Zvacsenie Penisu Forum

Kozmetická Chirurgia: Veci, ktoré Si Prajete Si Vedel,

Zvažujete plastickú operáciu? Ak áno, mohli by ste sa cítiť trochu ohromený všetky možnosti, fakty a informácie. Plastická chirurgia je lekársky zákrok, že mnohí zase, keď sa, že nádej na zlepšenie vnímané chyba. Pri posudzovaní postupu, je užitočné byť vzdelaný spotrebiteľ. Opýtajte sa veľa otázok. Tento článok vám, ako začať na ceste k pochopeniu plastickej chirurgie. Klásť správne otázky svojho odborného lekára.

Kozmetická chirurgia nie je niečo, čo by nikdy nemal brať na ľahkú váhu. Nie je len to, aby trvalá zmena na vaše telo, ale aj náklady celkom dosť. Všeobecne, zahŕňa všetky riziká akýkoľvek iný typ zákroku. To neznamená, že to nie je dobrá voľba, ale že by to malo byť vždy starostlivo zvážiť.

Skúmať, či sú, alebo nie chirurg má licenciu. Tiež sa pozrieť, či je, alebo nie je osobou, ktorá uvažujete, je rada certifikované, alebo nie. Hoci ani jedna z týchto vecí zaručuje, že vaše operácie budú vykonávané bez chyby. Všeobecne chirurgov s týmito kvalifikácie, sú skúsenejší vo svojom odbore.

Ak ste počuli, že niekto iný je stále plastickej chirurgie, nedovoľte, aby ovplyvniť váš názor sami. Zatiaľ čo existuje mnoho skvelé časy, ak chcete použiť tento nástroj, udržať krok s Jones’ nie je dosť dobrý dôvod. Dajte si nejaký čas myslieť, potom prehodnotiť myšlienku neskôr.

Jedným z dôležitých aspektov chirurg výskum pred kozmetickej chirurgie je vyšetrovanie chirurga zanedbanie histórie. Chcete vedieť, či on alebo ona má všetky reklamácie podané proti nej. Hoci všetky chirurg môže skončiť s nespokojný pacient, viacero pohľadávok by byť veľká červená vlajka.

Pred vašej kozmetickej chirurgie postup, budete chcieť, aby sa bod ísť a vyskúšať chirurgie centra. Môžete tiež výskumné centrum on-line, aby sa zabezpečilo, že je licencovaný, kontrolujú alebo sú akreditované. To je jeden z najdôležitejších pre-chirurgia kroky, ktoré môžete vykonať, aby zabezpečili, že chirurgický zákrok je bezpečný.

Keď príde na svoje zdravie a estetickej chirurgie, uistite sa, že ste sa uistiť, že máte kozmetickej chirurgie urobiť zo správnych dôvodov. To je dôležité, pretože chcete, aby sa ubezpečil, že ste sa rozhodnúť, prečo sa vám to urobiť, aby sa zabezpečilo, že nie ste robiť zlé rozhodnutia.

Uistite sa, že váš plastický chirurg je certifikované American Board of Plastickej Chirurgii alebo ekvivalent pre chirurga domovskej krajine. Webové stránky na tieto agentúry mohli rýchlo zistiť, či chirurg pri otázke je certifikovaná. Certifikácia je tak dôležité, pretože akékoľvek môže lekár legálne vykonávať akýkoľvek druh lekársky zákrok; certifikácia zaručuje, že som špeciálnej odbornej prípravy v plastickej chirurgii.

Bez ohľadu na to, ako menšie a kozmetickej chirurgie je postup, mali by ste mať podporu siete pevne na mieste. Uistite sa, že priateľa alebo príbuzného, presne vie, kde ste a čo robíte. Váš lekár a jeho tím by mal mať relevantné kontaktné údaje, príliš. Týmto spôsobom, len v prípade, že existujú nejaké neočakávané komplikácie, budete mať niekoho, kto je pripravený pomôcť vám.

Tento článok má riešiť mnohé otázky, ktoré ľudia majú, ešte pred tým, ako plastická chirurgia rozhodnutie. Zatiaľ, čo to má obsiahnuté niektoré skvelé informácie, je dôležité pochopiť, že to je len začiatok. Nájdite si čas, porozprávajte sa so svojím lekárom. Všetky vaše otázky odpovedal, pred podrobením sa váš postup. To je najbezpečnejší spôsob, ako vidieť, výsledky, ktoré ste získali.