Zvacsenie Prs Vlastnym Tukom Fotky

Vzdelanejšie O Verejné Rozprávanie S Týmito Jednoduché Postupujte podľa Tipov

Získanie kontroly nad svoj strach z verejného povedané naozaj nie je tak ťažké, ako si myslíte. Získanie nejaké vzdelanie na málo efektívne stratégie je naozaj všetko, čo musíte urobiť. Pokračovať študoval v odsekoch nižšie, a čoskoro uvidíte, ako jednoduché to naozaj môže byť pre pohyb ostatných svojimi slovami.

To nie je bezpečné predpokladu, že vaše publikum bude okamžite týkať. Získať pozornosť publika, nie je vždy jednoduché a vedenie to môže byť ešte ťažšie. Myslieť na to, ako výkon, a to znamená, že musíte pracovať ťažšie získať reakcie, ktoré hľadáte.

Uistite sa, že budete nosiť podporné pár topánok, keď sa budete robiť verejné rozprávanie. Chcete, aby sa vaše držanie tela byť vysoký a presvedčení, s otvoreným a uvoľnené ramená, takže si vykresliť dôvery. Ak ste si čas na scéne od nohy, kolena alebo bolesti chrbta, to bude mať vplyv na reč veľmi.

Vedieť, rovnako ako si môžete o váš materiál. Mali by ste vedieť, aj fakty a vtipy na tému vašej reči. Nájsť spôsob, ako dať ich do prezentácie. Čerpať svoju všeobecné znalosti v Q&A relácie, podľa vašej prezentácie.

Je dôležité si uvedomiť, že väčšina ľudí, ktorí naozaj chcú, aby ste uspeli. Najdôležitejšia vec je na doručovanie, zaujímavé informácie. Pomôcť udržať vaše reči zábavné buď rozprávať príbeh o seba alebo vtip na teplé davu. A to nie len teplé davu, ale to vám tiež umožní relaxovať.

Uistite sa, že na začiatku svojho prejavu sa na chvíľu oddýchnuť. Pozdraviť a adresu vášho publika. Potom pauza na tri sekundy. To im dáva príležitosť sústrediť sa na vás, kým sa dostanete za okamih zmeniť váš nervový energie do nadšenie pre materiálu, ktorý je o dodávať.

Nikdy povedať publikum, ktoré ste ľúto je nervózny, alebo akýkoľvek iný problém, ktorý príde. Šance sú, že si nevšimol, že na prvom mieste. Dokonca, ak to robia, narazil ako chýba dôvera detracts z pozície autority na svoj prejav, ktorý chcete vytvoriť.

Nesnažte sa byť niekým iným, keď dáva svoj hlas. Ak chcete chytiť vaše publikum, je pozornosť, môžete sa nemôže pôsobiť ako falošné; vaše publikum nebude brať vážne. Takže, inými slovami, vyhnúť sa hovorí veci, ktoré by ste normálne povedať, a nie je to niečo, čo by za normálnych okolností nie je.

Nie žuť žuvačku alebo jesť, keď chcete, aby reč. Žuvanie je neprofesionálne a odvádza svoje publikum. Je povolené, aby dúšok z pohára vody, občas tak, že krku nedostane suché. Majte na minimum príliš, pretože slúži ako rozptýlenie od vašej správy.

Ak máte pripravené svoje reči, cvičiť tak často, ako je potrebné, kým ste si ho pamätáte. Dodať váš reči pri pohľade do zrkadla vám pomôže vidieť účinky rôzne výrazy tváre a pohyby rúk, ktoré môžete použiť na priniesť body domov. Požiadajte rodinu a priateľov, pre spätnú väzbu, ako dobre. Môžu pomôcť zistiť, časti reči, že možno budete musieť zmeniť.

Pri príprave reč, ktorá obsahuje veľké množstvo informácií, nebuďte príliš pyšný na používanie poznámka karty. Aj najnadanejších orators rozpoznať užitočnosť poznámky. Je vhodnejšie, aby sa rýchlo pohľad na vaše poznámky, skôr ako cite informácie nesprávne, alebo vynechať hlavné body. To funguje obzvlášť dobre, keď téma obsahuje konkrétne údaje, ako napríklad dolár sumy, percentá, a dátumy.

Uistite sa, že prax vaša reč v dostatočnom predstihu. Praxi často tak, že môžete poskytnúť svoje myšlienky prirodzene a hladko. Použiť časovač pre dokonalé dĺžka vašej reči. Týmto spôsobom, budete ani opustiť svoje publikum visí s času nazvyš, ani prinútiť ich, aby zostali dlhšie, než si želajú.

Zlepšiť svoje verejné rozprávanie uzatváraním s výzvou k akcii. Výzvu na akciu, nemusí znamenať, že váš publikum ťažké predať. Namiesto toho sa zamerať na čo naznačuje, akcie, ktoré skutočne bude prínosom pre vaše publikum členov. Vysvetliť, ako svoju výzvu na akciu, pomôže im a uistite sa, že akcie, ktorú odporúčame je jednoduché a efektívne. Obsahujú užitočné výzvu na akciu vo všetkých verejných povedané angažovanosti.

Nechcem poraziť seba, ak urobíte chybu pri prezentácii. Pokiaľ sa informácie uvedené nesprávne, je dôležité napraviť chybu. Namiesto toho, pokračovať vo svojom prejave sa ako by sa nič nestalo. Ak potrebujete opraviť chybu ste urobili, ospravedlňujem sa a opravte chybu a pokračovať ďalej.

Ak máte verejná prednáška prichádza, skúste zobrazujúci reči vo vašej mysli. Chcete predať reči a reakcie publika. Sledujte sami hovoriť a predstavte si, že pozitívne reakcie na viac dôvery.

Tam je naozaj dúfam, že pre tých, ktorí už dávno cítil schopní hovoriť pred ostatnými. Uplatnením niektorých pevných tipy a triky popísané vyššie, nie je dôvod, aby všetky nesmelé duša nemôže transformovať do presvedčivé verejného reproduktor. Začíname dnes, a výsledky budú určite ohromí.