov, aby sa ubezpečil, že všetky položky sú pokryté. Inak môžete skončiť s pokrytie súvisiacich s situácia si neboli vedomí, že politika uvedené ste potrebovali udržať na uzde, že istú časť svojho domu v dobrom funkčnom stave s cieľom podať sťažnosť.

Nezanedbávajte povodňových poistenie. Väčšina základných politík, nemám kryt, povodne, ak o to nepožiadate. Zvážte majiteľov domov ovplyvnené Hurikány Katrina a Piesočné — mnohí žili v oblastiach, kde povodne nie je nikdy považovať za hrozbu. Utrpenie povodňových škôd na svojho domova a majetku, môže byť zničujúce, tak komplexného poistenia je kľúčom.

Udržať vaše majiteľov domov, poistenie až do dnešného dňa. Ak už je to pár rokov, odkedy si kúpil politiky, môžete byť pod poistený. Ak ste vykonali vylepšenia pre váš domov, vaše politika nemusí odrážať vyššiu hodnotu. Náklady na stavbu boli preč až príliš, takže skontrolujte svoj politiky po celý rok, a ak je to potrebné, urobiť zmeny, aby sa primerane vzťahuje.

Ak máte mobilný domov alebo vyrobené bývanie, obchod okolo špeciálne domu pokrytie, ktoré je navrhnuté pre vaše potreby. Niektoré spoločnosti ponúkajú špeciálne politiky v závislosti od veku vášho domova, a kde je umiestnený. Niektoré spoločnosti ponúkajú aj krytia chcete chrániť váš domov, zatiaľ čo je v režime tranzitu z jedného miesta na iné.

Uistite sa, že váš domu poistenie je “zaručené náhradné hodnoty”. To chráni investície, ktoré ste vykonali v domácnosti, pretože ak je váš domov je zničená v prírodnej katastrofe, to bude rekonštruovaná, bez ohľadu na náklady. Budovanie domov zvýšenie nákladov na každý rok. Tento typ politiky poskytuje finančný vankúš a absorbuje zvýšenie domov-náklady na stavbu, tak nemusíte.

Zvýšiť svoje vnútorné majiteľa poistenie spoluúčasti. Existuje pomerne málo klady a zápory k zvýšeniu odpočítateľné sumy na poistenie. Avšak, v prípade, ak máte problémy so splácaním svojho domova vlastníka poistenie, možno budete chcieť, aby sa vážne uvažovať. To môže skončiť ukladanie ste kdekoľvek od 10% do 37% z vášho poistného.

Pri výbere vlastník domu je poistenie, pozrite sa do kvality spoločnosti. Spoločnosť, ktorá má svoje politiky by mal byť schopný späť hore. Je dobré vedieť, ak spoločnosť, ktorá má vaša politika bude okolo starať sa o akékoľvek nároky, ktoré môžete mať.

Ak ste spokojní s vašou domovskou poisťovne, a pokúsiť sa dostať väčšie úspory z nich s viacerými politiky zľava! Mnohokrát spoločnosť ponúkne výraznú zľavu podnetom, pričom viac ako jeden politiky s nimi tak, pozrite sa do pokrytie pre vaše auto alebo zdravie s rovnakým spoločnosť, a dosť možno uložiť na dve alebo viac politická poistného!

Tento článok je plný tipov zameraná na hľadanie veľkej politiky za dobrú cenu. Je možné to urobiť. Stačí použiť tipy a pustiť do podnikania. K domu poistenie je vstupenku na ochranu vášho domova, seba a svoju rodinu.