Zväčšenie

Úvahy A Poradenstvo Pre Vytvorenie Fitness Program,

Či už sa snažíte, aby jump-start vaše fitness rutinné, alebo sa len snaží udržať na trati, pridať niekoľko nových nápadov, aby ste fitness bag triky môžu byť veľmi účinné. Pozrite sa na nasledujúce tipy nájsť niekoľko rád, ktoré by mohli byť práve to, čo potrebujete, aby ste sa dostali bližšie k vašim cieľom.

Ak chcete zvýšiť vaše svaly rýchlo, budete musieť rozbehnúť hmotnosti, ktoré používate vo vašich odpor cvičenia. Je to preto, že budete len budovať svalovú hmotu, keď narazíte na úroveň odolnosti, čo je nové na vaše svaly. Opakovanie rovnakej výške, hmotnosti viac a viac, bude sa dať vaše svaly viac vytrvalosť, ale to nebude stavať novú omšu.

Uistite sa, že nosiť topánky, ktoré sa hodia na pomoc vám váš fitness rutina. Zle padnúce topánky môžu spôsobiť viacero problémov, vrátane pľuzgiere, členok bolesti, bolesti kolena, bedrového bolesti, a množstvo iných otázok. Ak si myslíte, že topánky môžu spôsobovať problémy, najprv sa uistite, že nie sú príliš starý, ako sa obuv môže mať nosenie-v vzoru. Skontrolujte tiež, s fyzioterapeuta alebo podiatrist ako môžu byť schopní poskytnúť vám s vložkami pre vaše topánky.

Ak chcete získať lepšie vyzerajúce nohy, vykonávať rôzne cvičenia, ktoré sa zameriavajú špeciálne na nich. Pri kardiovaskulárnych cvičení môže byť skvelé pre chudnutie, nie je tak účinné na zlepšenie špecifických častí tela. Skúste cviky ako drepy, lunges, a nohy, kučery. Tiež by ste mali urobiť teľa vyvoláva z oboch státí a sede.

Nosenie v niektorých naťahovacie cvičenia, keď sedíte pri svojom stole v práci. To nie je dobré pre vaše telo, keď budete sedieť pri stole hodín bez vstávanie. Každých 60 až 90 minút, ak môžete vstať a pretiahnuť, na päť minút, môžete zvýšiť obeh vo svaloch a predchádzať svalové kŕče.

Ak sa vám nepáči niektoré cvičenie, namiesto toho, aby ho vypnúť, mali by ste vyskúšať a získať dobré sa na to. Najpravdepodobnejšie je, že sa vám nepáči cvičenie, pretože je príliš ťažké pre vás, alebo nedá sa to urobiť dobre. Tým, že robí cvičenie, budete budovať väčšiu silu k vašej slabosti.

Keď sa snaží zvýšiť svaly v nohách, dobrý spôsob, ako to urobiť, je pokúsiť sa niektoré lunges. Dať barbells v každej ruke akejkoľvek hmotnosti, a vziať na kolená potom rozšíriť svoju druhú nohu von a vezmite si koleno s druhej nohy. Tento buduje svalstvo.

Skvelá fitness tip je na vykonanie vzpriamenej riadkov. Vzpriamenej riadky sú skvelé cvičenie, ktoré vám môže pomôcť rozvinúť vaše deltoids a svoje bicepsy. Na správne vykonanie čestný rade budete chcieť chytiť bar na šírku ramien. Potom budete chcieť, aby zdvihnite kolená až pri zachovaní bar blízko pri tele.

Len trénovať vaše brušné svaly, dva alebo tri krát týždenne. Zatiaľ čo tieto svaly obnovu trochu rýchlejšie ako váš iné svaly, oni ešte potrebujú čas, aby zvyšok. Aby snahe udržať prísny rozvrh, ako pracovať na nich každý druhý deň v týždni a relaxačné ich na víkend.

Keď pracujete by ste sa mali snažiť vždy pamätať, aby sa vaše jazyk na strechu ústach počas sit-ups a crunches. To bude mať hlavu v zarovnanie a bude mať váš krk pred zranil z toho príliš veľa kmeň umiestnená na to všetky naraz.

Zamerať sa na pláne a držať sa ho. Pracuje na plánoch, ako v hornej časti tela/dolnej časti tela split môže byť prospešné pre vážne fitness, pretože pomáha časti tela, zvyšok na vypnutie dní. Svaly sú živých buniek a rast počas obdobia intenzívneho stresu, cvičenie v tomto prípade. Tento rast však vyžaduje čas odpočinku; zvyšok obdobia je dôležité funkcie nášho tela, ktoré horné/dolné rozdelí poznamenať si.

Pozvite svojich priateľov na cvičenie s vami. Skvelý spôsob, ako urobiť vaše fitness rutinné viac zábavné a obohacujúce, je mať vaši priatelia pripojiť sa k vám v ňom. Čoskoro zistíte, že pracuje v skupine je jednoduchý spôsob, ako udržať v sebe motiváciu a pohyblivé.

Myslenie dlhodobé vám pomôže dosiahnuť vaše fitness ciele. Nič, čo stojí za to mať sa vykonáva v krátkom čase. Musíte začať budovanie základov svalov a naučiť sa správne techniky, bude to nejaký čas trvať. Akonáhle ste viac pohodlné, môžete sa presunúť na väčšie veci, ale neočakávajte, že dostať tela svojich snov len krátku dobu.

Fitness je odlišná pre každého. Veľa ľudí vidí žien a mužov v televízii a myslím si, že to, ako oni chcú vyzerať. Každý človek má poznať svoje telo a vedieť, čo vaše telo je možné získať. Ak máte veľké bedrovej kosti alebo väčšie poprsie nikdy zisk, ktorý ratolesť, pozrieť sa, že niektoré ženy môžu udržať. Uvedomiť si, že vaše telo je dokonalý v každom smere a ako dlho, ako ste zdravý ste fit.

Skvelý tip pre zvýšenie množstva bradou ups, ktorú môžete urobiť, je dostať sa von z myslenia, aby ste sa ťahá sa hore. Skôr, predstavte si, že ste tlačí lakte nadol. Mentálny obraz, ťahanie všetky vaše telo hmotnosť sa často sťažuje robiť cvičenia.

To je výhodné pracovať na dennej báze. V tejto veci, kvalita cvičenie je vo všeobecnosti dôležitejšie ako jeho trvania. Mali by ste však cieľom postupne zvýšiť dobu trvania tréningu, rovnako. Na pomoc tomuto úsiliu, pracovať, keď ste plný energie.

Silný tipy vyššie, môže byť všetko, čo potrebujete pre úspech ste čakali. Nie je ťažké ísť a byť fit každý deň svojho života, keď máte taška trikov, plnené informácie, ktoré sú skutočne účinné. Poznať správny spôsob, ako to môže byť všetko, čo potrebujete.