Zvacsenie Prs Vlastnym Tukom Forum

Byť Úspešný So Domáce Vzdelávanie Pomocou Týchto Úžasné Tipy.

Ak vaše deti nemajú dobré vzdelanie, nikdy dostať kdekoľvek v živote. Je ťažké, aby sa dostali so zlou vzdelávania. Čo môže rodič urobiť pre zastavenie sa to deje? Domáce vzdelávanie je jedným z najlepších spôsobov, ako môžete pomôcť. Tu je malý poradenstvo, ktoré vám môže pomôcť s domáce vzdelávanie vašich detí.

Byť flexibilný. Ak vyučovacia metóda, nezdá sa, že prácu, skúsiť niečo nové. Lepenie na niečo, že nie je práca sa ani jeden z vás žiadne láskavosti. Nový prístup môže pomôcť vášmu dieťaťu pozri tému novým spôsobom. To môže pomôcť osvetliť, skôr mätúce téma.

Dať vaše deti rovnaké povinnosti, že v prípade, ak by museli vystúpiť do školy každý deň. Mali by mať všetky svoje práce vykonané v čase, začiatkom vyučovania, vrátane zubov je kartáčovaný, je mimo pyžamo a oblečený a raňajky majú jesť. Nezabudnite si ich vyčistiť svoje pokrmy, príliš!

Vytvoriť svoj vlastný flash kariet. Nie je potrebné strácať peniaze na drahé sady kariet flash, keď môžete urobiť sami. Všetko, čo musíte urobiť svoju vlastnú sú niektoré indexové karty a značku. Okrem úspory peňazí, táto technika tiež umožňuje prispôsobiť flash kariet svojho dieťaťa špecifické potreby.

Premýšľajte o tom, čo miestnosti vo vašom dome je najlepšie používať ako svoje triede. Vyberte si pohodlné a kľudné miesto. Tam by mal byť otvorený priestor na vybudovanie veci a skákať okolo, a miesto na čítanie, písanie a vykonať skúšku. Je dôležité,, že môžete sledovať všetky vaše deti, zatiaľ čo v triede.

Využívať miestne zdroje nájsť zdroje, ktoré potrebujete. Môžete nájsť zdroje pre domáce vzdelávanie garáž na predaj, učebných plánov predaja a dokonca aj homeschool skupiny na stránky, ako je Yahoo a Craigslist. Nebojte sa, ak sú jemne použité. Zošit s niekoľkými pripísal stránky môže ešte ponúknuť veľa funkčné materiály pre triedy.

Umenie by mali byť použité v štúdiu histórie, anglického a dokonca aj matematika. Deti milujú farby a maľovať obrazy. Nechajte ich použiť svoju predstavivosť na plné. Môžu spievať, zákona, tvarovať a viac! Keď dieťa je úplne ponorený v niečo zaujímavé, je to oveľa jednoduchšie učiť sa a udržať si nové informácie-aj keď to nie je ich najsilnejšou predmet.

Pamätajte si, že aj verejné školy, nesmie zasiahnuť každý predmet, každý deň. Zatiaľ čo matematiky a čítania sú považované za core curriculum, deti môžu mať iba umenie raz za týždeň a niečo ako veda tri krát týždenne. Nie stres sami sa snaží dostať príliš do vášho dňa. Trochu experimentovať a nájsť plán, ktorý pracuje pre vás.

Starostlivo výskum osnov, ktoré sa chystáte používať, ale nezabudnite, že vy ste ten, ktorý robí alebo sa zlomí. So silným osnov, je dôležité, ale to je ešte viac dôležité, aby ste si všetky materiály a dať svoj zvláštny nádych na nich. Ak potrebujete pomoc, čerpať vaše domáce vzdelávanie siete pre podporu.

Najlepšia vec, ktorú môžete dať svoje deti na riešenie svet tam vonku je dar výborné vzdelanie. Zároveň je dôležité učenie, učenie sa ako sa učiť je ešte viac dôležité. Domáce vzdelávanie vaše deti môžu poskytnúť im správnu vzdelávania. Poradenstvo v tomto článku vám pomôže rozhodnúť sa, či domáce vzdelávanie je pre vás to pravé, a tiež pomôže nastaviť hodiny pre vaše dieťa.