Zlepsenie Erekcie

Pre Triky O Notebooky, Pozrite Tento Článok Sa

S dobrým notebook, budete môcť plniť veľa úloh, ktoré mobilné zariadenia, sa nemôže dosiahnuť. Majú veľký notebook je rovnaký ako schopnosť vykonávať pracovnú plochu PC kdekoľvek idete. Tento článok vás naučí, aké funkcie hľadať a tie, ktoré vyhnúť.

Zvážte, životnosť batérie pri uskutočňovaní notebook kúpiť. Ak si zakúpite prenosný počítač, ktorý má minimálnu životnosť batérie, bude to ťažšie, ak ho chcete používať na cestách, najmä ak sa elektrická zásuvka nie je k dispozícii. Namiesto toho sa rozhodnúť pre notebook, ktorý ponúka niekoľko hodín životnosti batérie ak chcete zvýšiť mobilitu a pohodlie.

Starostlivo zvážte, hmotnosť notebooku. Ak sa rozhodnete ťažšie notebooku, môže spôsobiť chrbta a bolesť v krku, ak budete musieť nosiť ho všade. Ľahšie sa nie vždy znamenať drahšie. Ale menšie notebooky majú často menej výdrž batérie.

Dostať sa na mailing list rôznych notebook značky. Budete môcť získať zasvätenými-iba zľavy a kupón kódy. Ak ste na trhu pre nový notebook, môžete dostať len kupónu je potrebné uskutočniť nákup. Niekedy, dobrý kupón vám pomôže sa rozhodnúť.

Veľkosť notebooku závisí od toho, koľko potrebujete cestovať s ním. Ak často cestujete, najlepšie je malý, ľahký počítač. Displej a klávesnica sú malé na týchto počítačoch, ale to robí cestovanie oveľa jednoduchšie. Ak ste väčšinou plánuje používať svoj notebook doma, môžete ísť väčšie.

Keď si kúpite nový notebook, jar pre DVD na to. Zároveň bude bez jedného môže zdať, že je to možné, najmä vzhľadom na nižšiu cenu, mohli by ste byť naozaj do potoka, keď príde na inštaláciu alebo opravu. Keď budete musieť dať nový softvér, aktualizácia, alebo možno vyriešiť existujúci problém, byť schopný používať disk je nevyhnutné.

Aby sa zabránilo predaj ľudia, ktorí zúfalo chcú, aby komisia, urobiť svoj nákup on-line. Nie je to len otvára vás na oveľa väčší výber, ale ceny často nižšie ako dobre. Na vrchole sa, že doprava je často zadarmo, čo znamená, budete mať prenosný počítač ľahko a rýchlo.

Ako váš notebook ľahký? Potom choď na počítač netbook alebo ultraprenosné notebooku. Tieto notebook odrôd sú veľmi ľahké, v porovnaní s tradične-veľké notebooky tam. V skutočnosti ich môže byť o polovicu hmotnosti. Tieto sú ideálne notebooky pre cestovateľov tam, alebo pre študentov, ktorí sú vždy presun z učebne do učebne.

Sledujte váš laptop dostupnej pamäte. Takto je možné uviesť na vás, keď je to dobrý čas na skládku programov zadarmo až k dispozícii priestor. Menej ktorý je umiestnený na pevnom disku, čím rýchlejšie sa počítač spustí.

Výber a kúpu notebooku je zložitý proces. Technológia sa neustále mení, preto je dôležité vedieť, čo ste hľadali. Príliš často, predajcov alebo webové stránky, ktoré nie sú veľmi pomôcť. S tým, čo ste preč viac v článku vyššie, získanie správnej notebook by mali byť jednoduché.