Zvacsenie Zadku

Ako Vybrať Najlepšieho Osobného Bankrotu Právnik Pomôcť Váš Prípad

Mnohí dlžníci majú spoločný mylná predstava, že podanie návrhu na konkurz je najhoršie, čo môžu urobiť pre svoje kreditné skóre. Toto nie je ten prípad. Vaše skóre bude podstatne nižšia, ak budete aj naďalej balansovať platby, ktoré si nemôžu dovoliť. Neskoré platby na viac účtov, spôsobí viac škody ako konkurzu. Prečítajte si o viac tipov týkajúcich sa konkurzu.

Akonáhle budete mať vyhlásený konkurz, budete musieť urobiť to najlepšie na vybudovanie vašej kreditnej znova. Nenechajte sa zviesť ak chcete, aby váš úverový účet, ak nemáte nič na to, tak to bude vyzerať, byť čerstvé. To bude posielať zlý signál pre každého, kto je na to pozerať.

Kritické tip podania osobného bankrotu je vyhýbať uskutočňovanie platieb veriteľom v dostatočnom predstihu pred podaním žiadosti, v snahe uspokojiť individuálne dlhy v plnom rozsahu mimo konkurzu súd. Platby na členov rodiny a veriteľov, vyrobené v rámci definovaných období pred konkurzu, podanie môže byť zrušený a môže ohroziť šance na prijatie plnenie všetkých dlhov v prípade.

Od podania návrhu na konkurz je pomerne zložitý proces, odporúča sa, aby ste nájsť si právnika, ktorý sa špecializuje na konkurz. Tam je zvyčajne nejaký poplatok spojené s prenájmom jeden aj keď. Avšak, ak si nemôžete dovoliť jeden, stále by ste mali pozrieť do jednej, pretože tam sú organizácie, ktoré by mohli pomôcť vám s nákladmi na jedného.

Stretnúť sa s mnohými rôznymi advokátov pred prijatím akýchkoľvek rozhodnutí na jedného. Ak to chcete urobiť, musíte začať hľadať v dostatočnom predstihu na to, kedy je potrebné do súboru. Ak budete čakať až do poslednej minúty, nebudete mať čas nájsť právnika, ktorý vám dobré rady, a jeden, že je jednoduché pracovať.

Pred pokračovaním vašej konkurz, je to dobrý nápad začať tráviť dostatok času s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží. Konkurzný proces môže byť brutálny. To je často ohromujúci, a nie rýchly. Niektorí ľudia sa môžu cítiť v rozpakoch, alebo pocit, že ich sebavedomie prijal výprask od neho. Veľa ľudí sa rozhodli skryť seba zo sveta okolo nich až do konca procesu. Avšak, budete sa iba cítiť horšie, o tom, čo sa stalo, čo môže viesť vás do depresie. Z tohto dôvodu je, budete musieť uistite sa, že budete tráviť toľko času, ako môžete s rodinou a priateľmi, aj keď budete hanbiť za svoje financie.

Nebudete splácať osobné dlh na priateľov a rodinu pred podania návrhu na konkurz. Hoci sa vám môže zdať, že povinný zaplatiť týchto ľudí späť po prvé, to nie je múdre rozhodnutie. Pretože musíte odhaliť tieto informácie, keď ste súbor na vyhlásenie konkurzu, správca môže legálne požiadať o tieto peniaze späť, alebo žalovať za to.

Nepoužívajte skryť majetok, kým ste sa chystá ísť cez konkurz. To môže byť lákavé vziať domov a/alebo iného majetku, a umiestniť ho v manžela meno, ale ak vás chytí v tom, že budete čeliť poplatky za podvod. Sankcie sú väzenia a/alebo pokuta.

Keď ste súbor na vyhlásenie konkurzu, nezabudnite zahrnúť všetky kreditné a debetné účty. Mali by ste dokonca sú tí, kreditné karty, ktoré nemajú rovnováhu. Niektorých ľudí opustiť tieto von, pretože chcú, aby tieto účty otvorené. Okrem toho, budete musieť zahŕňať všetky informácie o akékoľvek auto úvery, ktoré môžete mať.

Majte na pamäti, že v súčasnosti, študentské pôžičky nemôže byť ukončený, keď podanie návrhu na konkurz. Tam je proces, pri ktorom študentské pôžičky by mohlo byť považované za dischargeable, ale to je drahé, ťažké a len zriedka úspešný. Avšak, študentské pôžičky v konkurze boli tému diskutovať o Kongrese v posledných rokoch, tak držať krok s novými zákony o konkurze zistiť, či zmeny boli vykonané.

Opýtajte sa blízkymi priateľmi a členmi rodiny, či môžu dostať vás z finančného viazať. To je dobrý spôsob, ako sa vyhnúť bankrotu, a poškodzuje vaše kreditné skóre. Len sa uistite, že máte všetky zámer platiť im späť. Vypracovať rozpočet, plán, s nimi. Zaplatiť ho každý mesiac, podobne ako bill ak máte k.

Teraz, keď viete, niektoré skutočnosti, ktoré sa týkajú osobného bankrotu, mali by ste mať lepší nápad, ak je najlepšie finančné presunúť, aby sa. Starostlivo zvážiť výšku dlhu k výnosom, ktoré máte. Pomocou výpočtu, ako aj, koľko omeškania sa stretávajú každý mesiac, ako sprievodca rozhodnúť.