Zvacsenie Penisu Operacia

Výcvik psa S Niektorými Zvuk jednoduchých Tipov

Pes vzdelávanie sa uskutočňuje pre mnohých dôvodov. Niektoré psy sú vyškolení na ochranu, niektoré na lov, práce alebo jednoducho pre potešenie. Psy sú všeobecne známe, že chcú, aby si ich majiteľ. Táto túžba robí im žiaduce, pet. V tomto článku nájdete tipy a rady, ako správne trénovať svojho psa.

Majitelia psov môžu nájsť veľkú hodnotu v tom, láskavý k ich domácich miláčikov. Pozitívne posilňovanie bolo preukázané, že pracovať lepšie v tréningu situácii ako negativity. Psy sú spoločenské bytosti a lásky, chvály. Vaše úsilie bude ísť dlhú cestu smerom k zlepšeniu budúcnosti školenia rovnako.

A klikr a niekoľko lahôdok, môže byť veľmi účinná metóda výcviku vášho psa. Pretože klikateľné môže byť jednoduchšie pre psa pochopiť, ako hlasový povel, hodiny môže byť rýchla a produktívna. Školenia by nemali byť dlhšie ako asi pätnásť minút, keďže psy majú krátku pozornosť rozpätie.

Trénovať psa prestať štekať musíte prvý vlak mu štekať na povel. Keď pes barks na príkaz namiesto keď sa on rozhodne kôry, je jednoduchšie naučiť ho, aby prestal štekať počas tréningu. Keď sa dozvie, na povel pre “zastavenie barking” on bude nasledovať mimo tréningu.

Vaše chovateľ by mal začať socializácie s vaše šteňa, ale je to len na vás, aby ste v ňom pokračovať. To je dôležité pre šteňa, aby si zvykli na ľudí a prostredie okolo neho, ale on bude musieť byť chránené pred stáva príliš ohromený alebo strach. Vašou úlohou je podporovať vaše šteňa dôveru ako odchádza do sveta.

Nechcete, aby vaše tréningy chodiť na príliš dlho. Na začiatku sa snažte ísť viac ako pätnásť minút. Aj pre psov, ktorí sú zvyknutí na školenia, nechcete ísť o dvadsať minút pre základné vzdelávanie. Ak si všimnete, že pes začína strácať záujem, zastavte relácie na deň. Ak sa budete snažiť a zatlačte ho. dostanete sa dostať podráždená, a veci sa ísť dole kopcom. Je lepšie, aby sa celkom, keď ste dopredu.

Nabudúce váš pes skočí sa na vás v vzrušenia, povedzte im, “Off” v spoločnosti (ale nie angry) hlas, jemne zatlačte ich vypnúť a zapnúť váš chrbát. Verbálne príkaz a činnosti ich presun posilňuje aký príkaz znamená, a sústruženie obmedzuje ich prístup k vám. Tento plní dve veci: a) pes nemôže skok na vás už, b) pes cíti stráca svoju pozornosť, čo je presný opak toho, čo chce. Tento učí ho, rýchlo sa preskočiť na vás.

Dať svojho psa dostatok pozitívne posilňovanie. Disciplína nie je len o trest za zlé správanie. Uistite sa, že na odmenu dobré správanie s množstvom lásky a chvály. To zaistí, že váš pes chápe, keď to robím správnu vec, a to pomôže ju rozvíjať dôveru vo svojich školiteľov.

Pri získavaní nových psa je dôležité vytvoriť puto medzi majiteľom a psom. Jeden z najlepších spôsobov, ako vybudovať táto väzba je tým, že psa na dlhé prechádzky aspoň dva alebo tri krát týždenne. Táto aktivita vytvára väzbu medzi vlastníkom a pet a tiež poskytne cenné čas na prípravu.

Je možné očakávať, že vaše nové šteňa bude mať pravdepodobne nehody teraz a potom. Vždy ihneď vyčistiť všetky zmätky váš pes robí. Ak sa nehoda je pozadu, vôňa bude tvoje zvieratko si myslím, že je to v poriadku eliminovať v tomto mieste. Bude to ťažké odradiť jeho odstránenie v tomto mieste raz zvyk je tvorený. Miestneho zvierat obchod môžu mať rad výrobkov pomôcť odstrániť tento.

Veľký výcvik psa tip je byť vnímavý o tom, čo pes potravín a lahôdok sa váš pes má rád. Rovnako ako ľudia, nie všetci psi ako isté potraviny. Existuje veľa rôznych psie maškrty. Skúste experimentovať s rôznymi psie maškrty vidieť tie, ktoré váš pes páči najviac.

Keď šteniatka sú malé, môžu sa vyvinúť hryzenie návyky, ktoré môžu byť ľahko vyriešené umiestnenie žuť hračka podľa vašich psov úst vždy, keď on alebo ona začne nip na vás. To sa rýchlo učiť, vaše šteniatko, že je povolené skus na hračky, ale nie na vás.

Dobrý výcvik psa tip je, aby ste pravidelne vezmite svojho psa na veterinárny lekár pre check-up. Nikdy neviete, čo náhly zdravotný problém by mohol pop-up. Pravidelne užívať váš pes na veterinárny lekár pre check-up, môžete sa uistili, že váš pes zostane šťastný a zdravý.

Ak nechcete komunikovať, že hryzenie je neprijateľné, vaše šteňa nevie robí niečo zlé. Keď chytíte vaše šteňa hryzenie, presmerovať ho na žuvanie hračka alebo kosti. Hneď ako šteňa začne hrýzť, pevne povedať “Nie!” a dať mu žuť hračka. Zatiaľ čo učíš šteňa stop hryzenie, nie hrať každý zápas alebo preťahovanie hier s nimi posilniť to, čo ste výučby.

Ak váš pes nie je zamilovaný do neznámych mužov, zvážte tento tip na obmedzenie Cujo. Udržať jar zaobchádza blízko vchodu do vášho domu. Priniesť nových ľudí okolo, ktorí radi psov a pochopili situáciu, a mať ich liečiť pooch. Mali by sa rozšíriť liečiť sa bokom od svojho tela, bez pohľadu na psa. Je to non-konfrontačné a učí pes, ktorý nových ľudí sú vzrušujúce.

Ako môžete vidieť, psy sú vyškolení pre rad rôznych dôvodov a aplikácie. Psy sú známe pre ich túžbu prosím, čo robí dobre vyškolený jedna radosť mať okolo seba. S trochou šťastia sa, tento článok by mal mať poskytujeme vám zopár rád o tom, ako vycvičiť psa.