Zvacsenie Prs Tabletkami

Problémy S Riadením Vášho Času? Pomocou Týchto Tipov!

Time management je nepolapiteľný koncept. Mnohí ľudia chcú pridať túto zručnosť ich repertoáru, ale nie sú si istí, kde začať. Ak potrebujete vedieť viac o tejto téme, ste na správnom mieste. V tomto článku, budeme zdieľať praktických tipov, ktoré môžu pomôcť ľuďom vo všetkých oblastiach života spravovať čas efektívne.

Jeden dobrý spôsob, ako zvýšiť svoju produktivitu, je začať s úlohami viete, môžete dokončiť ľahko. Pripraviť zoznam úloh na začiatku dňa, ktorý zahŕňa len rýchle úlohy, ktoré môžete dostať cez rýchlo. Začína svoj deň s výbuch produktivity bude motívom vás vziať na väčšie úlohy, ako budete pokračovať v práci.

Vytvoriť zoznam úloh každé ráno, predtým, než začnete svoju prácu. Niekedy je čas jesť v deň jednoducho preto, že nemáte v pláne. Dokonca aj svetlo, náčrt, plán, ako jednoduchý zoznam úloh je dosť ušetriť drahocenný minút, dokonca hodín počas dňa.

Ak je pre vás ťažké riadiť svoj čas, skúste sa zamerať viac opatrne na jednotlivé úlohy. Multi-tasking je jeden z dôvodov, že ľudia nemajú dosiahnuť všetko, čo si stanovili. Zdržať multi-tasking na všetky časy. Dýchajte zhlboka a sústrediť sa na úlohu po ruke pred prechodom na.

Ak bojujete s účinné riadenie času, mať čas, analyzovať, čo je zlou cestou, s aktuálnym workflow. Ak ste neschopný sústrediť na svoju úlohu až do ukončenia, zistiť dôvod, prečo. S cieľom vytvoriť efektívny time management, musíte identifikovať chyby v aktuálnej systému.

Ak time management je naozaj ťažké pre vás, plánovať váš deň o deň skôr. Môže to byť prostredníctvom budúcnosti zoznam úloh vykonáva na konci pracovného dňa alebo viac do hĺbky akčný plán. Tým sa znižuje stres a umožňuje spánku zdravo.

Stavať čas v deň, nepredvídané prerušenie. Je čas na vlastnú skutočnosť, že nemôžete ovládať, čo sa stane, každú minútu. Veci sa dejú, či chcete, alebo nie. Tak pridať v buffri čas do svojho plánu zvládnuť tieto chvíle. Týmto spôsobom, na konci dňa, budete stále cítiť dokonané!

Premýšľajte o tom, ako budete tráviť svoj čas, keď sa ocitnete uteká. Use your čas múdro. Kontrola hlasovej pošty a e-mailov, iba keď ste si vyhradili čas pre nich. Týmto spôsobom, môžete sa zabránilo plytvaniu času účasťou na nich, ako sa vyskytujú v priebehu celého dňa.

Neponáhľajte sa cez svoj deň. Ak sa vám prejsť cez veci a robiť chyby, že to bude trvať oveľa dlhšie, opraviť tieto chyby, ako to bude mať pre vás urobiť to hneď na prvýkrát. Pomalý a opatrný práce bude viac produktívne, ako sa ponáhľal, neschopný práce.

Veľký dôvodu, že ľudí nemožno efektívne riadiť svoj čas, je to, že nie sú v poriadku. Nejaký čas trvať a usporiadať súbory na vašom počítači, a v kancelárii. Tak veľa času, je zbytočne vyhľadávanie na veci, ktoré nie sú na správnom mieste. Všetko súboru a priečinka, by mali mať miesto a byť kladený na správnom mieste.

Keď ste vznikajú každý deň, trvať niekoľko minút naplánovať, čo budete robiť na deň. Napíšte, čo potrebujete urobiť, a množstvo času, každá úloha sa bude vyžadovať. Podľa plánovanie vopred, môžete sa tešiť na viac organizovaný deň.

Nech je to zvyk držať na komunikáciu, kým ste urobili veci, ktoré sa najviac zamerať. E-maily a telefonické hovory sú obrovské prerušenia síl, keď príde na riadenie času. Môže si myslíte, že budete musieť odpovedať na každý e-mail, ako to príde, ale naozaj si neviem! Držať ich až budete hotoví vašej súčasnej práci. Je to oveľa lepšie využitie času.

Nemajú prístup úlohy s hodinami práce v mysli. Môžete byť produktívnejší v krátkom prúdy. Nastavenie časovača až hodinu a sústrediť sa na vaše úlohy na tento čas. Vstať a odísť pre krátke prestávky, keď časovač zvuky. Si hlavu späť v hre a prístup úlohy s nové vízie.

To je v poriadku vziať prestávku raz za čas. Môžete mať pocit, ohromený alebo zdôraznili to, čo robíte. Keď k tomu dôjde, je dôležité urobiť si prestávku a máte pár minút pre seba. To je späť a splnenie úlohy, oveľa jednoduchšie v dlhodobom horizonte.

Majte svoj denný plánovač s vami po všetky časy. Nezáleží na tom, či budete mať jeden v tlači alebo ak ju používate na vašom mobilnom zariadení. Keď budete mať kalendár dostupný na všetkých časoch, ste sa vyhli čas konflikty, keď urobíte stretnutia. To vám pomôže lepšie organizované.

Nie je nič zlého s slovom “NIE”. Môžete ľahko stres svoje vlastné out tým, že na príliš veľa. Musíte byť ochotní povedať nie na úlohy, ktoré bude hodiť svoj deň do chaosu. Ak sa môžete dostať do úlohy na neskorší deň, tak sa to. Inak, držať, aby vaše priority.

Hovoriť s priateľmi a rodinou o tom, ako sa budete cítiť spravujete svoj čas. Ak sa môžete zapojiť, aby sa vyzdvihnúť deti alebo urobiť si nakupovanie (za malý poplatok, samozrejme!), možno zistíte, že môžete uvoľniť časť svojho času. Dokonca môžete ponúknuť na to nejaký pochôdzky pre ich vrátiť.”

Použite Pomodoro technika. Pomocou tejto metódy môžete pracovať pre dvadsať-päť minút a trvať päť minút prestávku. Týmto spôsobom nebudete overwork sami. Táto technika umožňuje tiež pracovať na optimálnej úrovni, ktorá zaručuje vám dokončiť svoju prácu na čas.

Ako môžete vidieť, je ľahké riadiť svoj čas, ak budete vedieť, čo robiť. Našťastie, tento článok vám poskytla množstvo užitočných rád. Praxi sa tieto techniky a vždy práce k zlepšeniu. Potom, budete spravovať váš čas ako profesionál!