Zvacsenie Penisu Porovnanie

Vybrať si Víno S Týmito Skvelé Tipy,

Ste začiatočník, keď príde na víno? Ste bezradní, o rozdiel medzi červené a biele víno, okrem farby? Robiť víno vekových kategórií zmiasť? Ak ste odpovedali áno na tieto otázky, potom máte šťastie. Tam je dosť informácie v tomto článku, aby ste sa víno expert.

Najlepší spôsob, ako si vychutnať víno je zodpovedne. Poznať svoje limity a zabezpečiť, aby sa nemusíte preháňať, najmä keď sa s hosťami. Zatiaľ čo niektoré vína s na obed alebo večeru je vždy v dobrej chuti, stáva sa ledabolo potom v dôsledku opitosti nie je. Tešil, moderovanie, víno bude váš priateľ na celý život.

Prečítajte si až toľko, ako môžete na víno prostredníctvom kníh a časopisov. V týchto prác, zistíte, že niektoré z najlepších znalci vína vo svete hodnotiť niektoré z najobľúbenejších vín. To vám pomôže rozhodnúť, čo vína, ktorú si chcete kúpiť, ak máte ešte vyskúšať.

Kúpiť iba jednu fľašu každého vína. Ak zistíte, že sa vám páči najmä víno veľký problém to môže byť veľmi lákavé chcete kúpiť veľa naraz ušetriť peniaze, ale to je často zlý nápad. Namiesto toho kúpiť iba jedno, aby zabezpečili, že už nemusíte vypĺňať vaše pivnica s jeden typ.

Priniesli vína zdrojov s vami do obchodu. Tam je toľko informácií na víno tam, a prináša spolu rôznych zdrojových materiálov vám môže pomôcť robiť lepšie rozhodnutia. Položky ako brožúry, časopisy, knihy, webové stránky a majú skvelé informácie, vybrať najlepšie víno pre vaše plány.

Pri skladovaní vína, mali by ste sa uistiť, že dosiahnuť teplota 57 stupňov. Toto je najlepšia teplota slúžiť vína, ale možno budete chcieť vychutnať vaše biele vína alebo nechajte svoje červené vína v teple trochu jednoduchým položením fľaša na stole pol hodiny pred jedlom.

Pozrite sa na on-line fórach ľudia s podobnými miluje pre víno. To platí najmä, ak žijete v oblasti, ktorá nemá ochutnávky a kluby. Je dôležité nájsť hlasom medzi priateľov s podobnými záujmami. Potom sa môžete dozvedieť o nových vín vyskúšať a podeliť sa o názory na nové párovania a viac.

Ak potrebujete nájsť vína pre dôležité príležitosti, napríklad svadbu, je dobré mať malá ochutnávka vína strany vopred. Pozvať niektorých hostí a mať ich vyskúšať rôzne vína. Dať im veľký výber vyberať a neváhajte ponúkajú rôzne možnosti na skutočnej udalosti.

Existuje veľa druhov vín, ktoré môžu byť párové krásne dezerty. Na dezertné vína sú zvyčajne trochu sladší ako vaše jedlo vína. Pre vína, ktoré páry aj s čokolády a zákusky, zvážte port ako ruby port alebo žltohnedé port. Pre najlepšiu chuť, chlad ich na päťdesiat päť stupňov.

Dobre sa pozrite na svoje vína pred ochutnať. Vám môže povedať veľa o víno podľa jeho vzhľad. Ak robíte toto, vy sa čoskoro dozviete veľa z vína jeho farbu. Pozrite sa na vína z mnohých uhlov, takže môžete vidieť, všetky farby, že má čo ponúknuť.

Ako ste si možno už viete, ak máte otvorenú fľašu vína, kyslík môže začať znižovať chuť. Ak však umiestnite fľaše vo vnútri chladničky, studenej môže pomôcť zmierniť niektoré reakcie, ktoré vzduchu spôsobí. Jedná sa o dočasné opravy a víno nebude trvať dlho.

Sladké vína sú uvedené ako dezertné víno. Často majú alkoholických látok v nich, aby sa chuť aj odvážnejšie. To vytvára sirup-ako víno, ktoré je veľký v malých dávkach. Párovanie s pikantné dezert vytvára najvhodnejšie jedlo, tak skúste sa na vašu ďalšiu večeru.

Pinot Noir dopĺňa veľa rôznych pokrmov. Toto víno zápasy veľa rôznych pokrmov nádherne. Každé víno Pinot sa líši od vedľa, keď všetci pochváliť stredné chuťou, že osloví mnohých jednotlivcov.

Pred náročné každé víno, musíte povoliť víno obdobie dýchať. Dýchanie umožňuje vína na vydanie jeho vône a zjemňujú. To bude mať za následok lepšie ochutnávka vína. Víno by malo byť umožnené dýchať minimálne 30 minút pred podávaním. S mladším červené vína, musíte povoliť víno dýchať, až na jednu hodinu, aby plne uvoľniť jeho aróma.

Najlepší spôsob, ako byť pripravený na drop-in hostí je udržať box rôznych vín v chladnom a tmavom mieste. Uistite sa, že nie dať to na mieste, kde je teplota fluxuates divoko ako fliaš sa môže pokaziť, alebo dokonca praskne. Skriňa je lepšia voľba než suteréne z tohto dôvodu.

Po prečítaní tohto článku, nemusíte byť bezradný o víne dlhšie. Víno je skvelý nápoj, že existuje mnoho rokov, a to o čas, aby ste začali užívať. Pamätajte si tento článok, ak chcete získať nejaké víno a budete mať chuť skúsenosti, ktoré ste nikdy nevideli.