Zvacsenie Prs Vlastnym Tukom Video

Všetko, čo Sa vie O WordPress

WordPress je najpopulárnejšie blogy na webových stránkach dôvodu. Program je jednoduchý na používanie a poskytuje tak veľa možností pre vytvorenie vášho blogu vystúpiť a pozrieť len tak, ako chcete. Avšak, musíte vedieť, ako používať stránky vyťažiť čo najviac zo svojej skúsenosti. Postupujte podľa jednoduchých tipov nižšie, aby WordPress pracovať pre vás.

Aby čo najviac z vašich titulov a popisy. Kedykoľvek môžete zdieľať príspevky na sociálnych médií stránky, popis a názov môže byť vyžadované. Tieto sú dôležité z hľadiska dobré, optimalizácia pre vyhľadávače, takže sa nemusíte hoďte von titulky a popisy v náhodnom slede. Dať nejakú myšlienku a optimalizovať s dobrou kľúčové slová.

Udržať vaše permalinks čistý a zrozumiteľný. To znamená, že by ste sa mali pozrieť na permalink box zakaždým, keď si postaviť nové miesto. Má titul v URL zmysel? Má to pomôcť z hľadiska SEO? Ak nie, kliknite na ňu a meniť ju, kým nie je dokonalý.

Dávajte pozor na svoje päty. Na spodku stránky nie je iba plytvanie priestorom. Namiesto toho dať do dôležitý odkaz, alebo pracovať v pár slov o tom, kto ste a čo robíte. Môžete dokonca použiť päta povedať návštevníkov trochu viac o samotných stránkach.

Povzbuď užívateľom zdieľať vašu stránku so svojimi priateľmi, rodinou a blízkymi na začiatok stránky sociálnych médií. Twitter a Facebook sú optimálne stránky, ktoré prichádzajú na myseľ, ako to môže dostať svoje meno cez milióny rôznych ľudí. Sociálne zdieľanie plugin môže byť použitý na to uľahčil.

Chcete zmeniť autorov na post? Stačí upraviť príspevok a kliknite na “Obrazovke Voľby”. Potom vyberte Autor a potom zvoľte koho chcete, aby sa autor príspevku. Ďalej, kliknite na tlačidlo “update” alebo “zverejniť” dokončiť zmeniť, a to ísť žiť na vaše webové stránky a máte hotovo.

Ak odošlete zmeny vo vašej WordPress stránky, ale nezobrazujú sa, aby nadobudlo účinnosť, skúste obnoviť z vymazať vyrovnávaciu pamäť. Podržte kláves shift a kliknite na reload ikonu vo vašom prehliadači, alebo podržte shift-ctrl-r v rovnakom čase. Tento dám vám čistú verziu vašich stránok, ktoré by mali byť aktualizované.

Obsahujú sociálna zdieľanie plugin pre WordPress blogu. Integrácii sociálnych médií sa váš blog bude veľkým prínosom pre svoju prevádzku. Používatelia môžu okamžite zdieľať článok cez Facebook, Twitter a iné stránky sociálnych médií. Pozrite sa na plugin, ktorý vám umožní predstáv a zdieľanie, vzhľadom k tomu, ako bude prínosom.

Takže, aký je rozdiel medzi značiek a kategórií a prečo by som sa mal starať? Kategórie sú široké a dom mnoho miest, ktoré patria do rovnakého žánru, ako sú “upratovanie tipy”. Značky sú viac cielené, podrobné slová, ktoré opisujú to, čo je v obsahu príspevku, ako “odstránenie krvnej škvrny” alebo “vymkla trávy škvrny”.

Väčšina návštevníkov na váš WordPress web bude mať nejaký druh sociálne médiá účet, či je Facebook alebo Twitter. Ak vidia niečo a chcete podeliť o svoje účty, ak chcete, aby tento proces je tak jednoduché, ako je to možné. Preto, stiahnuť plugin, ktorý umožňuje zdieľanie prostredníctvom sociálnych sietí.

Ako bolo uvedené vyššie, nie je dôvod, WordPress sa stala lídrom v blogovanie webové stránky. Veľa možností a ľahko skúsenosti robí webové stránky viac populárne ako konkurenti. Použite tipy nad naučiť sa, ako používať platformu. Oni tiež pomôcť zabezpečiť, aby ste získali čo najviac z populárnych blogov webovej stránke.