Zvacsenie Penisu

Vaše Tipy O Auto Repair Je Priamo V Nasledujúcom Článku

Je to vždy dobré skontrolovať svoje auto na opravy, ktoré je potrebné vykonať. Ak nie je nič zlé na vašom vozidle hneď teraz, tu bola asi čas, keď si budete musieť dať peniaze na vaše auto. Pravdepodobne tiež viem, aký je to pocit, keď si len neviem, čo robiť, ak sa vyskytne problém. Ako si môžete byť istý? Pokračujte v čítaní a zistite,.

Skontrolujte behúňa na vaše pneumatiky pravidelne, aby sa uistili, že sú v bezpečí. Pneumatiky, ktoré majú menej ako jednej štvrtiny palca, z behúňa pravdepodobne je potrebné vymeniť. Byť tiež informovaní o akýchkoľvek hrče alebo kusy na povrchu pneumatiky, ako to môže znamenať slabé oblasti, ktoré by mohli vyhodiť von a spôsobiť nehodu počas jazdy.

Ak dvere auta a poklop zámky majú tendenciu stať sa tuhý, zabrániť poškodeniu váš kľúč na vypnutie v zámku tým, mazací pravidelne ich s prenikajú olej sprej. Môžete použiť plastové extender, ktorý sa dodáva s sprej môže dodávať olej do interiéru poistný mechanizmus. Ak máte stratená tento extender, len sprej vaše kľúčové hojne a premeniť ho v silnej zámok viackrát.

Keď vykonávate svoje vlastné auto opravy, uistite sa, že ste rozpočtu dostatok času na svoju prácu. Je to jednoduché podceňovať, ako dlho opravy pracovných bude trvať. Môžu sa vyskytnúť ťažké odstrániť skrutky alebo matice, alebo zistiť, súčasťou je ťažšie odstrániť, ako ste sa predpokladalo. Dávať si dostatok času na dokončenie opravy bezpečne bude robiť svoju prácu oveľa menej stresujúce.

Ušetriť peniaze použitím miestnej auto diely obchodu diagnostické equiptment. Mnohé z nich sú viac ako radi, aby ich zákazníci používajú, pretože si potom môžu kúpiť diely na ich ukladanie. Máš výhodu, pretože môžete mať malý problém môžete opraviť alebo môžete len povedzte svoj mechanik, čo chcete urobiť.

Ak je vaše auto potrebuje telo prácu, uistite sa, že viete, čo farba maľovať máte na vašom vozidle. Táto informácia je dôležitá pre technika, ktorý pracuje na vaše auto. Tiež, vaše vozidlo identifikačné číslo je vždy niečo dobré mať po ruke. V mnohých prípadoch budete mať to len postrehov.

Zvážte, ako dobre udržiavané auto repair shop je pri prijímaní svojho rozhodnutia. A nedbalý, obchod môže byť znamením, že spracovania ste o príjme bude veľmi nepresný rovnako. Rozhodnúť pre auto repair shop, ktorý si udržuje poschodí a priestoru na čistenie nástrojov a sutiny. To nie je zárukou skvelé spracovanie, ale to je určite znamenie, že vaše šance sú lepšie, že dostanete úrovni služieb, ktoré by ste chceli.

Udržiavať záznam, ktorý obsahuje informácie o akejkoľvek údržby, ktoré ste kedy urobili na vaše auto. Aby sa veci jednoduché, dať to prihláste rukavice priestoru políčka. Ak je problém s vaše auto, tieto informácie môžu pomôcť technika, zistiť, čo sa deje oveľa rýchlejšie.

Nepokúšajte sa diagnostikovať zložitých otázkach. Uvedomte si, že nie ste automechanik! Čo sa môže zdať ako jednoduché problém opraviť môže byť pomerne zložité, a to najmä v novších počítačových vozidiel. Nechajte automobilové opravovne správne diagnostikovať problém. Povedzte im, každý detail a nechať ich robiť zvyšok.

Skôr ako budete platiť účet za žiadne väčšie auto opravy, dať vaše auto na skúšobnú jazdu. Chcete, aby sa ubezpečil, že opravy boli vykonané na vašej spokojnosti. Ak nemáte zaplatené, je to oveľa jednoduchšie hovoriť o akékoľvek pretrvávajúce problémy, ktoré môžu byť stále okolo, že potrebujete ďalšie upevnenie.

Ak ste si svoje auto auto repair shop získať jednu vec, pevné a povedia vám, že ostatné náklady na opravy sú potrebné, ďakujem im za informácie a pokles doplnkové služby. Prejsť na viacerých iných miestach a získať citácie predtým, čo im umožní urobiť viac práce na vaše auto.

Ak sa potrebujete dostať vaše vozidlo pevné, zvoliť garážové alebo obchodné zastúpenie, ktoré najme certifikovaných technikov. Osoba, ktorá prevádzkuje miesto by mohlo mať certifikáciu, ale to neznamená, že certifikované ľudia budú pracovať na vaše auto. Výber certifikovaných technikov je dobrý spôsob, ako sa uistiť, kvalifikovaní ľudia sú upevnenie vášho auta.

Zistite, ako často by ste mali vykonať naladiť na vašom vozidle. Mali by ste nájsť informácie v tomto návode na obsluhu. Pravdepodobne ste už počuli, že budete musieť ladiť svoje vozidlo každý 100.000 kilometrov, ale to naozaj záleží na uskutočniť model vozidla.

Vždy informovať o kvalifikácia a skúsenosti technika, ktorý sa oprava vášho auta. Chcete vedieť, či majú skúsenosti s prácou na vašu značku a model auta. Chcete tiež vedieť, či je vaša mechanika má nejaké špeciálne kvalifikácie, ako A. S. E. certifikáciu, preukázať svoju spôsobilosť.

Keď príde na brzdy na aute,posledná vec, ktorú budete chcieť urobiť, je nechať to ísť. Venovať pozornosť okamžite neobvyklý hluk alebo zmena tlaku pri použití bŕzd. Čím skôr sa vysporiadať s otázkou, menej vážne to bude, šetrí peniaze aj na zmiernenie obáv o bezpečnosť.

Použite tipy nad nabudúce vaše auto potrebuje opravy. Tiež by ste mali pokračovať naučiť sa čo najviac, ako môžete. Stále informovaný o automatické opravy je určite výhoda, a to vám pomôže ušetriť veľa.